Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


64. Újév
2006. aug. 22. 13:20

Kérdeztétek, hát beszámolok, hogy a villanófényes milyen a második kezelés után:

:)

Olyan gyakran kell borotválnom, mint máskor gyantázni kellett, és foltokban mát akkor sem. Gyenge és laasan nő... Remélem a harmadik után ez is megszűnik, szép és a napozás sem ártott neki. Szeptemberben má többet tudok írni:)

63. zse pi
2006. aug. 16. 10:39

Találtam egy helyet itt nálunk is, így nem kell Pécsre utaznom!

Egy kicsit olcsónak találom a pesti árakhoz képest, de valószínű azért mert ez kisváros, nemsokan adnának ki sok-sok pénzt egy még ismeretlen technikára. Ha 5 alkalmas bérletet veszek, 40%-os kedvezményt adnak. Ez elég JÓ!

Valószínű a jövő 7en megyek, aztán nekiesünk a hónaljamnak... :D

2006. aug. 10. 12:24

Egyébként én csináltattam IPL lézeres szőrteleníttetést és majdnem besz*rtam annyira fájt... arról nem beszélve, hogy egy vagyonba került...

És még heges is maradt a bőröm egy helyen (fazon)

Üdv.: Márti

61. Újév (válaszként erre: 60. - 4726e582cf)
2006. aug. 9. 11:33

Igazából egy kikérdezéses bőrtípusbesorolás van, ami szeritnem a gép erősségének beállításához kell...

A kezelés maga olyan, mintha apró tűkkel szúrkálnának, de nekem pl hónaljon teljesen okés, fazonon már neccesebb;)Ott kimndottan belenyilall, de ezt valszeg a bőr vastagsága határozza meg:) Az indexen volt róla cikk, én az alapján próbáltam ki, és eddig okés...

60. 4726e582cf (válaszként erre: 59. - Újév)
2006. aug. 9. 11:30

Köszi :).


Van előtte valamilyen orvosi vizsgálat? Milyen?

59. Újév
2006. aug. 9. 10:53

Én is villanófényest csináltatok:)

www.delusive.hu;)

58. 4726e582cf (válaszként erre: 57. - Újév)
2006. aug. 9. 09:21

Szia! Lehet írtad már, melyik fajtára mentél el? Erősen gondolkozom azon, hogy itt-ott meg kéne csináltatni. 8 év múlva meg már lehet lesz más megoldás is a szőrök eltűntetésére :), pláne Amcsiban :)))).

Lehet már is eldöntöttem, hogy megyek :).


Akkor viszont itt Pesten mit ajánlotok. Ez a villanófényes szimpatikusabb, mint a lézeres így első olvasatra :).

57. Újév
2006. aug. 9. 08:45
Hali:) Én most voltam a második kezelésen,és igazán meg vagyok elégedve:) Remélem a szptemberi lesz a utolsó, és akkor 8 évig pápá borotva, gyanta és egyéb:) No persze a lábam amjd epilálom,azt már úgy megszoktam;)
56. Droma
2006. júl. 27. 15:00
Utána néztem és van Szegeden,csak az árakat nem irták fel a honlapra.Pedig jó lenne tudni mielőtt elmegyek.
2006. júl. 27. 12:36
Én a bajuszomat egyszer húztam le gyantával de 2x3cm-s seb lett rajta,és kisem mentem az utcára vagy 2-3 napig...nagyon gáz volt:(
2006. júl. 26. 10:05

Halika!

Én az Epilaserbe járok 1 éve!!!! Nem vagyok megelégedve, túl vagyok 14 kezelésen, a pénzem a biztosan fogyott.

Nem mondom,hogy abszolut hatástalanok voltak a kezelések, de többre számítottam.

BBC-n láttam a szőrtelenítésről egy filmet, ott is valami villanófényes volt, más a technika,mint ami nálam alkalmaztak.

Én kendőbe burkolva mentem és jöttem ki a rendelőből. A filmben bemutatott kezelésnél, a kezelt szőrszál azonnal letávolítható volt.Most én is ezt vadászom Magyaroszágon.

53. Újév (válaszként erre: 52. - Zse pi)
2006. júl. 26. 08:44
Hali:) Persze, hogy megyek, aug első hetére vagyok ejegyezve, és valszeg még utána is lesz egy kezelés legalább... Majd meglátjuk. A többi priviben;)
52. zse pi (válaszként erre: 51. - Újév)
2006. júl. 25. 10:45

Na ez már eredmény, akkor valószínű elmész a következő kezelésre is, nem?

Hol csináltatod meg, ha szabad kérdeznem?

Én a hónaljamat akarom véglegesen lecsupaszítani, mert katasztrófa ott a helyzet. :DDD

Hozzánk Pécs a legközelebbi hely, ahol találtam ilyen technikával dolgozó kozmetikust, de sokkal olcsóbb, mint a pesti kozmetikák, bőrgyogyók... kételkedjek??? Vagy ez normális árkülönbség főváros és vidék között???

51. Újév
2006. júl. 25. 10:30
Nekem egyenlőre látszik, egy jelentős terülteten az első borotválás után nem nagyon akaródznak kijönni a kis mocskok:))))
50. zse pi (válaszként erre: 49. - Paczari.edit)
2006. júl. 25. 10:22
Azt olvastam erről az újfajta villanófényes kezelésről, hogy már az első alkalom után látszik a hatás! Úgyhogy te döntheted el,hogy hatásos-e neked,és hogy vissza mész-e, vagy sem 3-6hét múlva. Az eredmény ott lesz elötted.
2006. júl. 25. 03:12
Én is szeretném, ha véglegesen lehetne eltávolítani néhány helyen a felesleges szőröcskéket. Régebben próbáltam az elektrolízis alapján történőt, de semmi eredménnyel :( Csak a pénzt szedték le az emberről, és nem a szőrt :(
48. zse pi
2006. júl. 21. 13:02
De jó, hogy előkerült ez a topik!!! Nagyon felcsigázott a dolog, most én is utánnaolvasok, okosodom, aztán valószínű belevágok egy hónaljszőrzeteltávolítási projektbe! :DDD
47. Újév (válaszként erre: 46. - 189e7a0266)
2006. júl. 21. 10:14
Nos, ahol már vékonyabb a bőr, ott igen, de kibírható, és ha 3szor kibírod, utána 8évig nem kell;) A teljes intimet még nálam sem csináltuk, de a hónajl-fazon simán elviselhető:)
2006. júl. 21. 10:04
És nem fájt?
45. Újév (válaszként erre: 44. - 189e7a0266)
2006. júl. 21. 09:46

Csaj csinálja;)

Egyébként szerintem mindenki feszeng ilyenkor, de hát minden lánynak valami hasonló van... Aki csinálta úgy áltt hozzá a dolgohoz, hogy ne érezzem cikisnak.

2006. júl. 21. 09:44
Újév! Én is rengeteget gondolkodtam az intim területen (fazon). Nem volt "ciki"? Mondjuk, ha csaj csinálja még elmegy, na de ha pasi...
43. Újév
2006. júl. 18. 08:38
Sziasztok:) Én is most voltam a király utcban, aug-ban megyek megint, és nekem nagyon tetszik az eredmény, jófej a lány, igazán mindent meg lehet vele beszélni, ha a hónalj és intim terület bejön, lehet a karral folytatom télen:)
2006. júl. 7. 15:35

Pitzburg! Elküldtem, remélem megkapod.

Az oldalra nem mertem feltenni, nehogy reklám legyen. Nekem dr. Szabó Gábor csinálta.


Moncha!

Én is úgy gondoltam, hogy a szervezetemmel van valami, de a vérképem totál rendben volt. Ráadásul se magas vércukor, se magas vérnyomás. Semmi. Azt mondta a doki, hogy a szőrösödés az elhízás következménye nálam, mert ilyenkor azért a hormonháztartás felborul egy kicsit.

2006. júl. 7. 15:25
szió viki,nekem elküldhetnéd a honlapcímet,megköszönném.
2006. júl. 7. 14:51

Sziasztok!


Ez érdekes, éppen tegnap voltam az utolsó ilyen kezelésen, ezért gondoltam, megosztom veletek a tapasztalataimat.


Szóval én is az IPL technológiával csináltattam. Én egy bőrgyógyászhoz jártam, mert nem hiszek a kozmetikákban.

Szerencsére ez a bőrgyógyász az ország öt helyén csinál kezeléseket (Budapest, Eger, Debrecen, Miskolc, Sopron - ha valakit érdekel megadhatom a honlapja címét, és ott is rengeteg dolog le van írva erről a technikáról) csak be kellett hozzá jelentkezni.

Én is az arcomat csináltattam meg (áll, bajusz, pajesz). Ez volt az ötödik kezelésem, és teljesen elégedett vagyok.

Persze azt azért hozzátenném, hogy én is utánna néztem, és ez a doki drágábban csinálja, mint a Pesti kozmetikák, de úgy voltam vele, hogy inkább egy "profihoz" megyek, még ha drágább is, nehogy aztán még rosszabb legyen.


Az állam nagyon szép lett, kb a szőrszálak 90%-a eltűnt. Ami pedig maradt, az csak pihe. Előtte nekem is látszott, pedig minden nap szedtem csipesszel, sőt a gyerekek is néha mondták, hogy valami van az államon. Szörnyű volt!


Érdekes az én "gyenge pontom" a bajusz, mert ott még fog kelleni egy kezelés. De már az sem látszik, csak én "látom".


A pajesz résznél csak két kezelés kellett, azóta klassz.


A kezelés pontosan olyan, mint amilyennek guagua leírta. Csíp egy kicsit, de ki lehet bírni. Én előtte mindig bevettem egy fájdalomcsillapítót.


Utánna pedig, jegelni kell a bőrt, és akkor pár óra alatt olyan, mintha semmi se történt volna. Rendes volt a doki, mert az asszisztense minden kezelés után hozott be lefagyasztott zselét, és hűtötte vagy öt percig.

Én úgy oldottam meg, hogy vittem egy jégakut és míg hazaértem, hűtöttem a kezelt felületet.(Nekem kezelés után mindig kipirosodott csak az arcom)


Aztán még otthon egy órát jegeltem, és kész. Kb. 3-4 órával a kezelés után semmi sem látszott.


Persze arra figyelni kell, hogy napra ne menjek kezelés előtt se után, mert akkor színeződik el csak a kezelt terület. A doki egyébként írt fel egy naptejet is, amivel érdemes ilyen nyári időben kenni az arcomat.


Én mindenkinek csak azt tudom ajánlani, hogy BŐRGYÓGYÁSZ által csináltassa meg, mert ő is elmondta, hogy rengeteg kozmetikus csinálja, és sokszor nem megfelelően.

39. Droma
2006. júl. 7. 14:42
Köszi guagua és Timus.
38. Timus (válaszként erre: 35. - Droma)
2006. júl. 7. 14:34

Nah megtaláltam a bőrgyógyászom által felírtakat, mert engem is érdekelt!

SZTE Bőrgyógyászati Klinika SZEGED

Laser KHT. Dr. Morvay Márta főorvos

62/545-586

62/545-251

37. Timus (válaszként erre: 35. - Droma)
2006. júl. 7. 14:22
Szia! Van szegeden is a klinikán!!!! Múltkor mondta nekem is egy szegedi bőrgyógyász!
36. c4d0945a89 (válaszként erre: 35. - Droma)
2006. júl. 7. 14:17
Én amikor kerestem, beírtam a gogglebe hogy IPL, és csomó találtatot kiadott, vidékit is, nem emléxem már h szegedi volt-e, de szerintem próbáld meg!
35. Droma
2006. júl. 6. 22:51

Pesten kivül hol van még ilyen?Mert én is szeretnék de Pest az messze van.

Valaki tud ilyet Szegedhez közel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook