Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kötőhártya gyulladás, vagy csak allergia? fórum

Kötőhártya gyulladás, vagy csak allergia? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 27. 10:49

Ha zöldes-sárgás váladékos, (a benne lévő baktériumtól), akkor kötőhártya gyulladás.Ilyenkor nem árt a doki, aki antibekteriális szemcseppet ír fel. (magadtól ne csepegtess semmit bele)


Ha viszket, könnyezik, és csak könny jön belőle, az csak allergia.

2011. aug. 27. 10:47
vagy még annyi kérdésem lenne hogy esetleg a légkonditól, vagy ventillátortól lehet e? meg a parlagfűre is allergiás vagyok.
2011. aug. 27. 10:42
rendben, köszönöm szépen, akkor irány az orvos :/
2011. aug. 27. 10:41
menj el a házi orvoshoz
2011. aug. 27. 10:41
szia! szerintem kötőhártya gyulladás lesz, ha zöldes váladék (csipa) jön belőle. semmi vész, azért lehetne rosszabb is. vigyázz, mert fertőző. rendszeresen moss kezet és ne nyúlkálj, vakarászd a szemed. régen irgamid volt rá, mostanában gőzőm nincs mit ír fel a doki. recept nélkül is lehet kenőcsöt kapni a gyógyszertárban. lehet kamillázni is, de mostanában azt nem nagyon javasolják az orvosok, mert kiszárit. néhány nap és túl leszel rajta:) jobbulást!
2011. aug. 27. 10:37
Egyik nap nagyon viszketett a szemem, kicsit be is pirosodott, anyu azt mondta hogy allergia, de ma este nagyon sok váladék jött belőle, még most is, de csak picikét piros, és most nem tudom el dönteni hogy ez egyáltalán lehet e kötőhártya gyulladás, vagy eszembe se jusson.."ne gondoljak a legrosszabra" alapon..
2011. aug. 27. 10:35
Kötőhártya gyulladás, vagy csak allergia?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook