Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Legyünk sportoló nők! fórum

Legyünk sportoló nők! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Legyünk sportoló nők!

2012. júl. 14. 10:46
Sziasztok, egy ideig hastáncoltam és nagyon pozitív véleményem van róla. Sokan azt gondolják hastáncolni csak pocakkal lehet, mert az a szép. Bárki hastáncolhat, legyen molett vagy sportosan izmos. Nem csak, hogy formál, - ha jól csinálod hasizomra kiváló edzés - hanem a nőiességedre, a lelkedre is hat. Megtanulod elfogadni, és szeretni a tested. :) Sőőőt, amivel sokunknak problémája van - nekem legalábbis elég sűrűn meggyűlik vele a bajom - tükörbe nézni. ;) Persze sok minden múlik a tanár hozzáállásán és stílusán is. Szerintem bátran vágj bele! :)
2012. jún. 15. 13:14
mi a véleményetek a hastáncról ? :P szerintetek formál az valamit?
2011. okt. 27. 18:25

sziasztok


esetleg nincs valakinek otthoni rubint réka kártyája eladó?

11. ed15ca6d5a (válaszként erre: 6. - D3bbed016c)
2011. okt. 6. 17:32

Igazad van!Én is 2 gyerek mellett tornázok,aerobikozom és edzek.Meg kell tanulni beosztani az időt úgy,hogy mindenre jusson!

Arra van időnk amire akarjuk és rászánjuk!!!

10. KA79
2011. szept. 12. 16:10
Timycat nagyon tetszett amit irtál!
9. d3bbed016c (válaszként erre: 7. - Csöppp)
2011. szept. 5. 10:16
Igen, van három darab :)
2011. szept. 5. 00:41

Tényleg nem zárja ki a gyerek a sportot, jézus ez csak önigazolás a miért nem-re. Az embernek arra van ideje, amire szán időt.


Én heti 5ször napi 1-1,5 órát sportolok, nyáron futok (ez átlag napi 10km, van hogy csak 8, de tegnap 15 sikerült be). Éjjel teszem, olyan 9-10 körül, a gyerek már alszik, párom itthon van... én meg futok... levezetem a feszkót, gondolkodom, futás után minden szép és jó, megtelítődöm boldogsággal, energiával és ez nem csak nekem hanem páromnak, gyereknek is jót tesz


A lányom most 3,5 éves, már tud úszni és biciklizni; arra törekszem hogy ő is megszeresse az "aktív" életet, mert a sportra való szocializálást gyerekkorban kell elkezdeni

7. Csöppp (válaszként erre: 6. - D3bbed016c)
2011. szept. 5. 00:26
És neked van gyermeked,hogy erről a témáról ilyen hozzáértően tudsz írni? :)
6. d3bbed016c (válaszként erre: 5. - Dd76b862ba)
2011. szept. 3. 21:18
A gyerek nem zárja ki a sportos életmódot... Aki akar szakít rá időt. Aki nem, az mindenerővel megmagyarázza magának, hogy nincs rá ideje. Pedig valóban jobban tenné mindenki, ha sportolna :)
2011. szept. 2. 11:46

Cikkíró!

Te szingli vagy? Hogy lehetséges, hogy ennyi mindent tudsz csinálni? Úszni, futni, jógázni...? Amúgy teljesen egyetértek az írásoddal, de a bevezető után, rögtön az jutott eszembe: biztos nincs gyereke...

2011. aug. 29. 08:30
nekem csak az furcsa, hogy egy korábbi "netbarátnős" cikkben meg pont a futást fikázták. kicsit mintha ellentmondásos lenne...
2011. aug. 28. 09:15

:)

Én néha képes vagyok egy hetet is tunyulni. Aztán van, hogy még zuhogó esőben sem bírom ki, hogy ne menjek futni. Volt, mikor akkora sárban futottam, hogy gumicsizmában kellett menni! :) Még szerencse, hogy senki nem látott! :)

2011. aug. 27. 18:54

Nekem pedig ez a cikk tetszik nagyon.

Valamikor aktív sportolós életet éltem, aztán pár évre egy betegség kapcsán felhagytam ezzel a jó szokásommal. Néha futottam egyet, csináltam pár hasizomgyakorlatot, de semmi renszeresség nem volt a dologban.

Most egy hónapja azonban ismét rendszerssé vált nálam a mozgás, és elképesztő, hogy mennyire képes feltölteni energiával!:)

A problémákhoz is nem kétségbe esve állok, hanem tiszta fejjel.

2011. aug. 27. 16:08
Kiskoromtól kezdve folyton mozgásban vagyok. Pezseg az életem, és én így élvezem.
Korábban versenyszerűen űztem az atlétikát, ma már hobbi szinten úszok, futok, biciklizek, és újabban a jógára is rákaptam. Elképzelhetetlen az életem sport nélkül. A felgyülemlett energiáimat, a sok feszültséget ezzel tudom levezetni. Ha öröm ér, ha fájdalom, a mozgás a támaszom. Mindenki más időtöltésben, más kedvenc hobbiban leli meg harmóniáját. Tény azonban az, hogy a sport, az agyműködés, az egészség és az életmód valódi kapcsolatban állnak egymással.

Ugrás a teljes írásra: Legyünk sportoló nők!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook