Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mire való a Babylon Trial program? Véletlenül töltöttük le, és nem tudjuk kitörölni. fórum

Mire való a Babylon Trial program? Véletlenül töltöttük le, és nem tudjuk kitörölni. (tudásbázis kérdés)

15. Kővári Angi (válaszként erre: 13. - Index27)
2012. szept. 28. 13:59
Minden igyekezetem ellenére sem sikerült a Babylon programot törölni. Előszőr összekeverte az ikonokat aztán leállitotta a tüzfalat Sos segítslget kérek amit előre is köszönök
2012. szept. 26. 17:42

Már ötödszőr mentem az ingyenesnek hirdetett

Photoinstrumentet. Aztán kiderül ,hogy nem az Ez egy arcképretusáló program . Segítséget kérek hátha csak én hibázom . A Babylon programot én is véletlenül tötöttem le és megpróbálom azINDEX27 által leírtakkal kiirtani .

2012. júl. 22. 01:34

1. Írd be a címsorba "about:config" és nyomj [ENTER]-t

2. A felugró ablakot okézd le.

3. A Keresés ablakba írd be a "babylon" szót.

4. A találatok nevére állj rá egyesével és az egéren jobb klik után válaszd a "Visszaállítás" lehetőséget.

5. Zárd be a programot és indítsd újra... kész :D

2011. aug. 31. 15:27
Köszönöm neked is. Úgy néz ki nem lett nagyobb baj. de tudom később is kibukhat:O( reménykedem.
2011. aug. 29. 17:02

Egyértelmüleg vanbnak eröszakos programok sör roszindulatú személyek is ezt elöre szinte nem is lehet észre venni Egyetlenegyet lehet csinálni a gépen elmenteni pedrályra a fontos doolgokat mielöb és ujra telepiteni a rendszert ez igaz pénzbe kerül ha nincsen telepitö lemezed azt tudom tanácsolni mielöbb uj telepitést végezd el mert akár le is bénulhat véglegesen töle a számitogéped

vagy ezt meg elözöleg tudnám javasolni a rendszer vissza álitását ha nem tudodd akor kérdez rá hogy csináűld

2011. aug. 28. 10:33
Szeretném megköszönni kacsabácsi83-nak a türelmes segítségét. Közel 2 órán keresztül állt a rendelkezésünkre,és navigált minket e bonyolult világban:O))A lényeg a végén sikerült. Köszönjük szépen:O)
9. access (válaszként erre: 6. - B99048cdfc)
2011. aug. 28. 08:39
Eltávolítani azt a programot valóban nem egyszerű. Javasolnám a Revo Uninstaller Pro nevezetű vagy a Your Uninstaller PRO nevezetű programot.Ez megbirkózik a feladattal :) Magyar nyelven is tud, igaz ha teljes verziós kellene, akkor az már fizetős.
8. b99048cdfc (válaszként erre: 7. - Suesue)
2011. aug. 28. 08:14
Köszönjük.
7. Suesue (válaszként erre: 3. - F303be5590)
2011. aug. 28. 08:11

Igen fordító program, és tényleg erőszakos.

Windows-os gépről nagyon nehéz eltávolítani. A spybot sd programmal próbáljátok meg.

Nekünk mac-re jött egyszer, de arról egyszerűbb levenni az ilyeneket.

6. b99048cdfc (válaszként erre: 5. - Access)
2011. aug. 28. 08:10
Akkor ez nem rossz dolog. De miért nem lehet kitörölni,ha én azt akarom.
2011. aug. 28. 08:08

Babylon a világ vezető nyelvi megoldások, mint például az online és offline szótár és fordító szoftver több mint 75 nyelven egy egyszerű kattintás, és jelenleg milliói használják a magán felhasználók és szervezetek több mint 200 ország és terület.


Babylon 9 fenntartja a vezető, több nyelven, a teljes weblap és a dokumentumok fordítását és zökkenőmentes integrációt a Microsoft Office helyesírás.


Babylon 9 hozza az alábbi új funkciók és fejlesztések: Babylon Élő Translation Közösség, Helyesírás és lektorálás, az emberi hang, több nyelven, több forrásból, teljes weblap és a dokumentumok fordítása, problémamentes integráció a Microsoft Office helyesírás, könnyebb hozzáférést szótárak és enciklopédiák és még sok több.

4. d5cbc44f30 (válaszként erre: 2. - B99048cdfc)
2011. aug. 28. 08:05
Szia, valószinü valami jó kis kártevőre tettél szert, milyen operációs rendszered és milyen vírusirtód van? hátha tudok segíteni ebben.
2011. aug. 28. 08:05

sztem szótár és fordító


de elég erőszakos, úgy látom

2011. aug. 28. 07:50
Zenét töltöttünk,és véletlen nyomhattunk erre. Jött vele egy jó kis vírus is,amit a gép blokkolt,de azóta rendszeresen megjelenik a képernyőn ennek az ikonja. Meg a képernyő jobb felső sarkában is ott van a jele. Mikor kitörölnénk azt írja előbb zárjuk be az nyitott ablakokat. Mindent bezárunk. Mi a fene ez??
2011. aug. 28. 07:48
Segítsetek. Mire való a Babylon Trial program? Véletlenül töltöttük le, és nem tudjuk kitörölni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook