Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2008. jan. 20. 18:30

Sziasztok!

Írtam a másik fórumba de az elég kihalt, nem jön válasz. Én voltam pénteken a hairfree centerben és nagyon kedves volt a kezelő lány, tök komoly fasza gépük van.

Az első kezelésnél annyit éreztem hogy csípett minden egyes szőr, de azt mondta az a jó. Bikiniért meg hónaljért 6+6 alkalom fizettem 69.900-at előre. (csak így volt akciós- ki van találva) Szerintetek jó ár? Kiváncsi vagyok a fejleményekre...

2008. jan. 20. 18:06

[link]


tudsz előre kérni időpontot, ahol szerintem minden ilyen jellegű kérdést meg tudsz beszélni. vagy lehet h a recepción is felvilágosítanak pontosan

272. da5eecbe26 (válaszként erre: 271. - 48d40f4ff5)
2008. jan. 20. 17:56
és te hol csináltatod? és ha a 8 nem elég akkor az utokezelések ingyenesek? és ott vállalnak garanciát?
271. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 270. - Da5eecbe26)
2008. jan. 20. 17:34

szia Mandy!


ez a 216 ezer, tényleg iszonyú drága, főleg ha azt vesszük,hogy nekem a lézerrel ugyanennyibe került a teljes fazon és lábszár. és ahova járok, ott 8 alkalomra vállalják, hogy eltüntetik. (meg azt is modnták, hogy ha a 8 nem elég, akkor utána csinálnak még kezelést)

270. da5eecbe26 (válaszként erre: 268. - E71af41436)
2008. jan. 20. 15:21

Én is ettől félek :( a Tb nem támogatja. nekem pedig csak problémás területeim vannak. ha csak a bajuszt néem 18X 12= 216 000 ft


és akkor hol a kar meg a láb fazonrol honaljrol nemis beszélve. emiatt már tejesen gátlásos is l ettem nem merek emberek közé menni szoval nagyon nehéz .(

2008. jan. 20. 15:12
most olvastam Kádár doktor honlapján,hogy ő vállal garanciát.Szerintem korrekt feltételekkel.
268. e71af41436 (válaszként erre: 267. - Da5eecbe26)
2008. jan. 20. 15:09
én pár éve már csináltattam(2001-ben)de ott a 12 kezelést nem mentem végig.sajnos visszanőtt.(fele kezelés után)szóval én felkészültem erre.igaz,nekem egy problémás terület volt és mivel látható,így megérte az árát.akkor is és most is.
267. da5eecbe26 (válaszként erre: 266. - E71af41436)
2008. jan. 20. 15:03

igen félek mert nem vagyok milliomos ésyagilag igen érzékenyen érintene enyni pénz kidobésa. Amiket találtam képeket nem gyöztek meg mer tmindegyik manipulativ. Például az előtte kép rosszul megvilágitott az utolag kép szines ezzel is fokozva a hatást. Azonfelül kis képeka hol igazán nem nagyon lehet látnia lányeget. Ráadásul minegyik pár honapos 1 éves. Engem az izgat például hog mi van 2-4-5 év mulva. Mert 5-15 évre mondogatják hogy hazsnos utána csak karbantarto kezelés kell.

Ráadássul ahogy megnézegettem Kádár doki honlapja eléggé igényes viszont az árai is szinte a legdrágábbak amit megnézegettem eddig. És ok hogy probavillantást csinálnak. De az csak annyi hogy kipotyog a szőr de mivel egy kezelés nem elég vissza is nő és ugyanugy ott a kérdés mi lesz évek mulva? ugynais ahogy nézegettem kádár doki garanciája is(ami egyébként igen dicséretes hogy legalább vállal garanciát mert máshol ez sincs)arra vonatkozik hogy a szőr eltünik arra nem hogy nem nő vissza x idő mulva.

266. e71af41436 (válaszként erre: 265. - Da5eecbe26)
2008. jan. 20. 14:50

az,hogy szerintem rettegsz.de ezzel semmi gond,én is így kezdtem.

szerintem ha megosztod az kételyeidet a kezelések előtt,akkor egy próbakezelés majd mindent eloszlat.ami nem több százezer forint. :)

szóüval menj el személyesen és csak olyan helyen kezdj bele a kezelésbe,ahol tetszik a légkör is. :)

én kicsit bánom,hogy nem Kádár doktorhoz mentem,de az igazság az,hogy azokkal is elégedett vagyok,ahova én járok! :)

2008. jan. 20. 14:41

Kedves szőrtársak!


Egy ideje foglalkoztat a szőrtelenités gondolata.Ami visszarettent az az ára. Sajnos nekem eléggé erős szöröm van mindenhol és ez nagy probléma nálam lévén nőből vagyok. Gyantáztatok rendszeresen de nekem a gyantázás is csak 2-3 napig jo utána már ki is borostásodom.


Pár napja már nézegetem a forumokat cikkeket de ugy igazán friss nincs sehol csak a dr. szőr. Őszinténszolva már az is megfordult a fejemben hogy ez csak egy jol megtervezett reklámfogás hogy ők mindenhol ottvannak hollot ta rendelőjük eléggé "lepukkant". Temrészetesen nem lejáratni szeretném őket ettől még lehetnek jok, nekem mindenesetre fura hogy ugy nagyon nincs hirdetve egyik helyen se ez a dolog. Mindenhol vannak szép borsos árlisták. Amint én például hiányolok hogy sehol sem találtam előtte utána fotokat arcal együtt. a másik ami nemtetszett hogy garanciát sehol sem vállalnak, pedig ha belegondolunk ez többszázezer forint. Sehol sem találtam továbbá gépösszehasonlitást melyik jo melyik nemjo és miért. Valamint mi van akkor ha fél 1 év mulva visszanő és kidobtál egy rakás pénzt az ablakon, mivel ugye nincs garancia a különbözö szépségszalonok beszedik a pénzt a szerencsétlen alanyoktol és után a csak széttárják a kezüket hogy biztos nem az ő hibájuk. Ha tényleg olyna hatásosak ezek a lézeres szörtelenitések miért nem mer egyik cég sem garanciát vllalni? Csak komoly orvosi vizsgálat után végeznék ami bebizonyitaná hogy apáciensnek nincs semmiylen betegsége amitől visszanőhetne és ha mégis van valami szintén bőrgyógyászati papirral ha alátámasztaná hogy nem egészségügyi okok miatt nőtt vissza akkor visszakapná a pénzét. Engem ez például rettenetesen megnyugtatna de igy nem merek belevágni.Mi erről a véleményetek?

264. Lemgo
2008. jan. 19. 16:33

Sziasztok, Tisztelt dr. Kádár!


A kérdésem ugyanaz, mint "szőrike"-nek, csak iPulse 300-as géppel kapcsolatban. Olvastam Kádár dr. oldalán az összehasonlítás, de ténylegesen nem értem a különbséget a gépek között. Most jo az iPulse 300-as vagy nem jó? Érdemes próbálkozni vele, vagy nem érdemes? Nehéz a választás... Mit jelent az, hogy:


iPulse200, iPulse300

Maximális energia leadás: 20 Joule/cm2

Maximális besugárzási idő: 50 ms


A többi gépnél sokkal magasabb az érték, akkor most menjek máshoz? Keressek másik gépet?


Várom válaszotokat!

2008. jan. 18. 14:18

Sziasztok!


Ha van köztetek olyan, akinek van bármilyen tapasztalata i Pulse i200 villanófényes készülékkel, azt megkérem, írja meg.


Köszi szépen előre is.

2008. jan. 16. 20:55
köszi,megnézem :-)
2008. jan. 16. 19:33
Aesthetica klinikára, Budapesten. www.aesthetica.hu -n utána tudsz nézni
2008. jan. 16. 19:00

zsannuska!

És te hova jársz ha nem titok?

Nekem most a 2. IPL után elkezdtek őszülni a szőreim....mi jön még...?!

2008. jan. 16. 15:55

sziasztok!


én lézeres kezelésre járok, már a felén túl vagyok a kezeléseknek, és elég szembetűnő a változás :) az erősebb szőrszálak pl. már nem is nőnek vissza.


hallottam másoktól, hogy a villanófényes nem használt nekik egyáltalán, 3 alkalom után semmi változást nem vettek észre. a lézeres viszont tényleg jó =)

2008. jan. 15. 16:16

Tisztelt doktor úr!


Hozzáértő segítségét kérném az ügyben, hogy sorstársaimhoz hasonlóan én is tervezem végleges szőrtelenítést. Múlt év tavasszal gyermekem született,kb. 1,5 hónapja nem szoptatok, de még nem menstruálok. Mikor kezdhetem el legkorábban a kezeléseket, illetve mennyiben ronthatja az eredményt egy vagy több újabb várandósság? Javasolja-e a kezelések elhalasztását a családalapítás végéig? Továbbá, átfutva a topicokat, jól érzékelem-e, hogy Ön a lézeres kezeléseket preferálja? Köszönettel: szőrike.

2008. jan. 14. 12:42

Kedves Dr úr!

3 hónapja még csak fontolgattam az epilációt.Azóta elmentem egy IPL kezelésre amit Nanolight géppel végeznek,túl vagyok a másodikon.Most egyelőre kihullottak a szőrszálak de mivel az első után is igy volt,aztán visszanőttek ,fontolgatom hogy visszamenjek-e a harmadikra.Valamint azt is,hogy esetleg a harmadik kezelést már önnél vegyem fel.Nem egyszerű benne lenni ebben a folyamatban,az ember bizik,borotvál hónapokig,közben serceg,sebes az álla,utcára sincs kedve kimenni....Ugyanakkor nem akarok egyik helyről a másikra ugrálni sem,annál is inkább mivel tudom hogy ezt önök sem szeretik.Úgyhogy egyelőre megvárom mi lesz a mostani kihullott szőreim sorsa (ennyi szőrt egyszerre eddig én még nem láttam soha az államon,több volt mint eredetileg) és ha újra "tömegesen" nőni kezdenek,bejelentkezem önhöz.Gondolom a második kezelés után már illene valami ritkulásnak látszani...Szimpatikus a honlapja és a válaszai is és szeretnék mihamarabb véget vetni a borotva időszaknak.

2008. jan. 12. 13:17

Kedves Dr úr!

Kérdésem az lenne hogy közvetlenül a lézeres vagy IPL kezelés után le szabad-e gyantázni a szőrt,sajnos a borotválást nem birja bőröm,kisebesedik,kipörsög tőle.Mennyi az a min. idő amennyivel újabb kezelés előtt már csak borotválni szabad?

A honlapján azt olvasom hogy a 4. kezelésre csak általában 3-4 hónap múlva kerül sor.Ez azt jelenti hogy 3 kezelés után már látványos az eredmény?

Végül azt kérdezném még hogy ha áll+ bajuszt szeretnék szőrteleniteni együtt,de az áll nem terjed nyakra és a bajusz se nagy,akkor is annyiba kerül mint amennyi az árlistán olvasható vagy esetleg egyedi elbirálás alá eshet...persze számomra kedvező irányban...:-))

köszönettel

255. 715f494934 (válaszként erre: 253. - A-n-n-a)
2007. dec. 25. 18:53

A-n-n-a-nak!


A kérdés nem buta, inkább izgalmas. Hogyan lehet elmagyarázni a természetes fény és a lézerfény közötti különbséget teljesen laikusan? Előre is bocsánat a hasonlatokért!


Onnan indulok ki, hogy egy 60 vagy 100 wattos villanykörte pár száz forint, a fényképező vaku is pár ezerbe kerül. A két lézerkészülékem pedig az egyik 70 wattos és 23 millió Ft, a másik meg 100 wattos és 29 millió Ft-ba került.

A fény energia, a 100 watt itt is és 100 watt ott is. Végeredményben ugyanannyi. Az energia apró csomagokban, fotonokban érkezik. Az izzóból, a vakuból rendezetlenül, össze-vissza, míg a lézerforrásból „rendezetten”. Ha egy mókusszőr ecsettel tegyük fel ötvenezerszer megsimítjuk az orrunkat, akkor az orrunk ugyanannyi energiát kap, mintha egyszer egy baseballütővel odacsapnánk. És ez micsoda különbség érzetben! A természetes fényt összerendezik, gerjesztik, szűrik, dúsítják, irányítják egy elég bonyolult és drága rendszeren keresztül és lézerfény lesz belőle. A vakunál kis energiával, rendezetlenül, hidegen terjed a fény. Nyomja oda egy szőrös területre a fotóvakut és nem fog történni semmi sem.


Boldog Új Évet!


Kádárdr

254. cc8d148370 (válaszként erre: 250. - 715f494934)
2007. dec. 21. 22:59
köszönöm szépen :D
253. a-n-n-a
2007. dec. 20. 20:40

Ez biztosan egy buta kérdés, de ha a végleges szőrtelenítésre alkalmazott villanófény gyakorlatilag ugyanaz mint a fényképezőgép vakuja, akkor a fényképezőgép vakujával is lehetne végleges szőrtelenítést végezni?


Vagy rosszul tudom, és a vaku mégsem az a villanófény amivel szőrtelenítenek?

2007. dec. 10. 07:37
köszönöm a válaszát!
251. 715f494934 (válaszként erre: 247. - C1152a4b57)
2007. dec. 9. 22:14

Kedves Ilosvai!


Mi villanófénnyel és diódalézerrel szőrtelenítünk rádiófrekvenciás előgerjesztéssel (ELOS). Nyáron inkább a lézert részesítjük előnyben, mert ez nem égeti meg a bőrt, és mégis elég nagy energiával tudunk dolgozni.


Nincs tapasztalatom a Nannolight készülékkel, ha jobbnak tartottam volna, akkor abba ruháztam volna bele. Kérem, vegye fel a kapcsolatot Boda Mártonnal e-mail: info@nannolight.hu


Próbalövést az ELOS módszer technikai oldala miatt közvetlenül a kezelés előtt végzek. A gép rádiófrekvenciás kezelőfejének a része fém, ami egyben hőmérő is. Egy speciális hőmérő, mely a másodperc törtrésze alatt többször méri a bőrfelszín átmelegedését, és számol és a felesleges (égető) energiát pedig a beállítástól függően levágja. És ezt ki is jelzi a kezelő számára. Tehát, ha valaki szoláriumozik kezelés előtt egy nappal, azt is jelzi, akkor is lehet vele dolgozni, akár nyáron is.

Ez tényleg nem csak arról szól, hogy mekkora a maximális energia leadás. Ez egészen más technikai súlycsoport, mint bármely más villanófénnyel működő készülék.


Tehát a kérdésére válaszolva, az első vizit után is végzek egyből kezelést, mert a technikai feltételek adottak rá.


Kádárdr

250. 715f494934 (válaszként erre: 249. - Cc8d148370)
2007. dec. 9. 22:11
Miskolcon keresse Szabó Gábor dr-t. 06-30 259 17 67.
2007. dec. 9. 12:32
Miskolcon tud ajánlani valaki bőrgyógyászt, aki végez ilyen kezeléseket?
2007. dec. 8. 19:07

Kedves Kadar dr!

Önnél az első viziten nem kerül sor szőrtelenitésre?Mennyi idővel a teszt után lehet leghamarabb kezelésre jönni?

köszönöm válaszait

2007. dec. 7. 20:41

Kedves Kadar dr!

Mi van ha a kezelés belecsúszik a nyárba?Lehet napsütéses időben lézerrel vagy ILPlel szőrteleniteni anélkül hogy bőrhibát okozna?

Másik kérdésem : ha nanolight IPL kezelés után kihullanak majd visszanőnek a szőrszálak akkor a gép rosszul van beállitva?Talán erősebb fokozatra lenne szükség?Az Ön tapasztalatára lennék kiváncsi.

246. leiko (válaszként erre: 245. - 715f494934)
2007. dec. 5. 17:36

Koszonom szepen Doktor Ur!

;]

2007. dec. 5. 14:11

Közvetlen tapasztalatom nincsen.

Szegeden keresse Morvay Márta dr-nőt, a www.kozmetologia.net-en.


Kádárdr

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook