Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet belső combról fogyni? Összeérnek a combjaim. fórum

Hogyan lehet belső combról fogyni? Összeérnek a combjaim. (tudásbázis kérdés)


1 2
12. picuri
2006. okt. 17. 18:18

Sziasztok! ahogy olvastam a hozzászólásaitokat. mindenki a gyerekem vagy talán az unokám lehetne, de azért ne zárjatok ki magatok közül.

Rövid súlynövekedési kronológia után segítsetek abban hogyan kell most 58 évesen ésszel mozogni és fogyni konkrétan belsőcombról is.

szóval:26 év 42kg, 2 gyerekután 30 év 46kg,38év 49kg,3. terhesség 60kg, ikerszülés után 49kg.Az eltelt 20 év alatt lassan felkuszott 75 kg. ig.

Vérnyomás az egekben, derékfájás,szörnyü.

Mivel a dolgok a fejben dőlnek el, le akartam fogyni és kalóriaszámolással, szénhidrátszegényen nulla mozgással 6 hónap alatt lement 10 kiló és ez egy évvel ezelőtt volt. Azóta betegség,táplálékkiegészítők, gyógyszerek és csak 2 kg. jött vissza. Kaptam egy elliptikus tréner nevű csodamasinát. Ismeri valaki közelebről? Hogyan használjam, hogy ne ártson? Minden nap próbálom egy kicsit fantasztikusan jó! Én a korom és a gyakorlatlanságom miatt nem mehetek edzőterembe de itthon nagyon lelkes vagyok.

Ha valakit érdekel szívesen elmesélem, hogy mit és menyit szoktam enni.

11. e71af41436 (válaszként erre: 9. - 'szti)
2006. júl. 21. 20:51
talán kalmopirint? :)))))))))))))))
2006. júl. 21. 13:55
Ha edzőterembe mész tornázni nagyon sokféle gyakorlat létezik belső combra ,amit otthon is könnyedén meg lehet csinálni.De a legegyszerübb,ha hanyat fekvésben lábaidat talpra teszed,és a térded közé egy egyszerü kis labdát teszel,és ezt szorítod majd lazítod kb:30-szor.Akinek ez bejött,szívesen irok még!
9. 'szti (válaszként erre: 8. - Mariann)
2006. máj. 7. 08:56

én egész mást szoktam szorítani a térdeim között :-)))))

Bocsi, de ezt nem bírtam kihagyni és a szex is fogyaszt :-)

8. Mariann (válaszként erre: 6. - Eszerint)
2006. máj. 6. 22:48
Ez is jó! Csak én nem széket szoktam szorítani, hanem egy nagy dundus párnát a térdeim közt!
2006. máj. 6. 09:33

a nyitás-zárás fekve, jóóóóó nagy terpeszben, télleg jó!

meg az is belső combra megy, hogy ...hát ,megpróbálom elmagyarázni:D

szóval oldalt fekvés, alkartámasz. lábak egyenesen kinyújtva, egész test egyenes, a felső lábat behajlítom, és előre teszem, kb a térdem el..vagy minél előrébb. az alsó lábat meg lehet emelgeni, jó sokat. aztán másik oldal.

remélem érthethő:D

2006. máj. 6. 09:11
Én annál "érzem" a legjobban, hogy a belső combizmom (istenem, tényleg van olyanom? :)) dolgozik, amikor leülök a földre, szemben van velem egy szék (bár mindegy, hogy mi, csak kb vállszélességű legyen), "megölelem" a lábaimmal és szorítom. Semmi mást nem csinálok, de ezt kb 100ig számolva (aztán persze lehet növelni). Na nekem már 50nél elkezd remegni a lábam. Ha szokott fájni a derekad, akkor a kezed tedd a lábaid közé, és kicsit nyugodtan is rátámaszkodhatsz.
2006. máj. 5. 16:46
Hát ha az ember fogyózik, akkor onnan is lemegy egy idő után, nekem szinte az utoljára. A legjobb rá a futás, taposás, gyaloglás és ha már edzett az ember, akkor lehet terpesztéseket csinálni, vagy egyéb erősítést.
2006. máj. 5. 15:11

Szia!

Esetleg próbáld ki a comberősítőt! Sok helyen lehet kapni, nem is drága! Biztos ismered! Hátha az segít!

2006. máj. 5. 14:49
Szerintem tornáztatni kell... Én lefekszek, lábikat fel, utána terpesz-zár. Szép nagy terpeszeket! ...és sokszor! Én 100-szor szoktam... De biztos van más gyakorlat is rá!
2006. máj. 5. 13:06
No, ez engem is nagyon érdekelne. Az összes nadrágom azon a bizonyos kényes helyen megy tönkre, és az egyébként hibátlan naciaimat ezért kell kihajigálnom.
2006. máj. 5. 12:33
Hogyan lehet belső combról fogyni? Összeérnek a combjaim.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook