Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
2008. ápr. 12. 22:30

Kedves forumozok nagyon kérek mindenkit mielőtt belevág a szőrtelenítésbe alaposan olvasson utána a témának és ne döljön be a különböző hirdetéseknek/orvosoknak/klinikáknak. mindenféle fénnyel tőrténő szőrtelenítés NEM VÉGLEGES!!!!!! CSAK TARTÓS!!!!

Az egyetlen VÉGLEGES szőrtelenítés az elektrolízises módszer...

Javaslom olvassátok át az index forumát is ebben a témában!

Valamint van több angol portál is ami kifejezetten ezzel foglalkozik

423. cc8d148370 (válaszként erre: 421. - Bszsz)
2008. ápr. 7. 14:50
jajajaj, de át tudom érezni :(((
2008. ápr. 7. 08:03

Kedves Kádár dr!

Öntől kérdezném hogy ha július elején megyek tengerre nyaralni,érdemes-e még addig elkezdeni a lézeres szőrtelenitést vagy várjak vele őszig.Eddig IPL-lel próbálkoztam,nem sok sikerrel,úgyhogy átpártolnék önhöz.A tengeren viszont nem tudom takargatni sem az államat,sem a bajuszomat hogy ne érje a nap.Ha 1 kezelésre elmennék még most áprilisban akkor mehetek napra július elején?

köszönöm a válaszát

421. bszsz (válaszként erre: 416. - Harmony.)
2008. ápr. 6. 18:03
Hááát én lézerest csináltatok, de annyira fáj, hogy utána még órákig alig birok járni és remegek...
420. Fluffy
2008. ápr. 6. 09:44

Sziasztok!


Én is IPL szőrtelenítésre járok, egy hónapja voltam a második alkalommal. Az eredmény megdöbbentő.:) Sajnos tini lány koromban sikerült borotválkozással úgy megerősíteni a szőrszálaimat, hogy kezdtem egy jetire hasonlítani.Amúgy átlagos bőrszínű és szőrvastagságú vagyok.Az első kezelés után nem sok volt a változás, picit ritkult és kevesebbszer kellett szőrteleníteni. A második kezelés után viszont drámai lett a hatás. Tényleg potyogtak a kis átkozottak. Ki tudtam őket húzni kézzel.:)))Most már ott tartok, hogy ami vissza is nő nagyon kevés és nagyon puha. Én nagyon boldog vagyok, mert soha nem reméltem, hogy nekem ez sikerül és nem kell egész nyáron, a szőrtüsző gyulladásos lábamat takargatni. A kezelést Bp.-en csinálja a cég, 2 szalonjuk is van, mindkét hölgy nagyon profi. Én már mindkettőnél voltam. A kezelés abszolút nem fáj, kicsit kellemetlen, amikor a hideg zselét felkeni a bőrödre, ennyi. Az ár pedig negyedannyi, mint a lézeresnél. Én teljes lábat és intim területet csináltatok és nem a reklám kedvéért mondom, de bárkinek nyugodt szívvel ajánlom őket.

2008. ápr. 5. 14:06
Fájni legjobban a fazon fáj. A többit ki lehet bírni, nem olyan vészes..
418. 6eb34163c1 (válaszként erre: 416. - Harmony.)
2008. ápr. 4. 22:56
Nekem már volt nem felszíni hanem mély lézeres kezelésem is, szóval annál csak jobb lehet, és még azt is túl lehet élni, mondjuk nekem magas a fájdalomküszöböm :)
417. cc8d148370 (válaszként erre: 416. - Harmony.)
2008. ápr. 4. 21:20
pedig mindenki azt mondja, hogy kegyetlenül fájdalmas...te vagy az első, aki ezt cáfolja :)
2008. ápr. 4. 20:27

Dehogyis, nem fáj.

Apró csattanást hallasz és picit szúr, olyan mintha áramütés érne. de hidd el, ha én mondom, hogy nem fáj, az tényleg nem fáj, ugyanis az én fájdalomküszöböm nulla :)

415. cc8d148370 (válaszként erre: 413. - Harmony.)
2008. ápr. 4. 19:59
nagyon fájt?
414. cc8d148370 (válaszként erre: 412. - 6eb34163c1)
2008. ápr. 4. 19:58
Azért az nem soha többé, de elég hosszú idő ahhoz, hogy a befektetett pénz "megtérüljön"... legalábbis a leírások szerint.
2008. ápr. 4. 10:21

Bizonyám..

Újra bababőr, viszlát sörték :)


Nekem most olyan, mintha életembe nem nőtt volna ott szőr. nagyon élvezem :)

2008. ápr. 3. 21:07
Hát ha kuporgatok kicsit, akkor a közeljövőben bepróbálom :). Soha többé szörtelenítés? Tulajdonképpen csábítóan hangzik :D ugyis gyűlölöm...
411. Harmony. (válaszként erre: 410. - 6eb34163c1)
2008. ápr. 3. 18:55
Ne viccelj.. ezért vannak a fórumok, hgoy megosszuk :)
2008. ápr. 3. 17:28
én nem vagyok ennyire szemfüles :D
409. 6eb34163c1 (válaszként erre: 408. - Harmony.)
2008. ápr. 3. 17:27
Kösszönnöm :)
408. Harmony. (válaszként erre: 407. - 6eb34163c1)
2008. ápr. 3. 16:36
Igen, arra vonatkozik, (bár nem Eszti vagyok :D) olvastam én is az előbb a honlapot és fel van tüntetve, hogy a páros testrészek árai párban értendők.
2008. ápr. 3. 14:03
És az ár, mondjuk egy kezelés lábszár szőrtelenítés nála az mindkét lábszárra vonatkozik, ugye?
406. Harmony. (válaszként erre: 404. - Esztike33)
2008. ápr. 3. 10:40

Eszti, neked milyen géppel dolgoztak?

És milyen minőségű, vastagságú, színű a szőröd?


mert azt mondták nekem is, hogy szinte már csak sötét hajú, erős szőrű pácienseket vállalnak.

Azoknál tuti az IPL. állítólag...


ui: ha igen, akkor nekem mákom van :D

405. Eprecske83 (válaszként erre: 401. - Harmony.)
2008. ápr. 2. 21:00

Légyszi nekem is írd meg priviben az oldalt!

Köszi!

2008. ápr. 2. 20:21

Sziasztok!


Nem akarok senkit elkeseríteni, IPL-es szőrtelenítésen voltam tavaly 3-szor, az eredmény nulla!! Pár hétig mindha kevesebb szőrön lett volna, de szépen visszanőtt minden! Aki teheti minél előbb hagyja abba, felesleges pénzkidobás az egész. Már sok helyen rájöttek erre, adják el a gépeket!

Fél éve lézeres szőrtelenítére járok, 2 kezelésen túl mondhatom: szinte nincs szőröm, ami megmaradt az sem nő! kezelések között kell várni 2-3 hónapot, de addig sem gáz, mert nincs mit borotválni! Lányok! Már az első kezelés után nagyon látványos az eredmény! Igaz, elég fájdalmas, de ki lehet bírni!

Szépségért mindent! Különben Dr. Kádárnál voltam, ajánlom mindenkinek!

Üdv

Eszti

403. Harmony. (válaszként erre: 402. - C1152a4b57)
2008. ápr. 2. 14:40

Hát.. ez némileg hervasztó volt :(((

Már kezdtem beleélni magam, hogy nem nő vissza.

De azért reménykedem, hátha nekem nem fog :)


Már lassan 2 hete nem nőnek ki a szőreim az általam borotvált,de kezelt területen, de olyan ott a bőr, mintha sose lett volna szőr.

nyah.. ez még rímelt is :DDDD

2008. ápr. 2. 14:08

Sziasztok lányok!

Én már 3 IPL kezelésen túl vagyok,most megyek a 4.re és azt kell hogy mondjam ,nem sok eredménye van eddig.A gép az egyik legjobb - Nanolight-kezelés után cocaszag,sorra kihullanak a szőrök majd kb 6 hét alatt visszanőnek.Elhatároztam hogy felveszem az ajánlott 5-6 kezelést hogy ne mondhassam hátha éppen az 5. után nem nőne vissza.Majd beszámolok a végeredményről.Csak azért irom hogy 1 kezelés alapján ne vonjatok le messzemenő következtetéseket....

Sok sikert mindenkinek !

401. Harmony. (válaszként erre: 400. - Cc8d148370)
2008. ápr. 2. 12:40

Nem, csipeszelni szigorúan tilos!

előttem haza is küldtek egy csajszit, akinek az állát kellett volna csinálni, de otthon kiszedte csipesszel és nem csinálták meg neki.

nem tudom mi számít ilyenkor meg mi nem, de a tájékoztatóban is benne van amit eléd tolnak, hogy írd alá..


Ne viccelj. az áll, meg az arc nem drága..

és ha erős a szőrzeted, akár egy kezelés nagyon nagy könnyebbséget hozhat.


megírom neked priviben a weboldalt, ahol számolhatsz kb mennyi lenne,


pusz

400. cc8d148370 (válaszként erre: 396. - Harmony.)
2008. ápr. 1. 18:37

Sziasztok!

Én hallottam olyat is, hogy lehet csipeszelni... ezek szerint mégsem. A borotvától nem lesz más a bőr azon a területen? Szerintem az eléggé látszik az állon, ha borotválva van, nem?


Amúgy nagyon irigykedve olvasom az írásaitokat, mert én el se tudom képzelni, hogy mikor lesz annyi pénzem, hogy legalább az állam és az arcom megcsináltassam...:((((

399. alma27 (válaszként erre: 398. - Bszsz)
2008. márc. 27. 09:25

szia!


én mindenképp bőrgyógyásszal fogom csináltatni (ha egyszer eljutok odáig), s ő tudni fogja. csak kíváncsi vagyok, hogy előtte le kell-e szedetni, vagy maradhat, mert "két légy egy csapásra", vagy az éranyajegyek megmaradnak ettől a lézereszéstől.

hány kezlésen vagy túl, és milyen géppel?

398. bszsz (válaszként erre: 397. - Alma27)
2008. márc. 26. 19:55
Szia, nekem is vannak, de a kezelő szerint nem gond, mert állítólag oda nem lő bele... Remélem tényleg nem, mert akkor nagy baj lehetne. Igazából jó lenne tudni, hogy miként ellenőrizhetem, h gondosan jár-e el...
397. alma27
2008. márc. 26. 14:05

sziasztok!


mennyiben befolyásolja a lézeres szőrtelenítést, ha a kezelendő területen vannak éranyajegyek?

396. Harmony. (válaszként erre: 395. - Silvercat)
2008. márc. 24. 15:24

Igen, az égett szőr szag általános ilyenkor :)))


Szerintem ne keseredj el, hogy az első kezelés nem volt túl látványos. Majd a második, vagy harmadik után. Végülis nem véletlenül mondják, hogy 6-8 kezelés kell a végleges szőrtelenséghez :)

És tényleg ne csipeszeld, bírd ki :)

Milyen színű a szőröd?

Mert a sötét szőrnél és világos bőrnél a leghatékonyabb a kezelés.

2008. márc. 21. 20:34

Sziasztok!


Az első villanófényes kezelésen vagyok túl/az állam a problámás terület/nem vártam csodát az első alkalom után,de mégis irigykedve olvasom,hogy itt vannak olyanok akiknek már egy kezelés is látványos eredményt hozott.Nekem sajnos még semmi,de nem adom fel.Iszonyatosan nehéz ellenállni a kisértésnek,hogy csipesszel tépkedjem,borozválkoznom kell,mint egy pasinak!:))Csajok!Nálatok is kellemetlen "illat"terjenget ahogy a gép égette a szőrt?Esküszöm olyan volt,mint egy jóféle falusi disznótorban!:))

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook