Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
964. genlips (válaszként erre: 963. - Picurkriszti)
2013. febr. 7. 20:42
én úgy tudom, nem csinálják meg, azt a területet lefedik, hogy ne érje lézer, különben megégetné a bőröd, ahol a tetkó van, de hogy ettől van-e kivétel, konzultáción el tudják neked mondani
2013. febr. 7. 20:29

sziasztok!


Nekem egy kérdésem lenne.Semmiféleképpen nem csinálják meg azon a területen ahol tetoválás van a szőrtelenítést?Ennek mi az oka?Baja a tetoválásnak?Ha igen akkor mi?Köszönöm a válaszokat!

962. genlips (válaszként erre: 961. - Gumicsirke)
2013. febr. 7. 20:00
észrevettem, hogy fázisokban nő nekem. gyantázás után általában 1-2 hét alatt kinő egy puhább, ritkásabb réteg, amik valószínűleg "aludtak" gyantázás előtt, de készen álltak a növekedésre, ha kellett. és csak 3-4 hét után jött vissza az az igazi réteg, ami előtte le lett gyantázva
961. Gumicsirke (válaszként erre: 960. - Genlips)
2013. febr. 7. 11:33
Hát szerintem igen..de ugye van olyan szőröd, ami nem volt aktív. Szóval nekem úgy szokott lenni, hogy kihullik, de aztán nő helyette mááásik:D
960. genlips (válaszként erre: 959. - Gumicsirke)
2013. febr. 7. 01:00
de csak azok, ugye, amik véglegesen is elhullanak?
959. Gumicsirke (válaszként erre: 958. - Genlips)
2013. febr. 6. 20:13
10-14 nap:)
958. genlips
2013. febr. 5. 19:36
Azt meg tudja valaki mondani, hogy egy kezelés után kb. mennyi idő, míg kihullanak a szőrszálak?
957. Gumicsirke (válaszként erre: 956. - Genlips)
2013. jan. 27. 22:41
Én szívesen válaszolnék, de még a kérdésedet se értem:)))
956. genlips
2013. jan. 27. 22:40
Én is örülnék, ha több válasz lenne, mint kérdés :)
2013. jan. 27. 19:17
Sehol senki?:(
954. Gumicsirke (válaszként erre: 952. - Gumicsirke)
2013. jan. 25. 12:59
Senki nem ismeri ezt a módszert?
953. genlips
2013. jan. 24. 19:42
helló! érdeklődnék, ha egy klinika azt írja, hogy Candela GentleLase orvosi besorolású lézer és Soprano BLU, amely FDA minősítéssel rendelkezik és bizonyítottan hat, annak mennyire lehet hinni? köszönöm a választ!
2013. jan. 24. 18:51

Kolbi, köszönöm a választ itt is:)

Nem tudja valaki, hogy az IPL+rádiófrekcenciás kezelés milyen? Ez jobb, mint az IPL?

2012. dec. 27. 17:59

* Kedves okoskolbász!

* Látom, hogy nagyon képben vagy IPL terén, ezért is fordulok hozzád. Már több kezelésen is voltam,de kíváncsi lennék a véleményedre, bár a szőrtelenítős topic nagy részét végigolvastam.

*

* Igen, tudom, első csapás, kuponos helyre mentem:) Ennek ellenére igazából nem volt velük gond, már 4 alkalmon voltam (intim + első lábszár). A szőr nagy része kihullott, nem égtem meg soha, utána általában már nem érzem a kezelés helyét, csak közben fáj, villantásoknál.

* A kezelést egyébként nyáron kezdtem. Igen, tudom, nem szabad, de azért utánanéztem a dolgoknak előtte rendesen, tisztában voltam vele, hogy se szoli, se nap, se barnító, és hát nem vagyok egy napimádó, tudtam, hogy nyáron úgyse fogok napozni:D

* Igazából arra lennék kíváncsi, hogy a leírtak alapján azért itt hatékonyan kezelnek? Én úgy látom, mert tényleg kevesebb szőr nő, és kezelések után rengeteg kihullik, de mégis kuponos hely...viszont a kuponomból már csak 1 alkalom van, lehet hozzájuk normál bérletet is venni. Ha vennék, akkor pedig valószínűleg hozzájuk vennék, mivel őket mégiscsak ismerem, így kíváncsi vagyok a véleményedre.

* Bocsánat a kusza levelemért, remélem azért a lényeget ki tudod hámozni:)

*

* A választ előre is köszönöm:

* Gumicsirke


Hello Gimicsirke!


Ha meg vagy elégedve, mi a kérdésed?

A kuponozó helyeket azért hozták létre, hogy a kuncsaftot magukhoz láncolják a kupon kezelési szám lejárta után is. Ez gyakran előrevetíti, hogy a kezelések értéktelenek, mert csak úgy simán nem mennének oda.

Az intim, lábszár kezelésnél egyre vigyázz: ne menj gyakrabban a negyedik kezelés után, mint 4 hónap vagy fél év. Ekkor biztos lehetsz benne, hogy tényleg sikeres a kúrád.


Kolbi

950. szaida
2012. dec. 25. 10:28
csillag03, Aesthetica-ba jártam/járok immár 2 éve, maximálisan elégedett vagyok!
949. 2100
2012. dec. 23. 14:31

..milyen idokozonkent hasznalod?, es miota?

..ha regebb ota, akkor tapasztaltad, hogy kevesebb no ki helyette?

948. 8f8f3a827e (válaszként erre: 947. - Tiernan)
2012. nov. 29. 22:19

Ilyen szőrtelenítési mód a lézeres kezelés. Ezen belül is a dióda lézer a legjobban használható.


A rubin lézer mindig megéget, az alexandrit csak l-ll.-es bőrtípusú puninál lehet jó. Míg a Neo.Yag nagyon fáj.


Kolbi

947. tiernan
2012. nov. 27. 21:21

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan szőrtelenítési mód, ahol nem kell kitépkedni a szőrt, csak max. leborotválni és intim/érzékeny területeken is használható?

2012. nov. 16. 18:43
Szia! Ilyen jellegű szőrtelenítésnél, tényleg előtte borotválni kell? Közvetlen elötte, vagy 1 nappal előtte. Szóval sima bőrt lehet csak, vagy már kicsit olyat ami szúr?
2012. nov. 11. 22:20

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinek tapsztalata az otthoni lézeres szőrtelenítésről, egészen pontosan a Rio Scanning laser x60- as készülékről?

Köszönöm segítségeteket! Zsuzsi

944. 8f8f3a827e (válaszként erre: 943. - Csillag03)
2012. nov. 9. 12:04

Olyan helyre menj, ahol tudod ki kezel (név, elérhetőség) és ad valamilyen garanciát a végeredményre.


Okoskolbász

2012. nov. 1. 13:04

Szeretném, ha ajánlanátok egy bevált, megbízható helyet, ahova el lehetne menni végleges szőrtelenítésre.

Annyi van a neten, hogy nem tudok választani sem...

2012. okt. 29. 20:44
sziasztok! Elektrokozmetikust keresek! De nem a Korsós Katit! ha valakit tud mást aki jó,kérem írja meg! köszi!!!
941. 8f8f3a827e (válaszként erre: 940. - Toxique)
2012. júl. 21. 14:56

Csak a tisztánlátás végett. Végleges ipl és lézeres szőrtelenítés nincsen. Férfi törzs szőrtelenítésnél a minimális kezelési szám nyolc. Ennél csak többször kell kezelni, hogy érdemi változás legyen.

Ne gépeket, ne intézeteket keress, hanem olyan helyet, ahol kézzelfogható garanciát adnak. Nem ígéretet, hanem írást, szerződést, mint egy mosógépvásárlásnál.


Kolbi

940. toxique
2012. júl. 20. 11:38

sziasztok, kedves Fórumozók!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek azzal kapcsolatban, hogy hol kaphatnék megbízható berendezéssel, megbízható (és elszámoltatható) forrásból végleges hát-váll szőrtelenítést (az eddig hallottak alapján inkább a klinikákat preferálom a kozmetikusokkal szemben)? Mindig igen erős és fekete testszőrzetem volt, amely a felkaromon-hátamon-vállamon a rendszeres borotválás miatt mára nagyon megerősödött. A zavaró felületek szőrtelenítését a sport-tevékenységeim (futás, box... stb.) miatt kezdtem el (a lányok szeretik - legalábbis a saját tapasztalatom ez :) ), de most már szeretnék végre pontot tenni az azóta kialakult szélmalomharc végére. Ha jól értelmeztem az eddig olvasottakat, akkor az erős, fekete szálak eltávolítása hatékony és gyors (akár 2-3 kezelés). Az egészségem ok (évente felülvizsgálat), az érintett felületen van tetoválásom (ha azt a felületet ki kell hagyni azt kibírom).

Tudtok (pl.: pü-ben) orvosokat/klinikákat ajánlani vagy géptípusokat amikben megbízhatok?


Köszönöm a segítséget!


szép napot!

939. Tücsi24 (válaszként erre: 938. - 8f8f3a827e)
2012. júl. 8. 22:27

Értékelem, ha valaki beismeri, hogy hibázott.


A PCOS és IR témához még annyit: a metformin önmagában semmit sem ér, a kezelés legfontosabb eleme a diéta és a mozgás.

Az antiandrogén fogamzásgátlók csak a tüneteket enyhítik, ráadásul még az IR-t is fokozzák.

Diéta: cukor és fehér liszt tilos, napi ötszöri étkezés, reggel tej, joghurt és gyümölcs tilos stb., pcos.hu honlapon megtalálható részletesen.


Az egész nem csak a teherbeesés, hanem leginkább amiatt fontos, mert ha nem kezelik, akkor sok év alatt cukorbetegség alakulhat ki.

A diétával stb. lehet azt megelőzni.

A kezeletlen állapot valóban gondot okoz a teherbeesésnél is, ezért is kéne rendberakni a dolgot és nem csak a tüneteket kezelni. A klomifen is csak peteérést hoz létre, de a teherbeesés még nem biztos siker itt, mivel az IR miatt nagyobb a vetélés esélye is!


Mivel az orvosok többsége nincs képben, ezért sok idő alatt kénytelenek vagyunk utánajárni és megtanulni a dolgokat...


Sokat papolnak ebben az országban a megelőzésről, de még nem tartunk ott sajnos, hogy valóban figyelnének erre.

Itt lehetne megelőzni a cukorbetegséget!

Ha az orvosoknak a pattnásokról, szőrösödésről is eszükbe jutnának ezek az összefüggések!

938. 8f8f3a827e (válaszként erre: 937. - Tücsi24)
2012. júl. 8. 15:28

Igazad van, felületes voltam! Nem kellene olyanba belemennem, amire nincs rálátásom.


Elmondom, mit teszek. Ha a hirzut páciensen egyértelmű PCOS jegyek, tünetek, panaszok, adatok (UH, labor-tesztoszteron, LH-, túlsúly, vérzési rendellenesség, akne, diabetes) vannak, illetve jelzi, hogy endokrinológus, ill. nőgyógyász már diagnosztizálta, akkor engem elég önző és felületes módon csak három dolog érdekel. Milyen magas a tesztoszteron szint illetve ha aknés panaszai is vannak, akkor van-e ciklikus váltakozása az akne kijövetelének. A harmadik a fokozott, típusos, androgén hajvesztés. Idáig tart a bőrgyógyász tudománya. Ezután antiandrogent is tartalmazó antikoncipienst javasolok.

PCOS-nél az első választandó szer a klomifen (ha gyermekáldást szeretnének), ha hosszútávon gondolkodik a páciens a gyermekvállalással, akkor metformin. De úgy tudom, PCOS-ben Magyarországon csak 2008-tól lehet adni. Így igazán nincs nagy tapasztalat ezzel a szerrel szőrösödés terén. Akiknek ez csodát tett, az a túlsúly és igazolt diabetes.


A szőrtelenítés menete amúgy ugyanaz, mint normál esetben (talán ezért is voltam felületes).


Kolbi, aki beismer és szórja a hamut a fejére

937. Tücsi24 (válaszként erre: 792. - 8f8f3a827e)
2012. júl. 7. 22:38

Nagyon szomorú, ha egy orvos, akinek ráadásul úgy tűnik, hogy szakterülete a bőrgyógyászat, a kozmetológia, nem tudja, mi az összefüggés az inzulinrezisztencia és a szőrösödés között.


Minden PCOS kiváltó oka az IR. (De nem minden IR esetben jelentkezik PCOS és szőrösödés.)


[link]

Ezen belül is:

Hogyan kerül ide a PCO szindróma?

936. 2100
2012. júl. 6. 13:53
Philips lumeat mar valaki hasznalta kozultetek?- erdemes venni?, mik a tapasztalataitok ezzel a geppel kapcsolatban?
935. 8f8f3a827e (válaszként erre: 933. - Fenevad)
2012. jún. 18. 16:14

Színész vagyok, de sajnos nem Kossuth díjas.

A párom azt mondja, pedig megérdemelném....


Kolbi

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook