Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló abbahagyása utáni tünetek? fórum

Fogamzásgátló abbahagyása utáni tünetek? (beszélgetős fórum)


2015. okt. 18. 07:31
nekem kb 2-3 hetre ra minden mellekhatas elmult ami elotte volt/rossz kozerzet,fejfajas,nehezlab/mintha egy nehez suly let volna rajta/,a havim meg ha megjott semmi rossz kozerzet...stb nem volt tobbe,mindez a multe let/.
2011. aug. 26. 10:56
De érdekes hogy csak akkor fáj ha mozgok és ha megnyomom. Tehát olyan húzó érzés.
2011. aug. 26. 09:11
Hát kíváncsian várom hogy mikor fog megjönni.
14. reni79
2011. aug. 26. 08:02
nekem borzasztó pattanásos lett az arcom,mást nem tapasztalatam
13. monika0104 (válaszként erre: 1. - Bogicaa)
2011. aug. 26. 07:41

szia

ez érdekes , mert nekem is vannak ilyen tűneteim, de én már 1 éve hagytam abba a gyógyszer szedést és azóta a bal petefészkem szinte mindig fáj , arról nem is beszélve, hogy nagyon felborult a menszeszem, mert két havonta jön meg .De ez hogy a bal petefészkem fáj ez mielőtt a gyógyszert szedtem volna se volt , ez csak azóta van mióta nem szedem a gyógyszert .

2011. aug. 25. 16:59
Bár én nem kimondottan hagytam abba csak váltottam másikra, de köszönhetően a zsufoltság miatt nem kaptam idpben időpontot a dokimhoz, tehát több mint 1 hónapot ki kellett hagynom a gyógyszer szedésével. Nekem akkor azonnal késett több mint 2,5 hetet mint rég gyógyszer előtt és a régi tüneteim is megjöttek.Majd leszakadt a derekam a mellem, ingerült és feszült voltam, és amit sikerült addig a gyógyszernek fél év alatt beállítani azt kezdhettem előről..
11. Evyt
2011. aug. 25. 12:12
Nekem középidőben olyan görcseim szoktak lenni mint az állat.
2011. aug. 25. 12:10
Hát remélem hogy a peteérés miatt húzódik ennyire. Most éppen cickafark teát iszom. Szerintetek jó rá?
9. Mircsa (válaszként erre: 8. - Bogicaa)
2011. aug. 25. 12:04
Igen a nem kívánt mellékhatásokkal én is küzdöttem, aztán rájöttem, jobb, ha leteszem.
8. Bogicaa (válaszként erre: 7. - Mircsa)
2011. aug. 25. 12:01
Köszi, olvasgattam már azon az oldalon, többek között emiatt hagytam abba, és hát voltak nem kívánt mellékhatásai is.
2011. aug. 25. 12:00

Bizony, nekem is brutálisan fájt egy teljes héten keresztül. Ezek normális tünetek, újra elkezdett dolgozni a petefészked.

Az antalvalis oldalon nagyon sok hasznos dolgot olvashatsz a témával kapcsolatban.

üdv

2011. aug. 25. 12:00
Szerintem is menj el orvoshoz, ha zavar a dolog, de nem lehet akkora baj. Egyszer már jártam úgy, hogy kétszer volt peteérésem egymás után, mindkét petefészkem fájdogált. A tüszőrepedés meg ugye elég rossz tud lenni, sajnos. De nyugi :)
5. Bogicaa (válaszként erre: 4. - Sötét_hercegnő)
2011. aug. 25. 11:57
Igen, jövő hétre tervezem hogy elmegyek, csak félek nehogy valami nagy baj legyen.
2011. aug. 25. 11:56
Előfordulhat, nekem is fájt meg feszült előtte. Lehet, hogy még nem is fog megjönni rendesen, akkor se ess pánikba, de ha nagyon zavar vagy aggódsz, akkor nézesd meg dokival is. Bár szerintem csak peteérés :)
3. Bogicaa (válaszként erre: 2. - This_is_me)
2011. aug. 25. 11:52
És attól fájna most már 3.napja? Kicsit szédülök is.
2011. aug. 25. 11:50
SZia! Ez azért van, mert beindult a peteérésed, és nemsokára tüszőrepedésed lesz. Nekem kb 2 hétre rá volt ovulációm, miután abbahagytam a gyógyszert, és utána két hétre meg is jött rendesen.
2011. aug. 25. 11:37
3 hete hagytam abba a fog gátló tabit. Nem szeretnék még terhes lenni. Most azonban fáj a jobb petefészkem és néha a bal is. Akkor fáj ha mozgok és ha megnyomom. Mitől lehet ez?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook