Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Lehetséges a teherbeesés?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. Pettka2011-08-27 12:38
Nekem a lányom is,egy márciusi terhességem is(sajnos elhalt),és a mostani terhességem is a 26 napos ciklusom 9.napján fogant...:)Úgyhogy,bármi lehetséges.Sőt!A barátnőmék a meszi elmúlása napján voltak együtt védekezés nélkül,most 3 éves a kislány:)

8. Sue Helen2011-08-27 12:21
Bocsi, hogy megkérdezem, de ezt hogy érted?
(válasz Bernice 3. hozzászólására)

7. Sue Helen2011-08-27 12:20
Köszönöm a válaszokat! Nem lenne semmi baj, ha lenne baba.

6. *Adél*2011-08-27 12:15
Szia! Nem valószínű, hogy teherbeestél. Persze sosem lehet kizárni, mert ahogy írtad is lehetséges orgazmus hatására peteérés ( a normál peteéréseden kívül is) de úgy tudom ez igen ritka...
Szerintem próbálj meg keveset görcsölni!
Már voltam párszor ilyen helyzetben, mindig azt hittem most biztos jön a baba (egyébként nem lett volna égszakadás-földindulás ha jött volna) és mégsem jött...és mind2en egészségsek vagyunk.

Persze vannak akiknek menstruáció alatt is sikerül teherbe esni, de ők igencsak kisebbségben vannak,,,szóval ne aggódj!

5. Vigyorex62011-08-27 12:14
Ilyenkor a legkevesebb rá az esély, de hallottunk már teherbeesésről a ciklus legkülönbözőbb napjain, valamint létezik extra peteérés is.
(válasz Sue Helen 1. hozzászólására)

4. Miramira772011-08-27 12:14
Ez a korodtól is függ, ill attól, hogy mennyire pontos a mensesed.

3. Bernice2011-08-27 12:13
Akkor ez korábbi baba.

2. niki 12011-08-27 12:11
Szerintem menszi után nem sok esély van.Akartok babát?Mert akkor drukkolok:)

1. Sue Helen2011-08-27 12:09
Tudom, sok ilyen témával nyitottak már fórumot, de aki tud, az kérem válaszoljon a kérdéseimre.
Aug.12-én jött meg a havim, 17-ig tartott. A párommal 19-én voltunk együtt. Lehetséges a teherbesesés? Mert én úgy tudom kicsi az esélye, de nem kizárt.
Illetve, igaz, hogy orgazmus hatására lehet tüszőrepedés?
És, az jelent esetleg valamit, hogy a havim 5 napján 37 fokos a hőmérsékletem?
Válaszokat előre is köszönöm!