Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
304. c1152a4b57 (válaszként erre: 303. - 4fb920abf7)
2008. jan. 21. 13:19
Ne izgasd már magad mert még valami bajod lesz :-)
2008. jan. 21. 13:16

Hahó!!!!

Szent a béke ?????

302. 4fb920abf7 (válaszként erre: 300. - Da5eecbe26)
2008. jan. 21. 13:08
Elnézést 1000-szer.Már nagyon bánom, hogy rossz voltam . Ne rontsuk el a napunkat. Szép napot kívánok mindenkinek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
301. kisnyussz (válaszként erre: 300. - Da5eecbe26)
2008. jan. 21. 13:02
jóvanna, elnézést kért, fátylat rá :)
300. da5eecbe26 (válaszként erre: 299. - 4fb920abf7)
2008. jan. 21. 13:01
mások kárán jofejkedni isteni... hány éves vagy 10?!
299. 4fb920abf7 (válaszként erre: 297. - Da5eecbe26)
2008. jan. 21. 12:59

Elnézést kérek ,nem állt szándékomba megbántani.

Jófejkedni akartam, de már megbántam.

298. c1152a4b57 (válaszként erre: 295. - 4fb920abf7)
2008. jan. 21. 12:50
Adj hálát érte minden este !
297. da5eecbe26 (válaszként erre: 295. - 4fb920abf7)
2008. jan. 21. 12:34
Nagyon "nem szép" dolog viccelődni mások problémáin ez a forum nem azoknak van nyitva akiknek nincs problémája és kinevetik azokat akiknek van...
2008. jan. 21. 12:32

Vagyis ha van akinek 6-8 van akinek 12 kezelés kell erős szőrrel akkor mondjuk ha 10et veszek alapul


teljes arc 45 000X10= 450 000

+

teljes kar 45 000X10 = 450 000

+

teljes láb 110 000X10= 1 100 000



vagyis 2 millio forint csak azért hogy ki tudjak menni az utcára mint a többi másik normális ember nyáron is és ne kelljen a lakásba kuksolnom



és akkor még nem beszéltünk a fazonrol és honaljrol ami már csak hab a tortán


és 2 millio forintra pl kádár dokinál annyi garancia van hogy 1-5 évig nem nő uj szőr és 90%ban eltünik a meglévő


és mi van akkor ha pont én vagyok az a peches akinek kinő 1 év mulva az összes


akkor ha jol olvastam utána már "csak" utokezelés kell 1-2 alkalom


amit mondjuk vegyünk egyszer

200 000 ft



vagyis 2 millio +évente 200 000


igy persze hogy megéri neki azt mondani hogy ha a kivánt kezelés nem éri el a hatást utána ingyen kezel.



és a többi klinikán? ott se vállalnak garnciát azután mi van a kezelések végeztével.


És a gépek?

Mindenki azt mondja ővé a legszuperebb igy meg ugy dehát végül is akármit beetethetnek hisz egyikünk se ért hozzá és nem tudja megállapitani hogy az emlitett tények valosak e vagy sem.


Például van ezeknek a gépeknek a fogyasztovédelmi papirjuk meg ilyesmi ahol bevizsgálják hogy tényleg hatásos. Van lehetőség hogy megtudd ezeknek a gépeknek van e bármiféle engedélyük és milyen szabványoknak felelnek meg és milyen vizsgálatokon esnek át?


És látsz te erről bármiféle papirt? Egy helyen láttam külföldi vizsgálati papirt na abbol aztán állapits meg bármit is.


De magyar vizsgálati eredménykeet látott már bárki is valahol?


Igy jogosanmerül fel akérdés hogy ők azt mondanak amit akarnak bármivel beetetnek csak "vedd meg a terméket" hisz garancia ugysincs. Feljelenteni se tudod őket ha sikertelen hisz nem vállaltak semmi garanciát hogy pár honap mulva nem nő vissza minden szőrőd.


Nekik csak az a lényeg hogy menj és fizess minnél több kezelést akciosat 2 az egyben még több pénz nekik neked meg még több bizonytalanság.


Nekem vannak szőrproblémáim de anyagilag nagyon nem engedhetem meg magamnak az ilyen jellegű költekezést-sajnos.


De ha esetleg össze is szedem apránként a pénzt rá akkor sincs semmiféle garancia a dolog tartosságára. És engem ez aggaszt leginkább.

2008. jan. 21. 12:31

Most nics bajuszom sem szakállam, de lehet majd lesz.

Én kihagyom a végleges szőrtelenítést.

2008. jan. 21. 12:29
Ja és régebben én is eléggé gyapjas voltam, hosszú, sűrű, sötét szőrzettel :)
293. kisnyussz (válaszként erre: 285. - Szőrike)
2008. jan. 21. 12:28

Szőrtelenítő krém téma


Kb. másfél éve szőrtelenítem magam karon, lábon sima Veet krémmel! (havonta egyszer), és azt vettem észre, hogy egyre kevesebb az a szőrszál, ami visszanő. Ami visszanő, az ugyanolyan hosszú, mint régen volt, a többi viszont egyáltalán nem nő ki! Ha a darabszámukat nézem, mostanára már csak kb 1/5-e, 1/6-a van meg a szőrszálaimnak, , ez olyan kb 18-20 kezelés után.

292. c1152a4b57 (válaszként erre: 290. - Da5eecbe26)
2008. jan. 21. 12:24
Igen,Kádár dr árai alkalmanként páros végtagra vonatkoznak.Ez van a honlapján is.Gondolom ha nem elég a 8 kezelés ő is ingyen kezel tovább.
291. c1152a4b57 (válaszként erre: 289. - Da5eecbe26)
2008. jan. 21. 12:21

Igen,lutri az egész.Mindenki magán tapasztalja az eredményt.Én egyelőre IPL-re járok,itt 7000 ért megcsinálják a bajusz-állat Nanolight géppel.Meglátom mi lesz 5-6 kezelés után...ez nem akkora összeg,engem inkább az zavar hogy borostás vagyok,borotválnom kell és ez látszik is.Amig tépkedtem addig legalább nem égtem...Nyárig kiderül hatásos-e ez az IPL dolog,ha nem akkor ősszel talán elmegyek lézeresre.Azok a helyek nekem még gyanusabbak ahol semmi felelősséget és garanciát nem vállalnak.Ha lézeresre mennék vagy Kádár dr -hoz mennékvagy az Aestheticába.Árfüggő.Sajnos ez is egy szempont.

Amúgy hiába jársz végig egy pár klinikát,mit látsz?Ahogy kezelnek,kedvesek stb.de az eredményeket nem látod.Ez van.

2008. jan. 21. 12:15

Én csak azt ondom ha ez a dolog tényleg müködne akkor az orvos nyugodtan vállhat garanciát rá hisz ugyis müködik és a páciens nem jön vissza reklamélni. Persze előtte kell egy alapos vizsgálat hogy nincs semmi baja.Lekezelik és hatésos

ha mégis utána kinő megint kell egy orvosi vizsgálat h mi miatt és HA NEM BETEGSÉG miatt akkor nm müködött a szörtelenités és akkor lehetne vmi kompenzácio vagy egy uj ingyenes kezelés.


Mert az mind szép és jo hogy mondjuk kifizetsz 100 000 ftot egy kezelésért és ha nem potyog ki addig kezelik tovább ingyen mig ki nem égetik a szőrődet ilyen olyan károsodásokkal de ha kinő fél év mulva akkor kidobtál 100 000 ftot.


A dokinak meg igy tulajdonképpen nincs rizikoja mert az hogy pluszba rávillant párat még nem akkora nagy költség neki igy is nyer a bolton.


Arrol mindenesetre tudna valaki felvilágositást adni hogy pl kádár dkinál a teljes kar 45 000 ft

Ha mondjuk azt mondja hogy optimális esetben mondjuk nekem kell 8 alkalom az 8X45 000 ft vagyis 360 000 ft?


És ha neadjisten nem 8 kell hanem több akkor annyiszor 45 000?

289. da5eecbe26 (válaszként erre: 281. - C1152a4b57)
2008. jan. 21. 12:07

8 kezelés után ha viszanő a szőr ingyen kezelnek továb=


1. ) kifizettél csomo pénzt feleslegesen mert

2.) nem hatásos hisz visszanőtt

3.) ha vsszanőtt és tovább kezelnek és nemhatásos ugyanugy viszsa fog nőni

4.) ha nem hatásos és ennyisz er kezelgetika böröd akkor nem e lesz vmi sérülés ugyértem ha nem is müködik vissza is nő akár meg is égethetik vagy szövödmények is lehetnek amit persze nem mondanak el neked te meg majd évek mulva jössz rá hogy mi van...



engem az aggaszt hogy forumban is mindenki csak irja hogy jár kezelésre de nincs visszajelzés mi van vele fél 1 év mulva vagy később.


Sajna a magyar mentaliás olyan ha én megszivtam szivja meg más is.


érdekesmodon mindenki mondja hogy nincs elég pénze rá de egyik klinikárol a másikra rohan.


Miért nem kezelés előtt jár végig párat?

288. c1152a4b57 (válaszként erre: 286. - 48d40f4ff5)
2008. jan. 21. 11:33

Zsannuska

Olcsóbbak vagy drágábbak mint Kádár dr ?Ha most kezdenéd Te hova mennél ?

2008. jan. 21. 11:31

Tisztelt Doktor Úr!


Nekem hormonális problémáim miatt erősebb a szőrzetem, és sajnos gyulladásra, szőrbenövésre is hajlamos (az orvosom szerint nincs PCO-m). Ilyen esetben több kezelést kell végezni az adott területen? Az eredményt illetően tud valami biztatót mondani??


Válaszát várom és előre is köszönöm:

Y.

286. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 281. - C1152a4b57)
2008. jan. 21. 10:45
egy éve még nem volt konzultációs díj... (de az árat velem is személyesen beszélték meg)
2008. jan. 21. 09:59
Ja, és tud kedves szőrtársak közül valaki némi infoval szolgálni szőrtelenítőkrém ügyben? Akit megáldott az Isten a "bundával" az kétségbeesésében már mindent kipróbálna. Van valami tapasztalatotok? Az egyik barátnőm most rendelt valami katalógusból, de hallottam már hair free nevezető kencéről is.
2008. jan. 21. 09:57

Tisztelt Kádár Dr!


Ön biztos tud nekem választ adni, hogy mi a titka a gyantázás utáni villantásnak. Miért nem szabad, és ha nem szabad, akkor miért ajánlották?

Előző kérdésemre is várom válaszát.

Köszönöm.

2008. jan. 21. 09:54

Igen, ez nekem is lejött, hogy ha nincs szőr, akkor ugyebár nincs mit villantani, ez logikus. Valami olyasmit mondott, hogy a gyantázás miatt kivérző szőrtüszőben a vér színanyaga jobban viszi a hőt, és ez hatásosabban irtja a szőrt. Csak azt nem értem, ha ez így működik, akkor miért tilos.

Egyelőre csak érdeklődtem ott, nem járok kezelésre. 2 éve viszont jártam a Bársony klinikára a Bécsi útra, ott Alexandrit lézerrel kezeltek 2x, de felfüggesztettem mert gyereket szerettünk volna. Sikerült!!! Mármint a gyerek, a szőr maradt...

282. c1152a4b57 (válaszként erre: 266. - E71af41436)
2008. jan. 21. 09:40

Szia!

Te hol epiláltasz ha nem titok?

2008. jan. 21. 09:23

Sziasztok!

Én most hivtam fel az aesthetica-t és azt mondták náluk is van garancia,ha 8 kezelés után visszanő a szőr ingyen kezelnek tovább.Ráadásul jan 31-ig ahány éves vagy annyi % kedvezményt adnak a kezelés árából....Ehhez mit szóltok?Árat viszont nem mondanak telefonon,csak a konzultáció alkalmával ami itt csak 2000.-

2008. jan. 21. 08:57

Te most komolyan írtad, hogy ha a gép jó, akkor mindegy ki fogja a gépet?

Gyere ülj fel mögém egy olyan motorra, ami 20 lóerővel erősebb, mint a Talma motora és versenyezzünk ellene. Komolyan hiszed, hogy lenne esélyem Talma ellen? Pont az az érdekes ebben, hogy ezt is tanulni kell, mint az autóversenyzést.

Egy órás betanulással, egy gombos géppel kezelnek olyanok, akiket éppen csak átengedtek a kozmetikus vizsgán, úgy hogy a bőr rétegeit sem tudják. De frankón olcsón kezelnek, meg még akciót is adnak, meg előre kell fizetni.

2008. jan. 20. 23:41
lézeren is annál jobb, minél tüskésebb a szőr, ne legyen hosszú, de már látszódjon. és itt kezelés előtt 2-3 héttel nem is lehet már gyantázni, csak borotválni, úgyhogy tényleg furcsa,amit mondtak neked :)
2008. jan. 20. 21:59

Sziasztok!


Látom, többen alaposan ki vannak képezve e témában. Abban tudnátok segíteni, hogy miért ellenjavalt gyantázás után villantani? Egy kozmetikában azt ajánlotta a kozmetikus, hogy ha nem akar kopni a szőr, akkor rásegít némi gyantával, igaz, ezt nem szabad. Akkor meg miért ajánlotta? Tudom, én voltam a bárgyú, ott meg kellett volna kérdeznem rögtön, de hirtelen csak osztottam szoroztam, és csak itthon kezdem gondolkodni, mit is mondott a csajszi.


Köszi

2008. jan. 20. 21:34

Ez egy sima ipl gép, és még a nevét sem írták ki. Mi ebben a szimpatikus? Egy "operátor" kezel, akiről semmit sem tudni, de biztos nem bőrgyógyász vagy plasztikai sebész.

Mi köze ehhez a nőgyógyászatnak? A nőgyógyászoktól kevésbé nő az szőr?

276. makkmarci (válaszként erre: 274. - Cuccuskám)
2008. jan. 20. 21:01

Hello!


Ahol akciókat csinálnak, az mind szívás. Egyet fizet, kettőt kap, fizess előre, ennyit meg ennyit utána ingyen kapsz, meg stb. Az egész egy pénzlenyúlás. Az az egyszerű, ha van árlista, és nem ott tudod meg, hogy mennyit kell előre befizetned, és majd egyszer ilyen-meg olyan jó lesz. Olyan ez is mint az életbiztosítás, sohe kaod vissza a befizetett pénz értékét. Ha az egész lézeres szőrteleítés mindenütt működne, nem kellene ide irogatni.

Tényleg előre kipengetted azt a csomó pénzt? Mondta a kedves csaj, hogy mi lesz a kezelés végén? Te leszel a százból az egy, akinek nem sikerül. Majd meglátod! Amúgy engem az se zavarna, ha végig ordítoznának, csak múljon el 3 kezelésre a szőröm.

275. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 274. - Cuccuskám)
2008. jan. 20. 18:50
ez villanófényes vagy lézeres?
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook