Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki használta már az utifü maghéjat? fórum

Valaki használta már az utifü maghéjat? (tudásbázis kérdés)


18. bb58dad0a4 (válaszként erre: 1. - Totek63)
2012. dec. 5. 14:07
Ha gyümölcsjoghurtba kevered, olyan lesz, mint a puding.
2012. dec. 5. 13:34

Én is ittam, azt hiszem szárított savanykás összetört áfonyával volt keverve, bár yíze nem sok volt, talán valamicske gyümölcsös utóíz, de én szerettem, csak általában nem vagyok kitartó, megcsömörlöm tőle ha sokat iszom. Én egy fajta gyümölcsteát sem tudok sokáig inni, mindig váltogatom. Amúgy én nem fogyózásra használtam, gyomorégésre, falásrohamok ellen, emlsztést normalizálni jó dolog, néha érdemes elfogyasztani egy-egy dobozzal, főleg annak aki kevés rostot eszik.


Lényeg hogy rögtön le kell húzni a pohárral, mert ha benne áll egy ideig, elkezdi megszívni magát, és ilen kocsonyás valami lesz belőle, na az se nem szép se nem kellemes. :)

2011. szept. 11. 15:12

Sziasztok!

Én naponta 2-szer,reggel,és este,3dl.vízbe keverve iszom az utifűmaghéjt.Már a második nagy doboznál tartok,de kicsit csalódtam benne,mert az első 2 héten nagyon jó salaktalanító hatása volt,de ez már megszűnt.Hashajtó teát dupla filterrel iszom még mellé.Azért tetszett az elején,mert nem csinált hasmenést,de napi 4-5-ször kipucolt.Mellékhatásként a puffadást megjegyezném,mert pont ettől akartam megszabadulni.

Szép napot mindenkinek.

15. beatrix57 (válaszként erre: 1. - Totek63)
2011. aug. 28. 09:07

Sziasztok!

Én esténként használtam, lenmaghéj keverékkel. Paradicsomlébe elkeverve, l evőkanállal az utifümaghéjból, és 2 evőkanállal a lenmaghéjból.

Én megmondom őszintén, imádtam. Tényleg jó salaktalanitó. Azt hiszem, most hogy szóbakerült, megint nekilátok.

Csak jót mondhatok Róla!

Szép napot!

14. Dolce Vita! (válaszként erre: 12. - Totek63)
2011. aug. 27. 23:57

reggel 1x 1 evőkanállal


beletettem a bögrébe, öntöttem rá teát, gyorsan összekevertem és amilyen gyorsan tudtam, megittam...


aztán még ittam rá, és de. nem ettem semmit


nekem nagyon jó volt, igaz, hogy nem túl kellemes, de talán még az egyik legszelídebb salaktalanító módszer

13. SzánI. (válaszként erre: 6. - Totek63)
2011. aug. 27. 20:58
Hashajtó hatású, mint a szűztea kapszula??
12. totek63 (válaszként erre: 10. - Dolce Vita!)
2011. aug. 27. 20:57
Szia !!!! Kérdezném te hány alkalommal használtad naponta???
11. Lullaby70 (válaszként erre: 1. - Totek63)
2011. aug. 26. 21:40

Alig lehet lenyelni. Olyan hamar megdagad a folyadékban, hogy nagyon nehéz legyűrni.

Én nem sokáig bírok ilyen önkínzásokat csinálni, úgyhogy a tapasztalatig nem jutottam el.

2011. aug. 26. 21:27

Én teába keverve ittam. Előtte 2 dl-t, aztán jött a cucc, és még ittam rá, hogy rendesen hasson. Télen megint fogok kúrát csinálni, nekem nagyon jó volt.

nem csak salaktalanítás miatt, hanem mivel elvette az éhségérzetet kevesebbet ettem, és fogytam is.


szerintem nagyon jó, és az ára is kedvező. Ugyanazt tudja, mint a colonix.

2011. aug. 26. 18:18
Barátnőmnek a székelési gondokon segített.Legyen valakinek hasmenése vagy szorulása-mindkettőre jó!
8. ~vízöntő64~ (válaszként erre: 6. - Totek63)
2011. aug. 26. 07:39

Szia:)

Kis tubusszerűben kapható: SIO VITA TIGRIS gyümölcspüré, abba keverve elviselhető az íze és az állaga:)

7. t.Ili (válaszként erre: 5. - Brad)
2011. aug. 25. 22:22
Dehogy! méregtelenítés céljából! :)
2011. aug. 25. 21:10
Szörnyü tényleg de bél pucolásra ajánlották nekem
5. Brad
2011. aug. 25. 21:05
Mi ez? Mire eszitek? olyan, mint a landzsas utifü szirup? vagy? Nagyon erdekel...
4. t.Ili (válaszként erre: 1. - Totek63)
2011. aug. 25. 21:03

Ma kezdtem el :)

Nem volt olyan szörnyű. csak ne ess abba a hibába,hogy szárazon próbáld bekapni :))

Majd meg fulladtam. se ki,se be! :))

2011. aug. 25. 20:45

Igen,bevált-de undorító.Barátnőmnek is használt!Mi miatt kellenne használnod?

Én vízben feloldva-gyorsan lehúzva-próbáltam legyűrni...

2011. aug. 25. 20:43
Én igen, szürnyű....
2011. aug. 25. 20:39
Valaki használta már az utifü maghéjat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook