Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2012. ápr. 26. 13:46

Sziasztok!

Kolbi, azért elég sokáig tartott mire kibökted, hogy te milyen kezeléseken voltál. És akkor tulajdonképpen melyik volt a hatásos, az elos dióda lézer??? Én is olvastam róla, ha jól emlékszem Kádár doktorról találtam infót, de számomra nem elérhető városokban van rendelése. Nála voltál?


Fenevad, én szívesen megosztottam volna veled az infóimat, ha lenne. Én azért jöttem ide, hogy mások tapasztalataiból leszűrjem, hogy nekem merre kell lépnem.

Én az orvosi vizsgálattal kezdtem, mert egyértelműen hormonális problémák okozzák a szőrösödésemet. És előbb ezt próbálom helyretenni és kiegészítésként jöhet valami kozmetológiai kezelés, ami az elektrolízis lesz.

903. Fenevad
2012. ápr. 25. 10:58
Kolbi! én nem megyek lézerre! nem hiszek már benne!! ha meg te kozmetikus vagy esetleg,akkor jó neked! sok sikert a szakmához! mindenkinek más a jó! biztos a lézer is jó! de nem nekem! a bőrőm tényleg szebb tőle! de semmit nem ér,és azt látom hogy több a azőrőm mint a lézer előtt... kész pénz kidobás az egész! még van 1 alkalmam azt ősszel megcsinálom azt cső! ja,és amit tőlem kapnak a Bársonyban azt nem teszik zsebre! na szia!
902. Fenevad (válaszként erre: 901. - 8f8f3a827e)
2012. ápr. 25. 10:54
azt várhatod! Ha annyira szar a lézer miért beszéltünk eddig is róla???? te meg főleg meg mondtad hogy az! közben többféle ilyen módszeren is átesetél. igenis szar a lézer! meg az ipl is! te is ezt mondtad! ha neked sem ért semmit az elő lézer miért voltál még ennyi kezelésen???
901. 8f8f3a827e (válaszként erre: 900. - Fenevad)
2012. ápr. 25. 10:50
Szeretném, ha leírnád miket mondtam, pontosan idézve.
900. Fenevad (válaszként erre: 899. - 8f8f3a827e)
2012. ápr. 25. 10:46
Akkor végleg nem értek mostmár semmit! ipl lézer???????????? és pont te mondtad hogy ezek semmit nem érnek... vagy én vagyok hülye???
899. 8f8f3a827e (válaszként erre: 898. - Fenevad)
2012. ápr. 25. 10:35

Az arcomat először Sharplan villanófénnyel kezelték, majd rubin lézerrel. Aztán volt egy kis szünet, majd Aurora elos pil-lel, majd legvégül elos dióda lézerrel. Neveket azért nem írok, mert ide a fórumra nagyon ritkán jön be páciens, aki tényleg kérni akar, inkább kozmetikusok, magukat reklámozni akarók írnak be. Nem akarom, hogy bármilyen reklámgyanú is felmerülne. Az elektrolízist nem próbáltam.


Kolbi

898. Fenevad (válaszként erre: 896. - 8f8f3a827e)
2012. ápr. 25. 10:01

Kolbász!

Azt hiszem ha visszaolvasod a dolgokat,láthatod,hogy mindekninek mindent megköszöntem,bár rajtad kívül nem nagyon akart senki konkrét dolgokat leírni itt,de nem értem miért??? nekem amúgy semmi takargatnivalóm nincs én mindent szívesen megosztok másokkal akik nagyon kezdők a szőrtelenítés témában.Vanak olyan emberek itt meg a többi fórumon,hogy leírnak 2 szót aztán ennyi! Abból mit lehet megtudni?? Sokan az anyagiakról sem beszélnek a mindegy! de a többi ember esetleges rábaszását szivesen tanulmányozzák stb.. stb.. stb.. Pl. te sem mondtam el hogy rajtad is végeztek ilyen kezeléseket és 5 éve szőrtelen vagy! Nagy meglepettséggel olvastam! Eddig azt hittem a barátnőd által tudzs ennyi mindent,hisz mondtad,hogy ő volt elektrolízisen. Ha jól tudom bár nem vagyok meterológus csak egy egyszerű laikus,az igazinak mondtaó első nyári hónap a június,persze májusban is lehet már "nyár" nekem a kozmetikus azt mondta június 15 ig mehetek! De úgy is én döntök,elég makacs ember vagyok,és ha nem megyek akkor nem megyek! szeretném már minnél előbb letudni ezt a dolgot,de remélhetőleg nem halnék bele abba sem ha 10 percre megsütné a nap az arcom! De ha már ennyire őszintén bevallodtad,hogy 5 éve nem vagy szőrős,te kihez jártál? És miért nem adtál tanácsot nekem ebben?? Ha te úgyis mindet annyira tudsz mindent megélt ember vagy és sorolhatnám még! stb....


Fenevad,aki őszinte,makacs,nagyszívű,éssss SZERETŐ EMBER A FENEVAD SZÓ ELLENÉRE IS :):)

897. amacska (válaszként erre: 895. - Inken)
2012. ápr. 25. 09:25

nekem azért marad heges -szerintem-mert akinél elősször voltam összevissza szúrkált kitépkedte mindet ,olyan volta szám utánna mint vv veronikának,de egyetlen szálat sem tudott eltalálni,az orvos nem esett neki az egésznek kiszedett amennyit gondolt SIKERREL utánna soha nem dagadt fel a szám

egyébként vékony hosszukás hegek de már nem is nagyon látszanak

896. 8f8f3a827e (válaszként erre: 894. - Fenevad)
2012. ápr. 25. 09:06

Ha az én arcon szőrös lenne (de már 5 éve szerencsére nem az), akkor minden információnak és beírásnak nagyon-nagyon örülnék. Nem őrjöngenék és dobálnám magam, hanem mindegyiket tisztelettel megköszönném. Kiraknám a magamnak megfelelő mozaikot. Ha én egy évet rászánnék a keresésre (én 2 évet szántam rá), és azt ajánlanák, hogy nyáron ne kezeltessem magam, akkor megvárnám a napmentes időszakot.

Miért vagy tele indulattal egy beírástól? Ez csak egy beírás!


Kolbi, a nyugodt, szőrtelen tanácsadó barát

895. Inken (válaszként erre: 888. - Amacska)
2012. ápr. 24. 21:55

Amacska, elektrolízis után mindenféleképpen maradnak hegek vagy inkább attól függ milyen testfelületen csinálják? (Bár nekem a szőrtüszőgyulladások miatt már így is akad, szóval annyira nem félek...)

A hegek picik, nagyobbacskák, esetleg "összefolynak"?


Vajon ha valaki a lábát csináltatja, illetve olyan helyre gondolok, ahol nem csak elvétve akad szőr az olyan lesz, mintha pöttyös lenne? (a hegektől) :-S Vagy azért annyira ne képzeljem durvának...?


(Mennyi kérdés :-)) )

894. Fenevad
2012. ápr. 24. 20:43

fffú komolyan mondom hülyét kapok már ettől az egésztől!!!!!!! kur..ra nem érdekel már mi lesz!!

Mindent betartok amit kért a kozmetikus! akkor még mit kéne tennem???

Kolbi! Mire várjak? miért és hol nézzek körül? mit vizsgáljak és hova lépjek!!!??????????????????????????????????????????????????????????????? 600 millió fórumot néztem már több mint egy éve tanakodok igegeskedek,nem merek lépni mert baszott sok pénzről van szó! erre most léptem,most megint beírsz olyat amit nem tudok magamban hová tenni! ......... nem érdekel mi marad vissza,majd valahgy megpróbálom elfogadni,vagy beletörődni,csak szőrt ne lássak!!!!! az a baj csak az egész elektrolízissel,hogy NINCS ÉS ELFOGYOTT MÁRA MÁR AZ TÜRELMEM!!! Mások által nagyon szép lánynak mondott ember vagyok akit tényleg mondhatom,hogy szinte tökéletes bőrrel és tényleg soha pattanásom sem volt áldott meg a sors! aminek nagyon örülök,mert mások bármit megadnának ilyen arcért ami nekem van! BEKÉPZELTSÉG + NAGYKÉPŰSÉG TÁVOL ÁLL TŐLEM,AZ NEM ÉN VAGYOK!!! De most gondolj bele mit kinlódok,mire lépek valamit erre most megint várjak! komolyan mondom már szarom le a fórumot! Élje mindenki a magam életetét úgy ahogy akarja! mindenki a saját hiábiból tanul szerintem annyit amit egy életre megjegyez!

2012. ápr. 24. 15:13

Fenevad!


Komolyan drukkolok neked, hogy megszabadulj a szőreidtől, de nem bármi áron! Én csak arra gondolok, ha az ember megtesz mindent azért, amit el szeretne érni, az előbb vagy utóbb bekövetkezik. De ha lehet úgy tegye, hogy ne maradjon nyoma. Várj, nézz körül, vizsgáld magad, aztán lépj.


Kolbi, aki szelídül (de csak egy kicsit)

892. amacska (válaszként erre: 891. - Fenevad)
2012. ápr. 24. 07:34
nem fog zavarni minden jobb -talán a tűzfolt a kivétel-mint a szőr!!!!!!
891. Fenevad (válaszként erre: 890. - 8f8f3a827e)
2012. ápr. 23. 22:24

okoskolbász!! nem kéne ennyire "okosnak" lenned!

Azért ne képzelegj már az én agyamban! és főleg ne próbálj belelátni!!!!! nem fog menni!

Számomra az arc szőrzetnél bármi jobb,az arcon! legyen az pattanás vagy kissebb heg! NEM ÉRDEKEL! DE SZŐRT SOHA TÖBBÉ NEM AKAROK! Eleget szenvedtem már eddig miatta! Hatalmas megváltás lesz ha nem lesz többé! kb. olyan érzés lenne ez nekem 15 év után mintha megnyerném a lottó 5-st!

890. 8f8f3a827e (válaszként erre: 889. - Fenevad)
2012. ápr. 23. 15:16
Később zavarni fog...
889. Fenevad
2012. ápr. 21. 18:15

engem az nem zavar,ha fehér folt marad,csak szőr ne legyen,ha már ennyit kinlódok....

Remélem ez a pirosság is elmúlik hamarosan,mindig kenem az arcomat azzal amit felírtak!

Köszi a válaszaid!

888. amacska (válaszként erre: 887. - Fenevad)
2012. ápr. 21. 07:29
látszik a nyoma bizony apró fehér hegek de nem vészes
887. Fenevad
2012. ápr. 20. 23:47

Ettől én is nagyon félek,hogy nem találják el a gyökeret aztán lehet odajárkálni....

Azt olvastam valahol,hogy elektrolízisnél már az első kezelés is hatásos lehet ha jól csinálják..

tiszta piros az arcom,annyira csúnya mint akinek begyulladt pattanásokat kezeltek az arcán...

De szerencsére a fehér hólyagok eltüntek de ez a pirosság... :S:S

Neked hamar begyógyultak a sebek Amacska? Olyan a bőrőd mint régen vagy látszik rajta valami?

Úr Isten ha tényleg 1 évet oda kell járni megőrülök!!!!!!

886. amacska
2012. ápr. 20. 14:54
kelemen tűvel epilált sikeresen.de máshol már nem találták el a gyökeret vagy.....nem akarták eltalálni
885. Fenevad
2012. ápr. 20. 13:45

Azt írod se a tű sem a lézer nem ért semmit!????

Hát nem a tűvel kezelték az arcod?? Vagy akkor mivel kezelt ez a Kelemen doktor? Hát igen! Az már nagy dolog ha valaki nem a pénzre megy... ilyen emberek nem is léteznek már--- akik esetleg egy kicsit is önzetlenül akarnak segíteni!

884. amacska (válaszként erre: 883. - Fenevad)
2012. ápr. 20. 08:29
hú már nem emlékszem ....de utánna még jártam egy neves bőrgyóygászati központba is megszabadulni az összestől de az sem ért semmit se a lézer se a tű kelemen dokival nagy szerencsém volt ő nagyon akart segiteni nekem ,nem csak a pénzre ment
883. Fenevad
2012. ápr. 19. 17:56

Amacska!


Még egy kérdés! Ha megengeded?!

Bajusszal mennyi ideig jártál elektrolízisre??

Hány alakalom volt sacc per kb.?

köszi!

882. Fenevad (válaszként erre: 881. - Amacska)
2012. ápr. 18. 17:20

Köszi Amacska!


Nekem Pest van közelebb! De biztos jó kozmetológus ha azóta sem nőt ki a szőrőd :)

Az én barátom is elfogad úgy ahogy vagyok,de nekem rettentő kínos lenne erről beszélni,ezen kívül amúgy mindet elmondok neki! De tényleg le a kalappal az olyan férfiak előtt és minden tiszteletem aki nem undorodik olyan nőtől akinek van ilyen problémája,hanem együttműködik vele!

881. amacska (válaszként erre: 879. - Fenevad)
2012. ápr. 18. 14:45
szerencsémre nekem minden barátom elfogadott szőröstől börőstül sőt ők mondták télre ne szedd le a lábad....ettől függetlenül én megszenvedtem ezta problémát nagyon
880. amacska
2012. ápr. 18. 14:42
Egerben Dr Kelemen Zsigmond anno 20 éve ő kozmetológus bőrgyóygász már akkor nyugdijas volt tündéri ember
879. Fenevad
2012. ápr. 18. 09:25

Köszi amacska!

ÉN Korsós Katihoz járok,már írtam! Róla nagyon jókat hallottam,ezért döntöttem nála,sajnos 50 km.t utaznom kell,dehát ez van! Nekem 1 napig volt duzzadt az arcom,mára már csak piros,seb sincs rajta! Ezt meg ki kell birni,mert ahova áramot vezetnek,az nyilván eléggé sérülni tud,pláne ha emberi bőrről van szó!

Amacska! Te ki kihez jártál? Ha gondolod megoszthatnád! (köszi)


Kolbi!!!!

Most hozzád szólók!!!!!!!

Ha meleg lesz nyilván nem megyek ilyen kezelésre! de májusban meg áprilisban nincs még olyan szintű napsütés és amúgy is vigyázok magamra! Nagykislány vagyok már! Katalin mondta,hogy mehetek,én hiszek neki! szerintem ha olyan nagyon meleg lenne nem hívna! Ahol én lakom hetek óta nem süt a nap,és amúgy is nagyon kevés időt töltök kint!köszi amúgy hogy aggódsz! most amúgy 3 hétig nem megyek!

Ami nagyon szar,hogy én nem merek erről a barátomnak beszélni! Jó neked hogy ilyen felfogásod van,hogy nem utálod a szőrős nőket! és eltudtad fogadni,,,

Az én barátom nagyon megértő,de gyűlöli a szőrt egy nőn :(:(:( igyhát elég bajommal van magammal,meg lelkivilágommal is :(

Szerintem valamivel biztos el tudják tüntetni a fehér pöttyöket is remélem....

Mára amúgy sokkal szebb az arcom! Hála a svéd cseppnek!

Puszi neketek!

878. amacska
2012. ápr. 17. 19:30
bajusz részről beszélek
877. amacska (válaszként erre: 875. - Fenevad)
2012. ápr. 17. 19:29
az erősebb szállakat irtattam ki és az végleg eltünt,viszont nagyon fontos s hozzáértése a kozmetikusnak akihez először mentem úgy összeszurkált hogy két hétig fel volt dagadva az arcom kb négyszer kezelt egy szál sem hullt ki egy sem!!!!!aztán egy bőrgyóygász dokihoz menetem már mikor kezelt éreztem teljesen más a technikája és hatásos volt
2012. ápr. 17. 10:43

Amúgy tényleg nem értelek Fenevad! Tanácsot kérsz, megadom, végeztess próbát olyan helyen, amit nem ér napfény, aztán meg nyáron megkezelteted az arcodat, aztán meg jön a jajveszékelés! Voltál ipl-en, lézeren, most meg megszurkáltatod magad az arcon? Te tényleg tanulni akarsz, vagy ugrassz a kútba egyből?


Az időjárást 10 napnál előbbre nem lehet megmondani! Ti mindent elhisztek? Hosszú, forró nyár lesz-a szaunában.


Nekem is van barátnőm, akinek az egész testét elektrolízissel szurkálták. Kis apró fehér pöttyök vannak rajta. Sohasem vetkőzik le a standon, mert tarka-barka lesz.


Kolbi, akinek pöttyös barátnője van

875. Fenevad
2012. ápr. 17. 10:10

Amacska!!!


És végleges lett az eredény?? vagy van azért pár ksza szál? én nagyon örülnék annak is ha csak 5 szál nőne vissza.Aki utánam jött lány ő csak 3 szálat csináltatott! Dejó neki...


Kolbi!

Igen neki állt szerintem teljesen jó most az időjárás ilyen célokra! nincs napsütés ami van is gyenge,és hideg van!

azt mondta,június 15 ig mehetek!

De állítólag szar és hűvös nyár lesz szóval azt is mondta,hogy akár akkor nyáron is mehetek majd,de ez még odébb van!

Neki a gépe amúgy asszem azt mondta 20 éves...

hát nagyon remélem nem valami elavult szar....

de az arcom ma reggelre is pocsék és sebes... és akkor még egy évig ilyen lesz??? :(:(:(:(

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook