Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
994. picivki
2013. márc. 8. 15:01
sziasztok, szerintetek akkor melyik eljárás a leghatékonyabb? Melyik céggel voltatok megelégedve, kit ajánlotok? Köszönöm a válaszokat
2013. márc. 2. 15:33

Ajánlom mindenkinek a DR. DERM-et!

Alexandrit lézer kezelésük nálam sokkal jobban hatott, mint az ELOS!

Nagyon alaposak és korrektek.

992. Gumicsirke (válaszként erre: 991. - Picurkriszti)
2013. febr. 24. 23:07
Azóta voltam náluk, nagyon szimpik:)
2013. febr. 23. 11:22

sziasztok!


Eladnám a kuponomat(10 alkalmas, nagy terület).Vaterán vettem de nekem nem jó későn olvastam utána és nem csinálják meg ott ahol tetko van.Az ára 14.800 Ft.Egyébként 200 fölött van az eredeti ára...

990. Gumicsirke (válaszként erre: 989. - Genlips)
2013. febr. 20. 08:23
Hát az egész hely jobban nézett ki, kaptam mamuszt:DD plusz itt előtte kitöltettek velem egykérdőívet, hogy milyen a bőrtípusom és próbavillantás is volt. Na, eddig ilyen nem volt sehol..
989. genlips (válaszként erre: 988. - Gumicsirke)
2013. febr. 19. 23:50
Milyen kulonbseget vettel eszre?
988. Gumicsirke (válaszként erre: 987. - Genlips)
2013. febr. 19. 22:50

Igen, én se szeretem, ha "átvernek". Ráadásul ez nem olyan, mint egy szuri, hogy azt hiszed, hogy nem fog fájni, és mire rájössz, hogy fáj, már túl is vagy rajta..mert itt mire rájössz, hogy fáj, még hátra van 68 villantás:DDD


Érdekes, nekem ott nem fáj..na de az intim...ÁÚ.

Ma meg voltam egy másik helyen, hogy ezek mennyivel profibbak, mint, ahol eddig jártam..

987. genlips (válaszként erre: 986. - Gumicsirke)
2013. febr. 19. 11:34

ha tudnám előre, jobban fel tudnék rá készülni lelkiekben. én sem értem, miért így csinálják. aki nagyon akarja, azt úgysem tartja vissza


a lábamon a térd alatt volt durva! de szerintem a nőci sem kímélt engem :D

986. Gumicsirke (válaszként erre: 985. - Genlips)
2013. febr. 18. 00:19

Frankó..de tényleg nem -csak- az a baj, hogy fáj, hanem, hogy az ellenkezőjét mondják..nem tudom, hogy mért nem lehet megmondani, hogy fájni fog?:D


Hát, én ezek közül még csak intimet próbáltam, az baromira fáj..ezen kívül lábszárat szőrtelenítettem, az viszont egyáltalán nem gáz. (bár hátul a hajlatban kevésbé volt kellemes:)

985. genlips (válaszként erre: 984. - Gumicsirke)
2013. febr. 17. 19:49

velem is ez történt, azt hittem, nem is fog fájni. aztán mondták, majd érzek kis szúró érzést, amikor kérdeztem, normális, hogy fáj? azt mondták igen, azt jelenti, hogy ott hat a lézer.

hónalj, bajusz és intim elég kemény!

984. Gumicsirke (válaszként erre: 983. - Napsugar89)
2013. febr. 16. 12:27
Hát...nekem az 5. alkalom intim is ugyanúgy fájt:D Tegnap voltam pont. Tényleg kibírható, de nem értem, hogy mért hirdetik úgy, hogy fájdalommentes, amikor marhára nem az..aztán, ha valaki nem olvas utána, akkor igen csak meglepődik, hogy igenis fáj.
983. Napsugar89 (válaszként erre: 982. - Gumicsirke)
2013. febr. 15. 17:18
Sziasztok! Beszállnék a témába én most voltam 1 hete Kádár doktornál lézeres szőrtelenítésen (teljes intim) Anno elmentem hozzá és kipróbáltam a hónaljamon egy alkalommal. Én elég szőrös vagyok. A hónalj bírható volt, de azért nagyon fájt. Ipl-t is ptóbáltam ezer éve de az ne csinál semmit kihullott a szőröm 2 hét után aztán ugyanúgy visszanőtt. A meglézerezett hónaljterület viszont gyengült illetve van ahol foltokban nincsen már szőr (1 alkalom után) Szóval egy hete voltam intimen.. hát ki....szottul fájdalmas, nincs értelme senkit sem áltatni, de a jó hír hogy összeszorított kezekkel és fogakkal ki lehet bírni, és csak elsőre ilyen fájdalmas mikor még sok az aktív fázisban lévő szőr.
982. Gumicsirke (válaszként erre: 981. - Genlips)
2013. febr. 14. 10:08
Hát, attól függ, hogy melyik területet csináltatod..melyiket?:D
981. genlips
2013. febr. 13. 20:54
voltam kezelésen... hát nekem k.... fájdalmas volt, majdhogynem mint egy gyantázás
980. picurkriszti (válaszként erre: 979. - Gumicsirke)
2013. febr. 9. 00:02
Persze lehetett volna máshova is.csak aminek lett volna értelme kezeltetni ott nekem mindenhol van tetkó...(kar,láb)
979. Gumicsirke (válaszként erre: 978. - Picurkriszti)
2013. febr. 8. 22:33
Miért, más testrészre tudtad volna?
978. picurkriszti (válaszként erre: 977. - Gumicsirke)
2013. febr. 8. 22:24
Ezt a lehetőséget nem ajànlottàk fel,de nekem sem volt az agyamban...
977. Gumicsirke (válaszként erre: 976. - Picurkriszti)
2013. febr. 8. 21:41
Hát igen:( mondjuk jobb lett volna, ha máshova fel tudod használni:)
2013. febr. 8. 21:40
Korrektek voltak.csakhát lehetett volna annyi eszem h elötte egy kicsit utànaolvasok a dolgoknak...nah mindeggy.így jàrtam....jó tanulópénz volt.mostmàr nem fogok így kapkodni...
975. Gumicsirke (válaszként erre: 974. - Picurkriszti)
2013. febr. 8. 21:30

Ó, hát érthető mondjuk, hogy nem vállalják a felelősséget:s nekem elég korrektnek tűntek..

Még nem:) előbb még próbavillantásra is kell mennem:D

974. picurkriszti (válaszként erre: 968. - Gumicsirke)
2013. febr. 8. 21:03
Megkérdeztem és nem csinálják meg a kezelést tetovált felületen.Égésre hivatkoztak,elfolyhat meg kikopik...átruházható a kupon már meg is van az új gazdája szerencsére...ja egyébként lealkudtuk-os kupon:-)Te már voltál kezelésen?
973. Gumicsirke (válaszként erre: 972. - Genlips)
2013. febr. 8. 00:51

Na igen:) bár tény, hogy a lézerest többen dicsérik..drágább is sajna. De azt nehezen hiszem, hogy ennyivel jobb.


Hát ez érdekes, mert területfüggő..intim részen "felül" kb 30% maradhatott, "alul" valamiért kevésbé hullik, ott 60% még tuti megvan, de nem igen látok oda:)

Lábon is kb 50-60% van még meg. Nehezen tudom sajna megsaccolni, kellett volna előtte-utána kép:D

972. genlips (válaszként erre: 971. - Gumicsirke)
2013. febr. 8. 00:30

Az siman megtortenhet, nincs uj a nap alatt :)

4 kezeles jol hangzik! Mennyi szazalekot vesztettel el eddig az eredeti mennyisegbol kb?

971. Gumicsirke (válaszként erre: 970. - Genlips)
2013. febr. 7. 23:05
Hmm..mondjuk valószínűleg mindenki a konkurens dolgot szidja:) Bár lehet, hogy kevésbé hatékony, de 10-20 kezelés nekem nagyon soknak tűnik..én 4 IPL-en voltam és már sokkal kevesebb szőr nő.
970. genlips
2013. febr. 7. 22:48

hétfőn megyek először kezelésre! az alább írt géppel fognak kezelni és a klinika prospektusában írnak az ipl-ről, nem túl bíztatót:

technikailag nem is lézer, a klinikán használt géphez képest sokkal alacsonyabb teljesítményű gép az ipl és ezért kevésbé hatékony. 10-20 kezelésre van ezzel szükség és egy kevésbé intenzív, szélesebb spektrumú fényt használ, ami szintén kevésbé hatékony kezelést, lassabb eredményt és több kezelést igényel. plusz a bőrt érő trauma kockázata, beleértve az égést, magasabb, miközben az orvosi minősítésű lézereknek nincs égési kockázata tekintet nélkül a bőr színére.

2013. febr. 7. 22:23

Viszont közben ezt találtam:


"Tetoválásra szabad-e villantani?

Szigorúan tilos, mert károsíthatja a tetoválás minőségét."


Azért kérdezd meg szerintem:)

2013. febr. 7. 22:21

Ez nem a lealkudtuk-os kupon? Én is ott vettem:D


Egyébként nekem az a logikus, hogy ott megéghet, mert ugye az a lényeg, hogy világos legyen a bőr, különben éghet..a tetkónál meg sötétebb..de ezt a tudományos részét nem értem, csak nekem ez a logikus..

2013. febr. 7. 21:29
holnap tuti felhívom őket és megkérdezem....ha meg más területet választanék ez miatt a probléma miatt máshol sem csinálnák meg mert minden létező kezelhető felületen van tetoválásom....(kar,láb,intim)kivéve hónalj de tíz nagy alkalom sok rá...nem tudod véletlenül ha vki vesz akciós kupont akármire azt át lehet ruházni másra?
966. genlips (válaszként erre: 965. - Picurkriszti)
2013. febr. 7. 21:19
ott erről biztosan felvilágosítanak. de ha nem hagy nyugodni, akkor fel is hívhatod őket.
965. picurkriszti (válaszként erre: 964. - Genlips)
2013. febr. 7. 21:16
Köszi a választ.Az a baj h én már megvettem egy kupont ami 10 alkalomról szól(le volt akciózva)és amikor kitöltöttem a papírokat akkor láttam h volt olyan kérdés h van-e a kezelendő területen kozmetikai tetoválás.Én a kozmetikai szót áthúztam a a mondatban.és nem szóltak rá semmit.de lehet h nem is nézték meg akkor h mit írtam és azért nem szóltak érte nem emlékszem rá...viszont vagy egy bnőm ő is jön velem ő mondta h van neki tetkója és neki mondták h ott nem csinálják meg.Viszont mindenki mást mond abban is ott h milyen időközönként lehet menni a kezelésekre.abban reménykedem h nekem ezzel kapcsolatban mást fognak mondani.ha csak annyi baj történne h eldeformálódik a tetkó vagy elfolyik akkor nem érdekelne vállalnám a következményeket...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook