Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Házhozszállított ételek fórum

Házhozszállított ételek (beszélgetős fórum)


1 2
58. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 53. - Contu)
2009. jan. 24. 15:08
Akkor semilyen étteremben nem kell enned mert a te házi ízeidet semmi nem pótolja.
2008. jan. 8. 11:20
Én elég sokáig ettem nap, mint nap Food Express-es kaját és elégedett voltam vele! Vidéki, házi ételekhez szokott gyomromnak ízlettek az ételeik! Mindenkinek csak ajánlani tudom!Az ő cégüknek van a legmegbízhatóbb, legmodernebb konyhájuk, Európai színvonalú felszeretséggel, biztos forrásból tudom, na meg a TV is bemutatta már és foglalkozott vele!
56. Orsy27
2008. jan. 8. 09:08
Mi a Jokerfoodtól szoktunk ebédet rendelni, nagyon finoman főznek, jó nagy adagot hoznak...egy dolgot nem szabad tőlük rendelni, ez pedig a krumpli...valahányszor azt kértünk, mindig elég nyersnek tűnt! Egyébként olcsó, s az összes többi ételük finom.
2007. dec. 10. 10:46
Mi a Food Express-től rendelünk ebédet és nagyon korrektek, az ételek is ízlenek.
2007. okt. 5. 12:55
Általában mire megérkezik már kopog a szemed az éhségtõl. Amúgy jók meg minden, de soha nem lesznek olyanok, mint az otthoni.
53. contu (válaszként erre: 52. - Ibcsi59)
2007. jún. 15. 19:58
Az tuti, hogy a házi ízeket nem tudják produkálni, de még a közelükben sem járnak.
2007. jún. 15. 19:56
A férjemnek a munkahelyén valaki átadta neki mert az illető aznap nem kérte,hazahozta nekem csirkemellszelet volt párizsiasan,rizskörettel.Na megkivántam,megmelegitettem amikor ráharaptam a hússzeletre,hát azt hittem elhányom magam tök nyers volt a hús,mégcsak azt sem mondhatom rá,hogy angolos.Hirtelen ahogy az olajba tették azt nézték,hogy a panir halványsárga legyen az hogy a hús puha-e az nem érdekes.A rizs meg annyira fujtós volt egyszóval sz@r.Nekem ennyi volt a tapasztalatom erről,a házi izeket ugysem pótolja egyik sem.
51. contu
2007. jún. 15. 19:48
Mi a munkahelyemre egyszer a TotalFood-tól rendeltünk. 1 hétre előre megrendeltük a kaját interneten két kollégámmal. Beírtam az emeletet is, hogy hol találnak meg minket. Ebédidő volt már, kaja sehol. Nagy nehezen elértük őket telefonon. Kiderült, hogy reggel fél nyolckor lerakták a kaját a portára. A portásoknak semmi közük a mi cégünkhöz, át se kellett volna venniük. A leírásukban szerepel, hogy a kaját vagy rögtön meg kell melegíteni és elfogyasztani, vagy hűtőbe rakni. Én már akkor terhes voltam, és romlandó, tejjel készült ételt rendeltem. Nem voltam hajlandó elfogyasztani. Felhívtam őket. A diszpécser bizonygatta, hogy nyugodtan egyem meg, de belátta, hogy tényleg ez van a leírásukban. Azt ígérte, hogy az aznapi ebéd felét nem kell kifizetni. Én a többi napra rendelt ebédemet rögtön le is mondtam, úgy felhúztak. Másnap a kolléganőmmel a teljes összeget kifizetették. Ennyit erről a cégről.
50. dee (válaszként erre: 49. - Gpetra)
2007. jún. 15. 19:38

Megértettem,köszi.

Néztem a neten a bemutató filmet.Nekem szimpatikus.

49. gpetra (válaszként erre: 48. - Dee)
2007. jún. 15. 19:29

Mi rendeltünk otthonra a Foodexpresstől, de ez már jó régen volt. Akkor szerettem. Most már szerintem egyáltalán nem rendelnék ételt sehonnan, mert nem nagyon bírja a gyomrom. Ha választanom kellene, tőlük rendelnék.


Húha, ez jó értelmes lett...

48. dee
2007. jún. 15. 19:27

A Foodexpress-ről mesélne valaki?

Rendeltetek már tőle Norbi Update menüt?

2006. dec. 14. 14:26
A férjem is futárkodott, és nem drága. komplett ebédeket is házhoz visznek melegen. Az éttermek általában frissen készítik el. Nekem néha jó volt, ha rendeltem. Persze szerintem ez a dolog futárcégenként más-és más.
46. zena01
2006. dec. 13. 11:59
Lehet, hogy jó dolog a házhozszállítás, de nem túl drága?
45. gpetra (válaszként erre: 43. - Venes)
2006. nov. 19. 10:41
Jaés általában lehet kérni villát is :)
44. gpetra (válaszként erre: 43. - Venes)
2006. nov. 19. 10:41
A szusit mindenképpen étteremben próbáld ki, ne foglalkozz az evőpálcikával!!! Egyrészt három perc alatt megtanulod, tehogyan használd rendesen, másrészt a pincérek is segítenek általában, harmadrészt az étteremnek sokal jobb a hangulata :) Csak a pálcika miatt ne hagyd ki!
43. Venes
2006. nov. 19. 08:52

Ilyen téren semmi tapasztalatom sincs.:/

Egyszer-kétszer rendeltem pizzát eddigi életemben.:) Bár nemsokára ismét rendelek majd, vagyis már éppen ideje. Szusit szeretnék, mert nem merek étteremben enni, ugyanis oly jól még nem bánok az evőpálcikával.:) Meg megígértem a lakótársnőmnek, hogy egyszer közösen rendelünk pizzát, de az is még odébb lesz.

42. dee (válaszként erre: 41. - Danica)
2006. nov. 18. 15:28
Próbáld ki,hogy óránként megiszol egy pohár folyadékot.(2 dl) - így összejön 2 liter egy nap alatt.Ha 3 liter lenne még jobb.
41. Danica (válaszként erre: 40. - Dee)
2006. nov. 10. 19:43
Szénsavmentes ásványvizet iszom (sajnos csak napi 2-3 decit), este egy bögre mályvateát, reggel és napközben pedig 1-1 csésze kávét tejjel és édesítővel. Tudom hogy ez nagyon kevés, de egyszerűen nem tudok többet inni.
40. dee (válaszként erre: 39. - Danica)
2006. nov. 10. 00:51
Ne egyél sokat semmiből.Inkább a folyadékbevitelre figyelj!Napi 2 liter minimum.De ne cukrosat.
39. Danica (válaszként erre: 38. - Dee)
2006. nov. 9. 17:16
Az nem baj, ha az 1-es kódú kajából sokat eszem? Kávét édesítővel és 1,5-ös tejjel bármennyit (napi 2-3-szor) lehet inni?
38. dee (válaszként erre: 37. - Danica)
2006. nov. 8. 19:42
Én nem,talán kétszer ettem 2-es kódot.(amikor a rizst megkívántam).Mostmár van vegetáriánus menü is.A főzelékekre pedig te válogathatsz feltétet.Tojást vagy virslit.pl.Este ha nagyon éhes vagyok,norbirudat vagy mizo pudingot nyammogok.Az is 1-es kód és finom édes.
37. Danica (válaszként erre: 36. - Dee)
2006. nov. 8. 19:10
Szia Dee! Köszi a válaszodat. Az a baj a menükkel, hogy van benne hús. Én vegetáriánus kaját szoktam enni, mivel csak szárnyast eszem. Délután az 1-es kenyeret szoktam enni, vagy a túrórudit, joghurtot. Délelőtt sem eszel 2-est?
36. dee (válaszként erre: 35. - Danica)
2006. nov. 7. 20:59

Hello Danica!

Én csak update 1-t eszek.Én se tudom megenni az egészet,vacsira elrakom a felét.Délben csak a levest eszem meg.Én nem nasizok semmi mást.Sokszor a desszertem is megmarad.Ha megnézed a kilófaló menüben is csak 1 kód van.Ha 2-t eszel akkor nem fogsz fogyni.Az súlymegtartó.Inkább az optima menüt rendeld.Az is 1-es kód.Sok sikert.Kérdezz nyugodtan.

35. Danica (válaszként erre: 34. - Dee)
2006. nov. 7. 17:43

Szia Dee!

Segíts nekem légyszi! Ha Te már ilyen sokat fogytál, akkor tudod hogy az 1-es kódból tényleg bármennyi ehető? Bár én elég hamar eltelítődöm, és keveseket eszem, de valahogy szeretnék gyorsabban fogyni.

Szerinted ha 2-es kódú ebédet eszem, azt az egész adagot megehetem egyszerre? Mivel egy adag kajával teljesen degeszre eszem magam, sőt van hogy ketté osztom és a másik felét 3 óra előtt eszem meg. Így kétszer lakom jól vele. Nem baj, hogy a 2-essel teljesen jóllakom? Mivel a bármennyi felét lehetne csak enni Norbi szerint.

34. dee (válaszként erre: 33. - Danica)
2006. nov. 6. 00:11
Biztosan sikerülni fog.Én 4 hónapja eszem a Norbi menüt = -16 kg.Sok sikert!
33. Danica
2006. nov. 5. 19:08

Már két hete eszem a Norbi kaját. Csak ebédet rendelek, de nagyon laktató. Délelőtt iszom egy kávét édesítővel, és két szelet barna kenyeret párizisval, sajttal, delma light vajjal. Ez mind belefér a Norbi 2. kódba. Délután eszem Norbi 1. kódú kenyeret, 1. kódú felvágottat és 1. kódú joghurot, pudingot, vagy túrórudit.

És a legfontosabb, hogy már érzem a gatyámon, hogy adtam le kb 2-3 kilót. 6 hónapot adtam magamnak, addigra kell megszabadulnom 25 kilótól. Remélem meg lesz.

32. dee (válaszként erre: 31. - Veronitas)
2006. szept. 29. 23:42
Eddig csak ebédet rendeltem,de rájöttem jobb és olcsóbb ha a napi 5x-t rendelem.Nagyon finomakat eszek,mindig van maradékom amiért a kollégáim sorbaállnak.Minden héten kapok ajándékba 1 aerobic kazettát.Mostmár fogytam annyit,hogy bírok mozogni.Nem olcsó a kaja, de megéri,mert sokat és jókat eszek.Mindig vidám vagyok és soha nem éhes! Ez öröm.
31. veronitas (válaszként erre: 29. - Dee)
2006. szept. 29. 23:38

és mit eszel reggelire, vacsorára?


mert gondolom, norbi csak az ebéd.

30. Danica (válaszként erre: 29. - Dee)
2006. szept. 29. 23:30
Szia Dee! Te csak a menüket próbáltad? Én csak ebédet szeretnék rendelni, mert a menükben nemcsak szárnyas húsok vannak, én pedig disznót nem eszem. Én is végignéztem már az újságot, és a vegetáriánus tetszett a legjobban. Gondoltam rá hogy kipróbálom, de pont most olvastam, hogy a Norbi update módszerében nincs semmi logika. Ezért szerettem volna tudni, hogy tényleg hatásos-e, vagy sem. De a Te véleményed igazán meggyőző!
29. dee (válaszként erre: 27. - Danica)
2006. szept. 29. 21:39

Hétfőn lesz 11 hete,hogy Norbi update kaját eszek.Nagyon finom,maxi az adag.11 kilót fogytam eddig és nem bűnözök mellette.

Én csak javasolni tudom.Ilyen változatosan nem lehet otthon főzni.Legalábbis én előtte nem ettem kókuszlevest pl.A menüket rendelem,de kipróbáltam már sokmindent.Édességgel fogyni?Igen.Moindennap van desszert is,isteni sütik,palacsinták.

Kérdezz nyugodtan.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook