Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leégtem - hámlik - mit tegyek? fórum

Leégtem - hámlik - mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 19. 01:07
nem sok mindent tudsz tenni,de keruld a napot legkozelebb vagyha kimesz akkor viselj hosszu ujjut.en 27c-ban majdnem szenne egtem itt ausztraliaban,lehamlott a borom/szerencsere/ es azota roppantt ovatos vagyok./au-ban a 27 c sokkal erosebb,mint otthon/.lestem is ,hogy otthon beoltozkodes nelkuyl is lehet elvezni a napot,megjegyzem mindig nyaron megyek haza magyarba.
2011. aug. 26. 11:50

Én még annyit fűznék hozzá az előzőekhez, hogy inkább ne a pántos felsőidet vedd fel, hanem takard le azt a részt, bármilyen meleg is van.


A friss bőrnek nem jó az erős napsütés...inkább védd amíg helyre nem jön.

2011. aug. 26. 08:08
Én mandulaolajjal is bekenném, hámosító és bőrnyugtató.
2011. aug. 26. 07:52
Ok, köszönöm a gyors tanácsokat, veszek ma bőrradírt, testápolóztam eddig is. :-))
2011. aug. 26. 07:48
Bőrradír, de csak finoman! Ne testápolózd, csak ha lehámlott a felület.
4. kevian (válaszként erre: 1. - MáLnA30)
2011. aug. 26. 07:48
Ne törődj másokkal, hogy tetszik e vagy sem a leégésed, ne sietesd a folyamatot. Testápolózd ezerrel, mert a leégés alatti bőrnek fontos.
2011. aug. 26. 07:47
turelem:)
2011. aug. 26. 07:44

Próbáld óvatosan leradírozni azt a réteget, ami már úgyis lejönne, aztán testápoló minden mennyiségben!

Nekem legjobb az aloe verás.

2011. aug. 26. 07:39

múlt héten nagyon megégett a hátam, pár napja hámlani kezdett.

ami csak azért zavar, mert ronda, és nem tudom felvenni a lenge, pántos felsőimet.

mit tehetek? hogy hamarabb eltűnjön, szebb legyen, ne látszódjon, stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook