Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bonyolult "szűz" pasik fórum

Bonyolult "szűz" pasik (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 28. 13:59
igen azok,krizalnak mindent es a tokeletessegre vagynak,es mellette ideges termeszetuek./2 is van a csaladomban/.es szeretnek uralkodni a masikon.
35. Marshal299 (válaszként erre: 10. - E705905164)
2011. szept. 7. 04:59

Ciki! :D


Mindig azon jár az eszed!

:)

34. b030cf4edb (válaszként erre: 33. - Csekker)
2011. szept. 7. 01:12
Én is szüznö vaok.
2011. szept. 5. 14:28
szűz pasi vok, és igyekszem tenyeremen hordozni a páromat, aki halak. sokszor megkaptam már, hogy érzéketlen vagyok, nincsenek érzéseim. persze nem esett jól, főleg azután, hogy mindent megpróbáltam megadni neki. ha megadtam, az volt a gond, ha valami nem volt meg ,akkor meg az. tipikusan a van rajtad sapka, vagy nincs rajtad sapka esete. azt mondta, hogy még egy jót balhézni sem lehet velem, mert inkább engedek, mint megsértsem. békés természet vok, de ki lehet hozni a sodromból engem is. ő nem szokta visszafogni magát, aztán csodálkozik, ha visszaszólok, de a bosszúállás nem kenyerem. csak a veszekedés kedvéért, sosem megyek bele értelmetlen vitákba. ha valamit meg kell beszélni, azt meg lehet higgadtan, normálisan is. egy szüzet is meg lehet sérteni még ha nem is látszik rajta. Ez előbb-utóbb azért visszaüthet, mert belül nagyon érzékenyek, legalábbis én. kérdezzetek, ha gondoljátok.
32. 1675f7fe54 (válaszként erre: 31. - Pammy)
2011. aug. 27. 10:34
:D
31. pammy
2011. aug. 27. 10:22
én szűz vagyok a férjem meg skorpió:))) zsák a foltját megtalálta:)))
2011. aug. 27. 03:45
ja, hogy a kerdesre is valaszoljak: tesokam szuz csillagjegyu, es tenyeren hordozta a baratnojet, igazan irgylesre meltoan bant vele.
2011. aug. 27. 03:43

oroszlan pasinal van bonyolultabb??? :O

plane egy ikrek novel... :O

:D

2011. aug. 27. 03:31

És szerintem a halak pasik a legjobbak a skorpiók meg...

Kb .mint a szűz.

2011. aug. 27. 03:27
Helo én egy szűz jegyü csaj vagyok.én meg úgy tudom hogy a szűz jegyüek a legkibírhatatlanabbak
26. word1997 (válaszként erre: 8. - Korisa)
2011. aug. 27. 02:48
Nem lehet hogy inkább veled van a baj ? Mindenki nem mehet a forgalommal szemben , lehet te mész ellenkezőleg ....A szűz jegy az egyik legjobb jegy , az hogy te kihoztad belőle a minimumot nem biztos hogy a szűz csillagjegyü félen múlik ......
2011. aug. 26. 11:48

Annyi rosszat hall az ember a szűz jegyről, nekem egy közelebbi ismerősöm sincs aki szűz lenne, de most elgondolkodtam azon, hogy létezik olyan, hogy jobb vagy rosszabb csillagjegy?


Én pl a vízöntőt és a halakat szimpatikusnak szoktam találni. Fura. Bocs az offért, csak ez jutott eszembe a témáról.

24. Binky (válaszként erre: 20. - 328aadd89f)
2011. aug. 26. 10:54

Akár hiszed, akár nem, ezt is meg lehet találni a jellemzésben, ezt a fajta megbízhatóságot.

Ez egy embertípus, aminek egyes tulajdonságai vonzzák a másikat, bár nem tudom, hogy ezt a születéssel(ti. hónapok szerint) kik és hogyan kötötték össze, de jó munkát végeztek. Sohasem éreztem magam például oroszlánnak.

23. Binky
2011. aug. 26. 10:51

Nem vagyok ezobarát, de ez a csillagjegy dolog érdekes. Van benne néha nagy igazság, talán sok sok év múlva ténylegesen találnak valami tudományos alapot a megfigyeléseknek. Nekem is szűz a csillagjegyem, én akkor vagyok visszahúzódó, vagy közönyös, amikor bizonytalannak érzem magam, ilyenkor van szükség a bátorításra, ez akár figyelemfelhívás is lehet. Illetve lehet ez inkább az én személyiségem, de nálunk a bevett forma az, hogy egyszerre a családban csak egyikünk mutatja ki a ragaszkodást és szeretet, majd a másik következik. Így néha úgy tűnhet közönyösek vagyunk egymással, néha meg agyonnyomorgatjuk a másikat, de ez csupa ellensúlyozás. ha néha hidegnek tűnik, akkor épp elgondolkodott, vagy a te viselkedésedet ellensúlyozza.

Szerintem.

22. pammy
2011. aug. 26. 10:51
ha már a horoszkóppal akarjuk magyarázni a viselkedést,akkor fontos szempont az aszcendens,mert az megerősítheti ,de teljesen ki is fordíthatja magából a szűz jegy jellemzőit:)
2011. aug. 26. 10:51
Én ugyan nő vagyok,de tipikus Szűz, mindenben, és szerintem a férfiak is hasonlóak lehetnek, bár eddig csak egyet ismertem közelebbről, az első igazi nagy szerelmemet. Bennünk sajnos megvan az a hiba,hogy külsőleg racionálisnak, sebezhetetlennek, fölényesnek, sőt, néha lekezelőnek és ridegnek tűnünk, de szinte mindannyian iszonyat érzékenyek vagyunk, akik nem csak hogy nem merik, de néha nem is tudjuk kimutatni az igazán érzékeny oldalunkat. Olvastam egyszer egy olyan jellemzést a Szűzre, ami nagyon találó szerintem: "a Szűz hajlamos egy saját külön világot kiépíteni magának, amelyben már-már saját maga is fogoly." Ez szerintem elég plasztikus megfogalmazás. :D Szerintem lehet,hogy csak nagyon érzékeny és ezt leplezi egyfajta közönnyel, szerintem csak idő kérdése, hogy megnyílik-e igazán. A Szüzekre (rám is) jellemző az is,hogy nem köntörfalaznak, nem trükköznek, nem játszmáznak általában, úgyhogy nem kell hátsó gondolatokat keresni a tetteik és a viselkedésük mögött. :D
20. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. aug. 26. 10:49
A férjem szűz (horoszkópilag), de még soha nem tapasztaltam, amit írtál. Pedig lett volna rá időm, mert több, mint 11.5 éve ismerjük egymást. Ez idő alatt soha nem éreztem "idegennek", sőt, még érdektelennek sem.:) Szerintem inkább nagyon megbízható és "egyenletes", nem nagyon okoz meglepetéseket a viselkedésével.:)
19. e705905164 (válaszként erre: 18. - Evawitch)
2011. aug. 26. 10:47
rák vok és én is,szóval ez inkább büszkeség vagy temperamentumosság kérdése nem csillagjegyé vagy ilyesmik.D vagy egyszerűen ilyenek vagyunk.,...minden emberben van akaratosság stb!
2011. aug. 26. 10:46
Nekem is szűz a cs.jegyem, barátomnak is. Szokott is vita lenni az akaratosságunk miatt, mert mindketten kitartunk a saját igazunk mellett. :D
17. 1675f7fe54 (válaszként erre: 8. - Korisa)
2011. aug. 26. 10:45
Én meg azt mondom, beleolvasva a naplódba, hogy igen nézz magadba.Tömören.
16. 223cf40dc0 (válaszként erre: 8. - Korisa)
2011. aug. 26. 10:43
Ne haragudj, de ezt bárkire rá lehetne húzni függetlenül a csillagjegyétől! :DDDD
15. pammy
2011. aug. 26. 10:42

a szűz pasik nagyon érzékenyek ,lelkizősek,és egycsomószor pont olyan rapszodikusak,kiszámíthatatlanok ,mint mi,nők. Könnyen megbántódnak,de egy kis lelki "simogatással" kenyérre kenhetőek. Minden részletre odafigyelnek,néha olyan érzés,mintha a tekintetükkel folyamatosan vizslatnának,ízekre szednek! Jaj annak,aki meg akar nekik felelni:)


Ennyi tapasztalatom van a szűz pasikról,de talán én könnyebben megértem őket,mivel az én jegyem is szűz.


Hogy miért tűnik érdektelennek? Talán nem is az,csak belemerült valami másba...talán csak nagyon gyanakvó és hosszú az út a szívéig.


Kitartást hozzá!!

14. Evawitch (válaszként erre: 6. - E705905164)
2011. aug. 26. 10:42
Lassan 30, sok minden történt már vele és agyontapasztaltnak képzeli magát és attól ilyen. Nem hiszem, hogy az előző barátnőivel, akikkel együtt is lakott, ilyen volt. Szerintem az, hogy mennyire bunkón viselkedtek vele, megváltoztatta.
2011. aug. 26. 10:41
jav.:bár én*külön
2011. aug. 26. 10:40

sztem álmos vok:DD


amúgy szerintem a viselkedésnek nem sok köze van a horoszkóphoz,bár kitudja de nem hiszek benne...bárén rák vok és elég érzelmes típus,de csak ritkán vagyis nem mutatom nagyon...van páncélom:XD

11. korisa (válaszként erre: 7. - 53dfddad18)
2011. aug. 26. 10:39
Az uralkodó bolygójuk ugyan az, mindkét jegy Merkur!! Tehát hasonlóak!
2011. aug. 26. 10:39
most esett le:XD
2011. aug. 26. 10:39
Nagyon kedves vele nem is ez a baj. Csak van, hogy a "nyomulás" után visszahúzódónak találom, de ebben én is hibás lehetek, mert nem adok túl sok visszajelzést. Csak magamban örülök!
2011. aug. 26. 10:39
A szűzek nehéz esetek!!! Én meg vagyok áldva velük... folyamatosan szűz pasik vesznek körül, a fiam is az, a férjem is akitől épp válok! És a szűzek nagyon gonoszak tudnak lenni... nézz bele a naplómba mit művel!! Ilyen egy szűz! Vagy nagyon kedves és tündérke vagy elborul az agya és gonosz! Nehéz esetek....
7. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. aug. 26. 10:38

Ők is???

Azt hittem azok az ikrek...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook