Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kedden kapta meg kisfiam a 15 hónapos oltást. Lehet már péntek óta ettől kiütéses? fórum

Kedden kapta meg kisfiam a 15 hónapos oltást. Lehet már péntek óta ettől kiütéses? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 29. 16:15
Honapokal ezelöt nagy port vert fel a kötelezö védö oltások uto hatásai laijhusan azt mondanám egyértelmüleg ige !!
10. Évili84 (válaszként erre: 8. - Revesz.reka)
2011. aug. 29. 09:47
Majd írd meg mit mondott a védőnő! Köszike!
9. terek (válaszként erre: 2. - Revesz.reka)
2011. aug. 28. 12:48
fiamnak pont a 10. napon jöttek ki a kiütések, nem annyira apró, piros kiütések, foltok az egész testén és be is lázasodott ezzel egyidővel
2011. aug. 28. 12:26

Mindenkinek köszi aki írt!

Nem hiszem hogy tojásallergiás, kapott már tojást, mindenféle változatban, sokszor, és egyszer sem lett neki semmi baja tőle. Ettől függetlenül benne van ez is a pakliban. :S


Pont azért nemtudom mi lehet ez, mert elvileg még korán van ahhoz, hogy az oltás miatt legyen.

De melegtől még nem volt ilyen soha..


Hétfőn beviszem a védőnőhöz, és lehet hogy orvos lesz a vége..

2011. aug. 28. 12:13
Elvileg 7.-12. nap körül jöhet elő láz, pöttyök. Kislányom a 9.-10. napon volt lázas. Leírásod alapján szerintem inkább a melegtől lehetnek ezek a kiütések (nagyon sűrűn, szinte egymást érik a pöttyök).
2011. aug. 28. 12:02
Nem lehetséges, hogy tojásallergiás, mert ezt az oltást tojás segítségével állítják elő és lehet nagy mennyiségű tojásfehérje került a szervezetébe. Ez csak egy ötlet, lehet, hogy butaság.
2011. aug. 28. 11:56
a lanyom mar 4dik honapja pottyos (oltas utan keztek kijonni)... az orvosok mondtak, hogy nem az oltas szovodmenye...szerintem tuti az valtotta ki....
2011. aug. 28. 11:56
mind a kettő lehet.Adj neki fenistil cseppet és elmúlik.
2011. aug. 28. 11:55
Igen lehet! az én fiam két napra rá belázasodott tőle és egész nap lázas volt, másnap délelőttig. Neki pöttyei nem lettek, de azok az oltás után két nappal kijöhetnek és tíz tizennégy napig is eltarthat amíg elmúlik(egy ismerősöm fiának elég nehezen múltak el, de nem kellett vele semmit csinálni).
2011. aug. 28. 11:53
Pénteken vettem észre hogy a bal karján (abba kapta az oltást) válltól könyékig tele van nagyon pici kiütésszerű valamivel. (nagyon sűrűn, szinte egymást érik) A meleg miatt lehet, vagy az oltás miatt? Az oltásnak elvileg 7-8 nap után lehet mellékhatása. ?!?
2011. aug. 28. 11:51
Kedden kapta meg kisfiam a 15 hónapos oltást. lehet már péntek óta ettől kiütéses?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook