Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Schüssler-féle sók és krémek. Ismeri ill. használja őket valaki? Segítségre lenne szükségem. fórum

Schüssler-féle sók és krémek. Ismeri ill. használja őket valaki? Segítségre lenne szükségem. (beszélgetős fórum)

4. baloghany (válaszként erre: 3. - 5221355151)
2011. aug. 27. 23:20
Ha adsz egy email címet akkor beszkennelem és elküldöm a kis füzetet ami nekem van. De csak a jövő hét elején tudom ha otthon leszünk.
3. 5221355151 (válaszként erre: 2. - Baloghany)
2011. aug. 27. 15:31

Szia!

Köszönöm a válaszodat!

Én is a terhességem alatt szedtem egyet vaspótlásra. A közelünkben csak "sima" gyógyszertár van sajnos. Ott nem igen tudnak segíteni, csak megrendelik, amit kérek. A neten lehet róla olvasni, csak eltérően írják le az a bajom.

2011. aug. 27. 15:28

Szia. Én első terhességem alatt szedtem vizesedésre két fajtát. Most nem vagyok otthon ezért meg nem tudnám mondani melyiket. :-)

Én homeopátiás gyógyszertárban kaptam róla információs füzetet, illetve felvilágosítást a gyógyszerésztől. Persze a neten is van infó róluk.

2011. aug. 27. 15:15

Sziasztok!

Én már próbáltam belőlük párat. Olvasgatta a neten róluk, össze szerettem volna szedni őket, hogy mindig kéznél legyenek. Csak az a baj, hogy az egyes oldalakon eltérően írnak róluk. Az adott sóról,krémről nem ugyan azokat írják. Tudnátok nekem segíteni, hogy hol lehetne a leírásukat megtalálni normálisan? Vagy valami jó könyvet ajánlani, amibe tényleg össze vannak szedve rendesen? Előre is köszönöm!


Üdv: Heni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook