Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Kisfiunk, Gáborka születése

Kategóriák: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Vajúdás és szülés » Szüléstörténetek
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. Christineee2011-08-28 13:43
Szia Móni!

Nagy nagy Grtaula a kisfiadhoz.:-)

És örülök , hogy a kezdeti nehézségek után most minden rendben. Szörnyű érzés lehetett:-(

9. Chanti2011-08-28 13:42
Szia, Barátnőm! :))) Én is nagyon örülök nektek és már alig várom, hogy láthassalak mindhármótokat! B.
(válasz moni1978 1. hozzászólására)

8. moni19782011-08-28 13:00
Köszönöm Mindenkinek, tényleg nagyon boldogok vagyunk. Minden perc öröm. Párom is imádja a kicsi fiát, rengeteget foglalkozik vele. És Gáborka is úgy néz az apjára, hogy néha féltékeny vagyok.:)))

7. moni19782011-08-28 12:58
Köszönöm!
(válasz Dittti 2. hozzászólására)

6. urbanszkyviki2011-08-28 10:52
Húúúú, hát nagyon örülök, hogy minden rendbejött a végén! Tényleg nagyon erős babátok van, sok boldogságot leljetek benne! :))))))

5. Miramira772011-08-28 10:50
Őszintén gratulálok, boldogságot, egészséget s sok sárga kakis pelust kívánok!!!
A sok rosszban öröm az ilyesmit olvasni!

4. kagylo302011-08-28 10:47
Gratulálok!Sok boldogságot!Annyi mindenen végig mentetek,és mégis sikerült!!!
Sote 2 jó hely,és igazán jó kezekben van ott az ember...

3. Nita.2011-08-28 10:35
Örülök, hogy minden jóra fordult, kívánok Nektek jó egészséget és sok boldog pillanatot a picurkával együtt!Igazi kis stram baba!Gratulálok!

2. Dittti2011-08-28 10:23
Első hozzászóló vagyok, de biztos nem utolsó :) Először is gratulálok Nektek. neked és a párodnak, hogy szülők letettek és a pici Fiadnak, hogy ilyen ügyes volt akkor és meggyógyult. az én fiam április 24-én született, szóval majdnem egykorúak, mi az a 2-3 hét?! :) Mire végigolvastam könnyes lett a szemem, egyrészt mert rossz volt olvasni, ami történt, másrészt mert nekünk is volt a születés után némi gubanc. De lényeg, hogy mindkét baba szép, erős és növekszenek :) Sok örömöt és boldogságot kívánok Nektek!
üdv:ditti

1. moni19782011-08-28 10:08
Sokat olvastam a születéstörténeteket az oldalon, reménykedtem, hogy egyszer én is leírhatom ezt a csodát. Íme eljött a pillanat. Megosztom veletek, bár leírni nem tudom úgy, ahogy és amit érzek, semmihez nem fogható érzés az anyaság.
Sok küzdelem után 2011. május 18-án megszületett, 3440 gramm súllyal és 53 cm-rel. Utána következett még a neheze, amire nem is számítottunk, de túl vagyunk rajta.