Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális e terhesség alatti alhasi és deréktáji fájdalom(görcs)? fórum

Normális e terhesség alatti alhasi és deréktáji fájdalom(görcs)? (tudásbázis kérdés)


2007. nov. 6. 18:05
Egy hete voltam nődokinál,meg látott háziorvos vasárnap. Azt mondta nem vakbél!!(remélem) meg a hasam alja fáj, a derekammal együtt!Az is baj lehet,hogy nem szedek vitaminokat gondolom,bár már ma vettem be 2X MagneB6-ot,de gondolom 2szem nem tesz csodát!!
4. cb5fa84af0 (válaszként erre: 2. - Eb3745168d)
2007. nov. 6. 17:01
Ja látom ezen már túl vagy.A doki mit mondott.Amikor engem műtöttek vakbéllel,hoztak be egy kismamát-meg is műtötték őt is.De remélem semmi komoly nálad.
2007. nov. 6. 16:59
Szia!Én 10 hetes vagyok.Nekem is sűrűn fájogat a hasam.Én még kórházba is kerültem 1 hétre e miatt.Szerencsére nem véreztem(kop-kop-kop).MagneB6-ot kaptam és kicsit rendbe tett.De a megnyugvás miatt szerintem keresd meg az orvosod.Zizi
2007. nov. 6. 16:58
15 hetes terhes vagyok,pár napja "görcsölget" a hasam, és a derekam! Olyan érzés,mintha "meg akarna jönni"!pont 1 hete voltam sebészeten,nőgyógyásznál,UH-n,vérvételen,vakbélgyanuval vizsgáltak,de minden negatív lett!! Most meg pár napja görcsölgetek! Van egy 15 hónapos kislányom,lehet e attól hogy őt emelgetem? (kb.10-11kg)! Köszönöm előre is a válaszokat!!
2007. nov. 6. 16:56
Normális e terhesség alatti alhasi és deréktáji fájdalom(görcs)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook