Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A facebookon a fényképemmel van fent egy post amit nem én írtam, hogy lehet letiltani? fórum

A facebookon a fényképemmel van fent egy post amit nem én írtam, hogy lehet letiltani? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 28. 13:38
Áh most nézem, hogy angol a facebookom nagy része ezért kicsit nehéz lesz bejelenteni. Igaz spamként nemtudod a saját bejegyzésed jelölni, ez esetben szerintem vagy írd oda, hogy nem te raktad ki, vagy kérdezd meg a barátaid hogy hogyan tudnád eltüntetni. Segíteni akartam de sajnos nemtudok angolul. De ha körülnézel biztos hogy van valami vezetőség ahol be tudod jelenteni.
2011. aug. 27. 19:44
ez egy vírus
2011. aug. 27. 19:27
Hogy kell jelenteni?
2011. aug. 27. 19:24
be kell jelenteni, hogy nem te írtad és leveszik kész.
2011. aug. 27. 19:22
Jártam már így :S nagyon nehéz eltüntetni, ez egy spam. Legalább 60x rányomtam a letörlésre, a megjelölés spamként-re meg amire még csak lehetett, de mindig visszajött.. egy idő után eltűnt, annyiszor próbáltam törölni, hogy végül én győztem.
2011. aug. 27. 19:13
Ez valami gusztustalan film lehet, mert kérték az ismerősök, hogy töröljem. Nagyon jó volna letiltani valahogy.
2011. aug. 27. 19:09
Én is épp a minap tapasztaltam ilyet, nem tudom mi az és hogy került oda.
2011. aug. 27. 18:58
Ez valami videó lehet, de nem sikerült megnézni. Töröltem simán és spamként is, de rövid időn belül visszakerült.
2011. aug. 27. 18:54
A facebookon a fényképemmel van fent egy post amit nem én írtam, hogy lehet letiltani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook