Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
934. picur1979 (válaszként erre: 932. - Fenevad)
2012. jún. 18. 14:00
Az érdekelt volna, hogy az első alkalommal kiszedett száz szálból nőtt-e vissza?...
933. Fenevad (válaszként erre: 931. - 8f8f3a827e)
2012. jún. 18. 12:58
Nem fogok semmit megírni! főleg nem ide! és te inkább ne szólj hozzám! ne okoskodj és főleg ne vészmadárkodj itt nekem mert nagyon rühellem már hogy a csapból is te folysz! ORVOS VAGY VAGY KOZMETIKUS??? mert nagyon szinészkedsz itt úgy látom!
932. Fenevad (válaszként erre: 930. - Picur1979)
2012. jún. 18. 12:56
Picur! egyszer voltam eddig csak! nem tudok mondani semmit konkrétat! az arcom már nem sebes! Menj te is! aztán lesz tapasztalatod!
931. 8f8f3a827e (válaszként erre: 929. - Fenevad)
2012. jún. 17. 21:28

Én is sajnálom őket.

Aztán majd írd meg, hogy hogyan "verted ki a balhét" a lézerklinikán. Most írom meg, hogy nem lesz belőle semmi. Jó, ha neked nem lesz bajod belőle. Nehogy azt írd, hogy mindig csak utána írok...


Kolbi, az előre megmondó

930. picur1979 (válaszként erre: 929. - Fenevad)
2012. jún. 17. 14:26

Hello Fenevad!


Mi újság? :) Bevált az elektrolízis??

929. Fenevad (válaszként erre: 928. - 8f8f3a827e)
2012. jún. 16. 23:22

Sajnálom előre aki tőled kér tanácsot!

Te csak utalólag próbálsz itt mindenki felett okoskodni!!!!

928. 8f8f3a827e (válaszként erre: 926. - Fenevad)
2012. jún. 16. 16:47

Priviben is ezt fogom tanácsolni...



Privi, az okos

2012. jún. 16. 10:03
Szia Évi! Bocsi, hogy csak most írok...Azért nem ajánlja a kozmetikus se a gyantát se az epilátort 2 kezelés között, h minnél hatékonyabb legyen, azért kell borotválni, hogy előcsalogasd az összes szőrszálat. Mi a baj a borotvával? Már az első kezelés nagyon látványos, én hónalj szőrtelenítést kezdtem el tavasszal. Nyáron csak a karok,arc, lábak nem ajánlottak, a többi testrész mehet, így az intim is.
926. Fenevad
2012. jún. 16. 09:49

Évi 100!

nagyon igazad van!

Szerintem jobban jársz ha priviben érdeklődsz!

925. 8f8f3a827e (válaszként erre: 924. - ÉVI100)
2012. jún. 16. 09:38

Az intim szőrtelenítés visszarendelési ideje 2-6 hónap. A 6 hét a kevés. Szerintem.


Kolbi, a szőrös megkeseredett

924. ÉVI100
2012. jún. 15. 07:54

Kedves OKOSKOLBÁSZ!


Valoszínűleg azért kérdezem itt mert ott egyértelmű, hogy azt mondják(ták), hogy nem lehet ott nem fogják azt mondani, hogy lehet! Nem véletlenül itt kérdezösködök!

Te miért vagy ennyire keserű? Mivan neked nem jött öszze szörös maradtál?!

Meg ne okoskodj, hogy nyáron kezdik mig nem tudod hogy hol csinálják! Intim helyen nem ér a nap okostojás!

923. 8f8f3a827e (válaszként erre: 922. - ÉVI100)
2012. jún. 14. 14:52

Nem kérdeznéd meg ott, ahol ezt csinálják?

Nyáron kezdenek szőrtelenítést? Nagy tanárok lehetnek...

922. ÉVI100
2012. jún. 13. 07:26

SZia!

Köszönöm a válaszod, de nem szabad vagy csak nem ajánlják?

Azt nem tudod véletlenül, hogy miért nem ajánlják?

2012. jún. 12. 17:09
Szia Évi100! Én már 2 kezelésen voltam (ipl szőrtelenítés). A 6 hét reális, nekem is annyi időnkét kell járnom, és nagyon látványos :) Nekem azt mondta a kozmetikus hogy a kezelések közt borotvát használjak. Se a gyantát, se ay epilátort nem ajánlja!
920. ÉVI100
2012. jún. 12. 12:50

Sziasztok!


Segítségre szorulnék mielött elmegyek a végleges szörtelenítésre!

1, Lehet e epillálni,gyantáztatni két kezelés között( term hogy közv. a kezelés elött borotválkozás) vagy kizárolag borotva?

2, Milyen időközönként lehet menni a kezeelésre? ( mert nekem a 6hét sok időnek tűnik)

919. 8f8f3a827e (válaszként erre: 918. - Zsuzzsi)
2012. máj. 19. 16:15

Mindegy, hogy szalon vagy bőrgyógyász. Először csak vizitáltasd meg magad, várj, gyűjts információt és ősszel kezeltesd a gonosz szőreidet.


Olvasd el a 916-os hozzászólást.


Kolbi

918. zsuzzsi
2012. máj. 18. 09:58

sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni tőletek, hogy Budapesten, esetleg

pest megyében, kihez vagy hova érdemes menni végleges szőrtelenítésre? Nekem az államon vannak erős szőrszálak, amiktől szeretnék megszabadulni.Sokat olvastam már erről, de még nem sikerült választanom.Bőrgyógyászhoz érdemes menni, vagy szépségszalonba?

Köszönöm a válaszokat előre is!

917. Fenevad (válaszként erre: 916. - 8f8f3a827e)
2012. máj. 8. 22:36

Okoskolbász!!!

Te nem értesz engem!!!!

Miért nem akkor voltál ilyen okos mikor belekezdtem ebbe az egészbe!

Nem ismerek senkit ebben a szakmában! Ahol lakom ott csak Ipl el foglalkoznak azt ígérték nekem véglegesre,de szerencsére időbe fejhez kaptam! Szóval a Bársonyba nem ismerek senkit,meg sehol sem aki lézerrel foglalkozik! A magam ura vagyok! Tudom mit akarok! De úgy gondolom,te igazából csak okoskodsz itt! Ezt máshol is megtudod tenni! Nem kell itt erőrködnöd szerintem ezt nem csak én gondolom így!!

916. 8f8f3a827e (válaszként erre: 914. - Fenevad)
2012. máj. 8. 17:13

Hello Fenevad!


Látom nem érted ezt a magasröptű kommunikációt. Nem fogok semelyik céget sem megtámadni és nem fogok ajánlani sem. Így maradhatok tiszta. Általánosságban írok. Alapvető igazságokat, támpontokat szeretnék adni, az hogy te ezt nehezen érted, az a te bajod.


Még egyszer: csak olyan helyen szőrteleníts, ahol személyesen ismered a kezelőt, ahol kezelés után fel tudod hívni, és ha valamilyen bajod van, ő segítséget adhat. Olyan helyen kezeltesd magad, ahol a kiindulási állapotot rögzítik valahogyan. Olyan helyre menj, ahol a befizetett pénzed után kapsz valamilyen eredményt, és ha nem kapsz, akkor a pénzt visszafizetik. Olyan helyre menj, ahol meg van minden lehetőséged arra, hogy akár peres úton is érvényesítheted a jogaidat. Olyan helyre menj, ahol megmondják milyen géppel fognak a testedbe beleégetni. Hogy utána tudj nézni a fórumon meg a neten ez a gép jó-e vagy semmit sem ér. Olyan helyre menj, ahol nem vándoroltatják a gépet, olyan helyre menj, ahol nem kuponoznak meg akcióznak.


Védd magad és védd a tested!


Érted? A te klinikád tudja ezt adni? Ha nem, akkor ne menj oda, ha tudja, akkor menj.


Kolbi, a nagyokos

915. Pötyi31 (válaszként erre: 909. - Bettyh)
2012. máj. 3. 20:43

Szia Bettyh,


dr. Morvay Márta volt az orvosom Szegeden. Nagyon kedves volt velem és figyelmes. Csak jót tudok róla mondani. Kb. 40e Ft/alkalom volt a kezelés, de már nem emlékszem pontosan. Ez attól függ, hogy mekkora területet akarsz kezeltetni. Mindenképpen kérdezz rá, hogy a te esetedben hatásos lesz-e a szőrtelenítés, csak aztán vágj bele. Anno, a világos szőrnél nem volt olyan eredményes, mint a sötét színűnél. Azt mondták, minnél sötétebb, annál jobban hat. De mondom, én évekkel ezelőtt csináltattam, azóta biztos fejlődtek a dolgok.

914. Fenevad
2012. máj. 3. 19:25

Okoskolbász!!

Amúgy akkor is lehettél volna ilyen fene nagy előre látással meg okossággal és tanácsadással amiért ugyebár neked hálával kéne tartozni,mikor először mentem a Bársonyba! Akkor nem mondtál semmit!

Azért köszi! igy mostmár legalább tudom ha gyenge volt az első kezelés akkor valószinű hogy buktam a lézert hiába a többi 3 kezelés! Mindenről beszámoltam itt! hogy mikor megyek oda stb... annó még decemberben! AKkor is lehettél volna ilyen ""nagyon"" okos......

913. Fenevad
2012. máj. 3. 19:22
Pici! Eddig még nem! de gyorsan lekopogom! kop kop kop :)
2012. máj. 3. 12:57
Fenevad, az első alkalommal kiepilált szőrök közül nőtt vissza? köszi
911. Fenevad (válaszként erre: 906. - 8f8f3a827e)
2012. máj. 3. 11:21

Okoskolbász!

fogalmam sincs róla fiú vagy-e vagy lány! már nem is érdekel! Mindenesetre érdekes egy ember lehetsz!!..... tegnap lemondtam az elektrolízist! nagyon meleg lett és tűz a nap! csak szeptemberben megyek újra,mert hát álanóan nem tudok tető alatt lenni,hogy ne érjen a nap! Bár Korsós Kati azt mondta: nem baj ha van egy kis napsütés csak kenjem magam 30 vagy 50 faktorszámú arckrémmel! én ebbe nem megyek bele! 3 hete voltam és most hétvégén nagyon lebarnultam! nem kockáztatok,csak ősszel megyek! Gondoltam informállak! sziasztok!

910. Diana01
2012. máj. 2. 16:01

Szia Pötyi31!


Köszönöm szépen a válaszodat!


Tehát akkor a sötét szőrt kiszedi és nem csak szőkíti.

909. Bettyh
2012. máj. 2. 10:57

Szia Pötyi31,

szeretném kérdezni, h melyik bőrgyógyásznál csináltattad a szőrtelenítést, és mennyibe került?

A professzőr-nél most elég kedvező a "végleges" lézeres szőrtelenítés, de nem tudom, valóban ér e valamit? Nekem elég világosak, és nem erősek a szőreim, de hosszúra meg tudnak nőni. :)

Köszönöm válaszod

908. Pötyi31 (válaszként erre: 907. - Diana01)
2012. ápr. 30. 20:59

Szia!


Nekem kb. 6 éve volt lézeres szőrtelenítésem a lábszáramon. Akkor azt mondta a doki, hogy örökre nem lehet eltüntetni a szőrt, mert ez genetikus dolog. Kb. 4-5 évente meg kellene ismételni a folyamatot. Akkor 5 kezelésem volt, minden hónapban egy. Az ismétlés csak 1 vagy 2 lenne, de én azóta nem voltam. Nekem sötét színű és erős volt. Valamennyi tényleg visszanőtt, de nem vészes. Megérte megcsináltatni. Ha majd megint rászánom magam, akkor máshol is szeretném megcsináltatni. A dokim azt mondta, amit te is olvastál. A sötétebb, erősebb szőrre jobban hat a lézer. Bár ez 6 éve volt, azóta biztos sokat fejlődtek a gépek is. Szerintem menj el konzultációra, az a biztos. Még egy dolog, mindenképpen bőrgyógyászhoz fordulj, ne valami szépségszalonba menj. Nekem bőrgyógyászaton csinálták, anno Szegeden.


Remélem tudtam segíteni.

907. Diana01
2012. ápr. 30. 19:01

Próbálok eligazodni ebben a szőrtelenítős témában. van bőven, amit nem értem.

Például:

A lézeres szőrtelenítésre sokan azt írják, hogy egyre gyengébb szőr nő vissza. De közben azt is írják, hogy a szőke, gyenge szőrre nem hat a lézer. Ez paradox. Akkor előbb utóbb már nem hat a kezelés, mivel meggyengültek a szálak.

Erről tudna nekem valaki felvilágosítást adni?


Előre is köszönöm!

906. 8f8f3a827e (válaszként erre: 904. - Picur1979)
2012. ápr. 27. 15:16

Azért harcolok Fenevaddal, mert nehezen tudom feldolgozni a problémáját. Őt a szőr zavarja és bármi áron szabadulni akar ettől, engem meg igazából a szőr nem zavart sohasem. Engem a bőrfiatalítás érdekelt. Van egy barátom külföldön, aki már 2000-ben villanófénnyel kezeltette az arcát, és én, aki hónapok óta nem láttam, ledöbbentem, hogy milyen szép lett a bőre. Ekkor indultam be. Ha jól emlékszem először Pesten kezeltettem magam egy plasztikai sebésznél, és az arcom kivilágosodott és az amúgy gyenge szőrzetem kockásra, a kezelőfej lenyomatának megfelelően, sikeredett. Elkezdtem érdeklődni a szőrtelenítés felől. A fotorejuvenáció és az ipl-es, lézeres szőrtelenítés mind-mind egy tőről fakad. Az a kezelőfej, ami szőrtelenít, az egy kicsit viszi a pigmentet is, ami kezeli a tág pórust, az jó az erekre is, még ha speciálisan a gyártó más célt ad meg. Erre gyorsan rájöttem. Azt is láttam, hogy a gépek gyorsabban jönnek be Mo-ra, mint ahogy a tudás felhalmozódik. Ezért mindig a kezelőt választottam meg. Aki a gépet nyomja, az vállaljon értem felelősséget! Voltam a Fenevad által leírt lézerklinikán, és kértem, hogy a legtapasztaltabb orvos kezeljen. Mondták, csak asszisztensnő kezel. Kértem, akkor adják meg a nevét, ha mindig ő kezel. Mondták, mindig más fog kezelni. Ki is fordultam. Írod Fenevad, hogy 4-es bérletet kellett venni. Bemész a boltba, és kérsz egy kiló kenyeret, de csak akkor kapod meg, ha négyet veszel. Vagy kérsz egy TV-t és négyet kell venned? Ezt csak Mo-on lehet megtenni. A szőrtelenítésnél a hülyítés, az átvágás igen magas szintre került. Felelősség pedig semmi. Tehát az első lépés mindig a kezelő személy kiválasztása. Akitől számon lehet kérni az eredményt, akit be lehet perelni. Láttam USA-beli beteg beleegyezést. A páciens kb. 8-10 helyen írja alá a papírt, és mindenütt védik, meg tájékoztatják. Az orvos úgy is végzi a munkáját, hogy fél lába a börtönben van, de milliókat keres. Nálunk meg csak milliókat keresnek. Láttam most a napokban egy híres orvosok vezette lézerklinika beleegyező papírját. Az utolsó mondat ez volt: lemondok minden jogomról, hogy a klinikát bármilyen fokban is bepereljem. Ilyet alá lehet írni, de cserébe a páciens kap valamit, mondjuk, ingyen kezelik, vagy egy autót. Mondjuk.

Tehát aki csak egy kicsit is elmélyed a problémában, rájön arra, hogy a féltve őrzött testét odaadja egy félművelt, a feladathoz fel nem érő, buta kezelőnek, aki áramot vezet bele, megsüti, kiégeti, megnyúzza, és még ezért fizet is. Aztán meg jön a másik ügyes kezelő. Utána meg jön a fórumra a beírás, segítsetek, mikorra lohad le az arcom, mikorra tűnnek el a vonalas égetések, mikor leszek szőrtelen. Miért nem kérdezitek meg azt, aki végzi e kezelést? Már az asztalon fekve sincs bizodalmatok? Tényleg ennyire hülyék vagytok?

Lemerem írni, az arcom szép. Ha találkozom a korosztályomban lévőkkel, csodaszámba megyek. Van szőr rajta? Van, fél, egy évente megyek kezelésekre. Kérek egy szőrtelenítést és egy arcszépítést. Ez lehet bőrfeszesítés, lehet ránctalanítás, lehet, ha sokat napoztam, akkor pigment ellen. De mindig tudom, ki kezel, honnan jött, és állandó kapcsolatban vagyok velük. Kozmetikus, orvos, csak értsen hozzá és vállalja a felelősséget. Neveket nem akarok írni, egyrészt a reklám miatt, másrészt az én stílusom elviseléséhez hasonló kekeckedő, okoskodó, érzékeny ember kell, ami másnak nem biztos, hogy bejön.


Kolbi

905. Fenevad (válaszként erre: 904. - Picur1979)
2012. ápr. 27. 10:31
Picur! én nem konkrétan rád céloztam! akinek nem inge nem öltözik! Tudod! :)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook