Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Debreceni sportolók fórum

Debreceni sportolók (beszélgetős fórum)


2011. szept. 16. 23:55

Sziasztok!


Örülök, hogy van ilyen fórum, VÉGREEE! :D

Én mindenféle sportot imádok, step aerobikozom (most kezdem az edzőit is ebből), néha zumba órákra járok, imádom a súlyzós edzéseket, meg az ezzel kapcsolatos dolgokat (pl. a helyes táplálkozás alapjai). A ma éjjeli programom pedig az lesz, hogy Mr. Olympiát nézek online. :)


Most kezdem el a futást. Kihívásra vágyom, erre pedig nagyon jó lesz. Sosem futottam, így lesz mit tanulni. Görkorizni is nagyon szeretek, meg biciklizni. Ráadásul most jön a jó idő ezekhez a sportokhoz! Hol a legjobb futni szerintetek?

4. 1397c45af7 (válaszként erre: 3. - Dotimi)
2011. szept. 3. 05:41

Én hajnali futó vagyok és magányos,egyedül szeretem róni a köröket,de pl van annyi futó Debrecenben,hogy csuda,biztosan szívesen megy Veled valaki:-)

De királyság,hogy vannak még,akik a sportokra esküsznek,én nem ilyen csoda módszerekkel akarják magukat karban tartani:-)

Hajrá!!!

2011. szept. 2. 09:24
Olyanokat keresek, akik szivesen eljönnek futni, gyalogtúrázni, biciklizni :) Olyan érdekelne, ami nem igényel pénzt,és lehet a szabadba.Szóval a kerékpár, futás, görkori és társai :) Ti benne lennétek ilyenbe? Esti futás pl? :) Hetente minimum négyszer?
2. 1397c45af7 (válaszként erre: 1. - Dotimi)
2011. szept. 2. 05:36

Szia!

Te mit sportolsz?:-)

Mikor és hol?:-)

2011. aug. 25. 16:17
Sziasztok! Vannak itt mozogni vágyók? Futás, görizés, bringázás, gyalogtúrázás. Bármi, ami sport. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook