Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1084. adorka
2014. júl. 27. 21:21
Sziasztok, van itt valaki, akinek működött az elektrolízis arcra, állra, bajuszra? PCOS-s vagyok, és 2 lézerklinikán is voltam 8-8 alkalommal és az összes szőröm visszanőtt. Az elektrolízis beválik? Nem érdekel a fájdalom és a pénz, mert 15 éves korom óta ezzel szenvedek és bármit megtennék, hogy vége legyen. Köszi:)
1083. gribedli*** (válaszként erre: 1076. - Réci81)
2014. júl. 25. 10:48

Azt hiszem, én is ezt az shr-t csináltam, mert nekem is mondták, hogy a szőke szőröket is leolvassa. Várj még pár hónapot, mielőtt elkiabálod, mert még folyamatosan vissza fog nőni, de tény, hogy ez az újabb fajta fájdalommentesebb is és gyorsabb, kevesebb perc kevesebbe kerül (nekem gyakorlatilag feleannyiba került ezzel mint a régivel).


Ha előtte nem gyantáztál, akkor még ugye azokat a szőröket, amiket körülvesz ez a zselatinos izé, ami a szőrtüszőben van (vagyis minden olyan szőrt, ami soha nem volt gyantáztatva), ezeket sem olvassa le, az shr sem, tehát szükség lesz gyantázásra is, persze nem két kezelés között.

1082. gribedli*** (válaszként erre: 1080. - LD-na)
2014. júl. 25. 10:42

Ha a lézeresre gondolsz, pont a bajuszra, arcra nem nagyon működik, de ezt el szokták előtte mondani. Mivel a bajusz az egy olyan szőr, ami ha pihe is, de nem reagál jól a lézerre, folyton visszanő, szerintem felesleges reményeket táplálni és mindig sebes arccal járni amellett, hogy hatástalan. Inkább életed végéig a gyanta vagy elektrolízis (ami szintén nem garantál 100%-os eredményt ugye). Másik baj az arcon lévő pihékkel, hogy az arcbőr az, ami fokozottan ki van téve a napfénynek és azt tudod, hogy a napoztatott bőrön nehezen olvassa le a lézer a szőrszálat, ezért sokkal erősebb frekvenciát kell alkalmazniuk, vagyis baromira fájdalmas.


Minden máshol ajánlom a lézert, csináltam bikinivonalon, hónaljon és még a nem fekete szőrszálakat is szépen leolvasta egész jól(szőke vagyok és nem fekete a szőröm), mert ezen a 2 helyen a napfény kevésbé éri a bőrt, plusz ezek azok a helyek, ahol jól reagál a lézerre vagyis tényleg teljesen elmúlnak. Láb, kar közepes, jobban reagál mint a bajusz, de azért ezeken is visszanő. A módszer költségeit nézve, hónaljon és bikinivonalon való szőrtelenítést kivéve csak kicseszett pénz...

1081. NomNom
2014. júl. 25. 10:15
Lézeresre gondolsz?
1080. LD-na
2014. júl. 25. 10:02

Sziasztok!

Azok véleményét, tapasztalatait szeretném kérni akik kipróbálták. A bajuszomat és az államról az erős szálakat akarom kezeltetni, ha csak annyit elérnék, hogy ne legyen ilyen erős, már megérné.

1079. Fenevad
2014. jún. 6. 16:25

Réci81!!

Írtam privátot!

1078. giirl95
2014. máj. 30. 09:55
Sziasztok, van egy eladó remington essential ipl 4000rem ha valakit érdekel írjon !
1077. Zsuky07
2014. máj. 27. 09:44

Sziasztok, Profeszőr egyik szalonjába szeretnék elmenni.

Valaki volt már náluk, mi a tapasztalat?

1076. Réci81
2014. máj. 24. 15:19
Eddig egy e-light, illetve 1 shr szőrtelenítésen vagyok túl. Nekem abszolút hatott ez a 2 kezelés is, ezért mindenkinek csak ajánlani tudom. Az e-light a rádiófrekvencia illeve ipl ötvözete, ez által a hatékonysága.Az shr ennek még hatékonyabb változata, szőke szőrön és sötét bőrön nyáron is alkalmazható. 2 kezelés után 3 napja borotváltam a lábam és semmi sörte, babapopsi simaságú, ami nálam szinte hihetetlen kategória.Már az első kezelés után is látványosan gyengült a szőröm. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Még 6 kezelésem van hátra, amit megvettem shr-ből. Aztán meglátjuk... :) szerintem bőven elég lesz.
1075. L.Ann
2014. máj. 1. 23:48
pestre jártam az aes..etica-ba, minden szőrszálam kihullott. utoljára kb 3-4 éve voltam, azóta sem nőtt vissza. ipl gépbe nem fektetnék pénzt.
1074. Tedi
2014. máj. 1. 20:25
Sziasztok, Lenne egy eladó me my elos pro ultra szőrtelenítő gépem. Alig volt használva. Nekem bevált, kar szőrtelenítésre használtam. Garanciával,nagyon jóállapotban. Ára: 110.000 Ft. Akit érdekel írjon.csillag.csillag6@gmail.com
2014. ápr. 16. 20:51

sziasztok,

homedics me my elos szőrtelenítő gépet vennék.Ha van valakinek esetleg eladó írjon nekem.Köszi

1072. bcsboy
2014. ápr. 12. 17:31

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot és alig találni olyan hozzászólót, aki eredményesen végigcsinálta az IPL-t. Mindennemű érdek nélkül úgy gondoltam megosztom tapasztalataim. Erős szőrzettel rendelkező középkorú pasi vagyok s egy társammal közösen úgy gondoltuk, veszünk magunknak egy kozmetikai IPL gépet. Használt, de jó állapotú gépet találtunk, lassan egy éve gyakorlunk vele. A gép komoly, nem olcsó otthoni gép, 50 Joule/cm2-t tud. Tapasztalatunk: Egyetlen kezelés is rendkívül látványos eredményt hoz, a szőrszálak közel 100%-a teljesen kihullik, viszont 1-2 hónap múlva elkezd visszanőni. Újabb kezelés és újra kihullik. Úgy összegezném, hogy minden kezelés közel 100%-os rövidtávon viszont hosszútávon csak 10%-ot csökkent a szőr mennyiségén. Egyéntől függően 5-10 de akár 15 kezelés is kell és ekkor már hosszan tartó, közel teljes szőrtelenségről beszélhetünk. Egyre-egyre kevesebb és egyre vékonyabb, pihésebb szőrszál nő vissza. Hosszútávon semmi máshoz nem hasonlítható, látványos eredményre számíthatunk. Viszont azt vettük észre, akkor igazán hatásos a kezelés, ha az energiát annyira felvisszük, amennyi a fájdalomküszöb vagy inkább azon túl. Bizony igen erős csípő, égető érzés van egy nagyon rövid ideig, ami szinte azonnal elmúlik, de 200-300-szor egymásután igen kellemetlen, sőt! De megéri! Nyugodtan mondhatom: Nem bonyolult dolog, semmi extra nincs benne. Aki komolyan gondolja és áldoz rá megéri venni egy ilyen gépet (1 M Ft fölötti gépben érdemes csak gondolkodni!!! A 100 000 Ft-os gépek szerintem játéknak is gyengék). Akit érdekel privátban keressen meg, akár meg is mutatom az eredményt.

1071. Fenevad
2014. febr. 27. 10:41
Moderátornak hogy lehet írni itt?? tudja valaki?? köszi!
1070. gaggyi
2014. febr. 23. 18:52

Remington IPL6000-est kaptam karácsonyra, azt használom azóta 2 hetente bőszen.

Én jelenleg a 4. kezelésen vagyok túl hónaljon és abszolút pozitívak a tapasztalataim. Foltokban már kikopott a szőr, ahol pedig még nő, ott puha, alig látható csak.

Korábban mindennap borotváltam és annyira durva volt már, hogy a fekete szőrtüszők simán látszódtak friss borotválás után is, utáltam, gusztustalan volt, a gyantához és epilláláshoz viszont túl érzékenynek bizonyult a bőröm, sokadszorra is kisebesedett, kivérzett, egyik másik tüsző helye begyulladt.

A sok negatív vélemény miatt én magamnak nem vettem volna meg ezt a gépet, sőt semmilyet, de csak pozitív tapasztalataim vannak. Maximális fokozaton is simán bírom, nem mondom hogy fájdalommentes, de alig érezni, kibírható. Ha nem lenne az, akkor pedig ott vannak az alacsonyabb fokozatok. Én nagyon boldog vagyok, örülök az eredménynek és egyáltalán nem bántam meg, hogy elkezdtem használni. Nagyon világos bőrű vagyok, sötét szőrrel. Anyuval használjuk ketten a gépet, nála még látványosabb az eredmény. Nekünk bejött. :) Én azt mondom már ezért a változásért is megérte, de természetesen nem hagyom abba!

1069. babóca86
2014. febr. 17. 22:44
Sziasztok! Nekem is van egy me my elos plus szőrtelenítő gépem. Még csak 2x használtam, de nem tudom, hogy normális e, hogy semmit nem érzek a kezelések alatt, mintha csak simogatnám magam egy stroboszkóppal :D ? Az a baj, hogy most volt egy nagyobb kihagyás, a további kezeléseket csak majd most fogom folytatni így nagy eredményről még nem tudok beszámolni! Ja és a legerősebb fokozaton használom.
1068. E.Juditta (válaszként erre: 1067. - E.Juditta)
2014. febr. 17. 21:07
1067. E.Juditta
2014. febr. 8. 14:35
Sziasztok, ajándékba kaptam egy me my elos plus szőrtelenítő gépet, de nincs rá szükségem, így eladom. Annyit volt használva, hogy kipróbáltam, hogy működik-e. Garanciával, minden tartozékával, dobozában tökéletes állapotban árulom a bolti árnál jóval olcsóbban. Ára: 80.000 Ft. Akit érdekel írjon priviben.
1066. amacska (válaszként erre: 1065. - Fenevad)
2014. febr. 3. 08:02
moderátort kérd meg
1065. Fenevad
2014. febr. 1. 13:52
Sziasztok! nem tudja valaki,hogy lehet innen letörölni az ideírt véleményeket, ha egyáltalán le lehet... köszi!
1064. csodabogár (válaszként erre: 1063. - Gmarta)
2014. jan. 19. 20:42

Szia!

Leírnád pontosan a márkáját? Ill. arcon is használod, ill. világosabb szőrre is jó?

Köszi!

1063. gmarta
2014. jan. 19. 19:03
Sziasztok! Két éve használom a Remington IPL gépet. A hirdetési oldalakon lehet találni olyat aki felújítja az elhasznált lámpákat.Először próbáltam ki, teljesen jól működik semmi különbség nincs az új és a felújított között. Ha valaki ilyet keres a böngészőbe írja be a ”Remington IPL lámpa felújítás” szöveget.
1062. ##Flora## (válaszként erre: 1061. - Avalon)
2014. jan. 4. 12:27
Szia Avalaon! Engem is érdeklne a gép, pár napja írtam is privát üzit! :)
1061. avalon (válaszként erre: 1060. - Mamuszkusz-.-)
2014. jan. 3. 21:22
Szia, igen még megvan. privátban megírom a választ.
1060. mamuszkusz-.- (válaszként erre: 1056. - Avalon)
2014. jan. 3. 20:06
Szia! Megvan a gép? Miért válsz meg tőle? Válaszod előre is köszönöm!
1059. ##Flora##
2014. jan. 3. 14:56

Lányok! Valakinek valami új tapasztalata? Elvileg tél van, vagyis sokan közölünk járnak tartós szőrtelenítésre! :)

Az én tapasztalataim:

Tavaly télen lézerre jártam (Szegeden), velük kicsit meggyűlt a bajom, így amásodik kezelésnél abbahagytam a dolgot. Akkor szépen potyogtak, ritkult a dolog (teljes intim), de azóta újra visszanőtt.

Ezen a télen (Pesten) IPL+RF (elos) kezdtem el járni, olcsóbb és nekem sokkal hatásosabbnak tűnik, de hát ezt véglegesen majd kb. nyáron tudom megmondani (addigra visszanő-e). Nem várok én sokat, csak mondjuk 5-6 év szőrtelenséget :D Ti hogy vagytok ezzel?

1058. Nonus83
2013. okt. 27. 00:01

Szia!

Én érdeklődni szeretnék erről a csodakütyüről...mert engem érdekelne.

Tényleg olyan jó, ahogy írják???

És miért szeretnél megválni tőle? És mennyiért?

Ha esetleg elkelt már, attól függetlenül megosztanád velem a személyes tapasztalataidat, mert szeretnék vásárolni egy otthoni használatra kifejlesztett gépet.

Köszönöm a válaszodat.


Nonus

1057. grizus
2013. okt. 7. 04:08
Valami olcsó, jó szőrtelenítő krémet tud valaki?
1056. avalon
2013. okt. 6. 19:51
Sziasztok, eladó 1 alig használt, garanciás homedics me my elos szőrtelenítő gép, ha valakit érdekel írjon privit nekem.
1055. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1054. - Babóca86)
2013. szept. 16. 08:45

Ha kétszer végigmész a területen dióda lézerrel, ugyanezt az eredményt éred el. Marad szőr, csak nem gyullad be.


Kolbi

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook