Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok az egri kórházról fórum

Tapasztalatok az egri kórházról (beszélgetős fórum)


4. cilus (válaszként erre: 1. - Kikki)
2007. nov. 19. 14:21
Szia!*Legutóbb* 2007.02.12-én szültem az egri kórhózba de nem volt semmi gond.Babás szobát kértem hogy velem legyen a babusom végig.Van aki ezt nem szereti mert nem tud pihenni de én nem tudtam volna elképzelni azt hogy nelegyen velem a kisbabám.Nekünk Ő a 3. babus ,a 2. babámnál volt elősször babás szoba/1995/ nagyon jó volt hogy ljjel-nappal velem volt.Az orvosokról nemtok nyilatkozni mert én Kovács Sándort szerettem volna a 3.babámhoz dr ő már nincs állományba a kórházba/2.babusomat nála szültem/Mostani terhességem ill.a szülésem Bogdán drnál zajlott.Maximálisan megvoltam vele elégedve bár fenntartásaim voltak vele kapcsolatba.Nekem az sokat jelent ha a 2.találkozásnál már nevemen szólitott és a folyosón is köszön ,nem néz levegőnek mint más orvosok.Hát röviden ennyi,ha érdekel még valami irj,szivesen válaszolok Szia :-)
2007. nov. 19. 14:03

Szia Suzy111!

Én még szülés előtt állok, ha minden rendben megy jövő júliusban fogok szülni!

Megkérdezhetném, hogy ki volt a fogadott orvosod?

Köszi

Kikki

2007. nov. 13. 09:23

sziasztok


én 2002 áprilisába szülem az egri korházban.

hát mit ne mondjak nem voltam elraggadtatva az ottani viszonyoktol...voltak nagyon furcsa dlgo a számomra.kezdve ott hogy befektetttek egy hétföi napon hogy meginditják a szülést...szokásos rutin vizsg és egyebek. a doki és a szülésznö szerint is jo helyen van a baba.infuzio +tágitás"kézzel"" majd meg haltam..de hát délre babát akartak.. fél 11 még mindig minimális tágulás folyamatos fájásokkal az infuziotol..látni rajtuk hogy nem tetszik nekik hogy nem tágulok..ideges vagyok...és fáradt ..séta séta sok séta szülöszék stb..de semmi..kapok egy inyekciot amiröl a mai napig nem tudom hogy mi.azt hallottam hogy ennek segitenie kell...de semmi..dél körül már olyan fájásaim vannak hogy nem igazán emlékszem mindenre..a férjem fogja a kezem és bög mellettem hogy nem tud segiteni nekem.. a doki bejelenti hogy ö most elmegy mert magán rendelése van ha va vlami szoljanak neki..((pedig fogadott doki volt)))

du fél 5 megjelenik felettem pár orvos és nyomkodnak vizsgálgatnak..de nagyon fájt .. azt mondják teljesen nyugodt hangal BIZTI a nyakán van a köldökzsinor azért nem halad lefelé.. nah ekkor kiborultam hogy lehet ezt ilyen nyugodtságal mondani..???várnak még fél orát aztán meglátjuk..lassan eltelik a fél ora..megjelenik az altato orvos...ö egy tünemény volt rendes kedves megértö..nem nyaggatott..megjelent a beteghordo feltett az ágyra és irány a mütö..rettenetes hideg volt bent majd lefagyott mindenem..kértem a mütüsnöt takarja le legalább a karom hogy ott nefázzak..válasz:nehogy fázzak már április végén:((( aztán végre kivették manot kicsit élesztgetni kellett.. de szerencsére jol volt...

kitoltak a szobába ahol 2 napig vacogtam.. a mütét utánni reggelen hozták a reggeliket én az ajto melletti ágyon feküdtem..ez a hölgyemény meg letettte a reggelit az ablak párkányra..én meg még se felkelni se semmit nem tudtam csinálni...egyedül voltam a szobában a növér hivo nem volt jo... kb 15 perc mulva bejön a növér nagy fenhangon ezt mondja nekem,,, magam meg mértm nem evett???? nah ugyan mért nem:((szoval én alig vártam hogy hazajöjjek onnan...az érdekes az még hogy a mütéti leirásban az szerepel hogy nem volt beilleszkedve a baba...de aznap reggel a felvételi papirra meg az volt irva hogy be van illeszkedve rendesen.. akkor most melyik? ezt már sosem fogom megtudni..lehet csak roxx napjuk volt az ottani dolgooknak de én akkor sem tudnék igy viselkedni senkivel...

2007. nov. 6. 18:26

Sziasztok!

Szeretnélek tőletek segítséget kérni. Kinek milyen tapasztalatai vannak az egri kórházról. Ki melyik orvosnál szült. Milyen az ellátás stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook