Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1054. babóca86 (válaszként erre: 1053. - 8f8f3a827e)
2013. szept. 15. 22:41
Igen tudom :D Nem vagyok naív! De még egy esélyt adok magamnak ,csodát nem várok, ha csak annyit érek el, hogy szőrtüsző gyulladás nélkül, fájdalom, viszketés nélkül megszabadulok a szőröktől pár hétre, hónapra akkor már igen boldog leszek :D
1053. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1049. - Babóca86)
2013. szept. 10. 09:12

Csak egy picit gondolj bele: ha 100 ezer forintért használható készüléket lehetne venni, akkor a nagyobb lézerklinikák egy fél éven belül a csődbe mennének. De nem mennek! Mert az otthoni készülékek hatásossága erősen megkérdőjelezhető. Van rá 100 ezer forintod?

Inkább olvass! Csak egy estét kell rászánnod és mindent megtudhatsz!


Kolbi, aki sokat olvas (a sorok között is)

1052. Fenevad
2013. szept. 3. 12:33

Szia Ircsi!

Szerintem olvasgass itt a fórumon! Rengeteg vélemény van és hozzászólás! Megéri beleolvasgatni! Rajtad kívül évente nagyon sokan írnak ide ilyen problémákat,kérdéseket!

1051. K.Ircsi (válaszként erre: 1040. - Pinkie Pie)
2013. szept. 2. 23:04

Szia Pinkie Pie!Nekem is ugyan az a problemam!Jartam vegleges szortelenitesre(Villantasos),es nekem nem sikerult,ugyan anyi szor maradt,sot meg tobb,mivel kezelesek allat csak borotvalni lehet).vegul is nekem mondtak,h.nem minden esetben segit,a lenyeg h.kideruljon a szornovekedesnek az oka.nekem utana derult ki.Szoval,a villantasos jo,de minden esetben segit.Ezert en is keresem mas megoldast,hogyan szabaduljak meg a szortol(allamon van),mert nagyon idegesito,foleg h.most csak borotvalni tudok,mert ahogy picit kino,egybol borotvalom,mert fekete es latszik.mar teljesen kikezde a boromet ez a borotvalkozas.

Esetleg,ha valaki ugyan olyan problemaval kuzd,v.esetleg tul van a probleman,segitsetek,melyik kezeles megfelelo erre?koszonom

1050. makkmarcsi (válaszként erre: 1049. - Babóca86)
2013. aug. 29. 10:08
Szia! Én pár hete vettem ipl pro-t, de még csak egyszer villantottam a múlt héten, és azt is intim területen. Ott nem éri a nap. Mivel nyáron szépen lebarnultam, ezért egyéb helyeken majd csak ősszel tudom elkezdeni a kezelést. Én amúgy a 2 éves garancia miatt és a származási hely miatt döntöttem ezen készülék mellett. Szóval nekem valós tapasztalataim majd csak kicsit később lesznek.
1049. babóca86
2013. aug. 29. 00:11
Sziasztok kedves fórumozók! Arra lennék kíváncsi , hogy mennyire hatásos az otthonra vásárolható ipl készülékek? Engem az se zavar, hogy nem végleges mert nekem már az is csoda lenne ha havonta egy alkalommal kellene kezelni magam ahol utána nem alakulna ki szőrtüsző gyulladás, bőrpír stb. Nekem annyira érzékeny a bőröm, hogy eddig még nem találtam olyan megoldást amit mellékhatások nélkül hatásos lenne:-[ Ma nézegettem egy katalógust ahol 2 ipl készülék is nagyon kedvező áron megvásárolható (az egyik az aminek itt is megjelenik a reklámja) Olyan nagy segítség lenne ha érne valamit! Véleményeket, ,tapasztalatokat előre is köszönöm!
1048. Fenevad
2013. aug. 27. 23:08

Szia Pinkie!

Írtam neked privátba! Majd légyszi ott válaszolj! köszi! :)

1047. Fenevad
2013. jún. 15. 13:30
A cicaplast a legjobb krém! Én is azt használom! Ajánlom mindenkinek aki eletrolizisre jár! Nem olcsó,de legalább a 3 ik alkalommal már látható a gyógyulás és a bőr megújúlűása! Csak patikában kapható,főleg forgalmasabb patikákban! Nagyon jó krém! 2500 és 3000 ft között van az ára! DE nagyon megéri!
1046. Pinkie Pie (válaszként erre: 1045. - Karakatna)
2013. jún. 14. 06:49

Szia karakatna!


Ne légy türelmetlen, hiszen ezek valójában égési sérülések és 3mm mélyen vannak a bőr alatt.

Több hónap kell, amíg regenerálódik a bőr, gondolj csak arra, hogy milyen nehezen gyógyul, ha például vasalóval megégeted a kezed, pedig az csak felszíni sérülés!

A sudocrem jó, de jók a szilikon tartalmú krémek is.

Nekem volt egy anyajegy kimetszésem is és azt cicaplasttal kezelem.

Idén nyáron pihentesd, majd jövőre!

Ennyi áldozatot megér! :)

Szép napot!

1045. karakatna (válaszként erre: 1037. - Pinkie Pie)
2013. jún. 13. 14:57

Szia Pinkie,


Látom, te is jártál elektrolízisre, ezért elsősorban tőled kérdezem (de más is válaszolhat): én még áprilisban jártam elektrolízisen, kb 3 alkalommal. Azóta eltelt 2 hónap és hiába kenem reggel-este Sudocremmel, semmilyen változást nem látok a hegeken, ezért kezdek kétségbeesni, hogy az idei nyarat pulóverben fogom eltölteni. Vajon csak én vagyok az, aki baromi lassan gyógyul vagy egy másik krémet kellene keresnem - vagy egyszerűen csak túl türelmetlen vagyok? Ki fognak fakulni valaha? :(

2013. jún. 11. 11:28
Sziasztok! Elnézést, ha olyat kérdezek, amit már kérdezett valaki, de már annyit olvastam, hogy nincs időm visszaolvasni a kommenteket. IPL-t szeretnék otthonra. Sokat néztem, végül a Rio IPL Pro-t választottam (még nem vettem meg). De ma beleakadtam egy oldalon a Mé my Elos Plus-ba olyan kedvező áron, hogy több 10ezerrel olcsóbb lenne a Rio-nál. Nem látom át a különbséget rendesen. Tudna valaki segíteni, hogy melyik jobb (ha az árat nem tekintjük, pusztán a technikai kondíciókat)? És nem találok olyan infót, hogy ha cserefej kell a Mé-be, az mennyibe kerül. Bár, ha kibír 120ezer villanást, addigra szerintem megellik a gép.. :-) Köszi a válaszokat előre is!
2013. máj. 31. 17:08

Szervusztok! Eddig 3 IPL kezelésen vagyok túl, hullani hullik, bár jobban is hullhatna, néhol pihék nőnek vissza, bár ez nem is meglepő talán, ha egy tőből néha három szál is csúfoskodik rajtam... Az első kezelés hatásos volt, utána egy kis megtorpanás, majd ismét visszaesés... elvileg a bőr a harmadik kezelés után kezdi érzékelni igazán, hogy beavatkozás történik, és ilyenkor erőteljesebben kezdenek nőni a szálak, mint egy válaszreakcióként... Az is ismert, hogy amíg lézerrel kb. 5-6 alkalom, ez IPL-lel kb. 7-9 alkalmat ölel fel, férfiaknál mindkettő lehet több... a kérdés tehát: Elképzelhető, hogy a negyedik IPL kezelés után tényleg jobban beindul a hullás, illetve van valakinek tapasztalata a

Professzőr szalonok országos hálózatáról? Előre is köszönöm a véleményeket, s kérek mindenkit, finom hangvételű kommentet írjon, mert a "beleválasztottál, hülye paraszt" már úgysem segít...! Szép napot mindenkinek!

1042. Pinkie Pie (válaszként erre: 1041. - Hamyka)
2013. máj. 24. 22:51
Az inzulin egy hormon, ami befolyásolhatja a többi hormont is!
1041. hamyka (válaszként erre: 1040. - Pinkie Pie)
2013. máj. 24. 17:55
nem akartalak megbántani, nem tudtam hogy a szőrösödéssel összefüg a cukorbetegség
1040. Pinkie Pie (válaszként erre: 1038. - Hamyka)
2013. máj. 24. 17:08

Szia Hamyka,

Igen, jó helyre írtam.

Ha kicsit visszaolvasol akkor láthatod, hogy a szőrösödés volt az egyik tünetem, sőt mi még kommunikáltunk is!

Azért írom le a sztorim, mert a szőrösödés hátterében nem csak a genetika játszik szerepet és ha valakinek hasonló a problémája az enyémhez, tudjon miből merítkezni!

Neked pedig ha nem tetszik ne olvasd el és válaszolni sem kötelező!

Üdv.,

Pinkie

1039. hamyka (válaszként erre: 1036. - Hamyka)
2013. máj. 24. 14:22
na most már teljesen bele gabalyodtam az egészbe, mé készüléknél elérhető a 120 ezer villanás vagy sem ??
1038. hamyka (válaszként erre: 1037. - Pinkie Pie)
2013. máj. 24. 14:21

bocsánat hogy bele kotyogok, de biztos jó helyre írtál?


itt szőrtelenítésről van szó és nem cukor betegségről :D

2013. máj. 24. 06:33

Sziasztok,

Gondoltam leírom mi történik velem mostanában....

Mint már írtam, a hormonjaim rendben vannak.

A PCOS beigazolódni látszik+ a D vitamin szintem is alacsony+ hozzáadódik némi inzulinrezisztencia is, ami azt jelenti, hogy a szervezetem cukorbevitelkor többszörös inzulintermeléssel próbálja helyre állítani a vércukorszintem.

Ha mindezt figyelmen kívül hagynám, nagy valószínűséggel kialakulna nálam a 2-es típusú cukorbetegség annak ellenére, hogy a családomban nem volt cukorbeteg.

Kezelés: szigorú diéta és rengeteg testmozgás+ vissza kaptam a fogamzásgátlót a PCOS-ra.

Rendületlenül járok elektrolízisre és bízom abban, hogy szépen lassan helyreáll a régi rend és végre nem kell szoronganom.

Röviden ennyi, később írok még, hogy haladok!

Szép estét mindenkinek!

1036. hamyka
2013. máj. 23. 20:54

Aki villanó fényest akar mindenképpen a mét ajánlom 120 ezer villanással, ára 100 ezren felül, de azt tudni kell hogy a villanó fényes masina és a lézeres szemre,arcra, és környékére nem használható!!


továbbá kapható jóval erősebb villanó és lézeres készülék attól szerintem mind annyian padlót fognánk, ja és intim területre se jó a villanós, lézere masina,


én továbbra is maradok a Remington PG 6060 készüléknél olcsó és jó is, és kíváncsi leszek ki bírja végig csinálni a lézeres- ipl-es kezeléseket, privátban írhatnátok ajánlatokat hogy hol mennyiért csinálják, csak úgy kíváncsi vagyok


üdv néktek és írjatok

1035. hamyka (válaszként erre: 1034. - Csodabogár)
2013. máj. 22. 00:21
majd írj róla ha veszel ilyet, én is szemeztem vele, de lehet nem bírná/nem fogja bírni a bőrőd, persze az a 120 ezer villanás csábító, de szerintem a készülék lehall mire te abba cserélhető fejet teszel...
2013. máj. 20. 20:52

Sziasztok! Vki használta már az alábbi készüléket?-Mé My Elos Plus

Ha, igen, akkor milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban? Uis most szeretnék venni 1-et otthonra, mert már elegem van, h lehúznak a bőrgyógyászok és a kozmetológusok...

1033. hamyka (válaszként erre: 1032. - Anetteshp)
2013. máj. 20. 12:55

jó kérdés, erre én is kíváncsi lennék, de azt ne feledd el hogy le kell borotválni a szőrt és utánna alkalmazni, gondolom ezt nem írják sehol!!


mérnem jó az amit én mondtam a remington pg 6060 készlet? minden van hozzá, csak akkuról használható, de ma már minden az akkuról szól és a leírás alapján 110 percig használható, 3 év garanciával, kell ennél több? igaz tartó nincs hozzá ez legyen a leg kevesebb baj, a braunnal az a bajom hogy ha árulnának is szőrtelenítő készletet, a hozzá való kiegészítők közel annyiba kerülnének mintha megvennéd az egész szetett..


tegyük fel veszel braun borotvát, fejed, nyakad vállad, majdnem mindenhol letudod nyirni a szört magadról, csak a fejedről és az orrodból nem, tegyük fel megveszed, adnak hozzá borotva szitát vagy mit, aszem 18 havonta kell cseérlni, kicseréled a borotva szitát 10-12 ezer ft-ért, aztán a készülék romlik el akkor vehetsz új készüléket?

1032. Anetteshp
2013. máj. 19. 17:35
Lezer vagy ipl? Vagy az ugyanaz? ???
1031. hamyka (válaszként erre: 1029. - Pinkie Pie)
2013. máj. 15. 22:54

nem vagyok eladó csak ajánlottam :)


és ahhoz hogy használd a villanó fényes megoldást elötte le kell borotválni :D

1030. marica87 (válaszként erre: 1027. - Pinkie Pie)
2013. máj. 15. 10:31

Szia Pinkie Pie!

Köszönöm a segítségedet!Voltam már nőgyógyásznál, mert közben mi gyereket szeretnénk.Kb fél év próbálkozás után mentem el.Csinált vérvételt, de pl tesztoszteront és cukrot nem nézett.Pajzsmiigyet igen, ott minden oké.A progeszteronommal van baj, túl alacsony, azért nem sikerül a baba.De én is gyanítom, hogy nem csak ez a baj,pco-ra nem gondolnék, de ki tudja...most jelentkeztem be endokrinológushoz,júni 12re kaptam időpontot.De ettől függetlenül megcsinálom a szőrtelenítést.Tegnap nem jött össze,így jövőhét kedden megyek először.

Remélem hamar kiderül mi a baj nálad, és gyorsan rendbe jössz!

1029. Pinkie Pie (válaszként erre: 1028. - Hamyka)
2013. máj. 15. 07:39

Szia Hamyka,

Bármit is árulsz, köszönöm, nem kérem! :)

Nekem arra van csak szükségem, hogy kezeljék a betegségem!

Szép napot! ;)

1028. hamyka (válaszként erre: 1027. - Pinkie Pie)
2013. máj. 15. 02:47
miért nem jó egy szőrtelenítő készlet? idönként levágni a szőrt?
2013. máj. 14. 22:59

Szia Marica!

Az én sztorim is hasonló, lásd.: 1014 hsz.

Fejlemények:

1. voltam vérvételen, a hormonjaim rendben.

2. megnézett egy nem sztk-s nőgyógyász és elküldött inzulin rezisztenciára+ D vitamin szint felmérésre (eredményt még várom)

Feltételezés: valószínűleg PCOS, amit 20 éves koromban is gyanítottak, azért szedtem a f.gátlót.

Javaslom, hogy előbb keresd fel a megfelelő szakembert a probléma lokalizálásához!

Mint kiderült a gyógyszer önmagában nem okoz ilyet!

Szép estét és fel a fejjel! :)

1026. marica87
2013. máj. 13. 11:31
Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni!Holnap megyek először ipl szőrtelenítésre, mert a fogamzásgátló abbahagyása óta az államon elkezdett nőni a szőr, és ez iszonyatosan zavar.Járt már valaki így?És milyen tapasztalataitok vannak?Előre is köszi szépen!Szép napot!!
1025. hamyka (válaszként erre: 1018. - Mézes-Krémes)
2013. máj. 3. 15:14

nem azt mondom hogy nem lehetetlenség, de azért gondolj bele:


Intim terület az az érzékenyebb területen csak érzékenyebb a terület mint bármi máshol, és ha mondjuk a lézert választod vagy a villanófényest vagy mi a csudát ugyan kiirtsa a szőrt de lehet hogy a nemiszervedet is kiirtsa, és gondolom még használni szeretnéd a nemiszerved, na csak mondom remélem nem bántotalak meg


ha meg ha mégsem szeretnél teljesen szőrtelen lenni és nem szeretnél problémát akkor jó megoldás lehet amit én kinéztem a Remington pg 6060 készlet például és minden benne van ami kelhet egy szépítkezéshez, de te tudod, ha még is a végleges szőrtelenítést választod az szerintem fájni fog, és igen sokba kerül a kezelés...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook