Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
634. Edo13
2010. szept. 5. 21:04
Szerintem ha ennyire féltek a lézeres kezeléstől,akkor próbáljátok ki az enzimes végleges szőrtelenítést.Az abszolút kockázatmentes,csak testazonos anyagot tartalmaz,így hipoallergén.Bőr-és szőrtípústól függetlenül hatékony.
633. 95651ce5fe (válaszként erre: 627. - Betszi)
2010. aug. 27. 09:11

Lehet érzésteleníteni Lidocain Sprayel.

Nálam bevált, a páromnál is pedig nagyon érzékeny a bőre. Annyi volt nála az extra, hogy 3x kellet lefújni.

632. 95651ce5fe (válaszként erre: 623. - M.a.n.d.y)
2010. aug. 27. 09:07

Vana arra mód, hogy olcsón és garanciálisan (sérülésmentesen, de hatásosan) kezeljenek valakit.

Ez a szalon illetve a cég becsületességén múlik.

2010. aug. 22. 20:35
sziasztok. szegeden tudtok olyan helyet ahol biztosan jól megcsinálják ezt a szőrtelenítést?
630. szaida (válaszként erre: 628. - Zsofia.)
2010. aug. 22. 20:28
Aestheticahoz járok és én elégedett vagyok velük. Egyedüli problémám az a "kapcsolattartóval" van, aki idézőjelesen csak az. Amikor rám kellett volna tukmálni mindent és leakasztani a pénzem, akkor ott volt az első sorban, azóta felszívódott, de nem is hiányzik. :) A kezelő nővérekkel eddig semmi bajom nem volt és a kezelés is rendben van. Annyira fáj, mint ha először epilálnád a lábad, ami ugyan kellemetlen, de épp elviselhető (bár egyszer kétszer én is elkaptam a lábam). :)
629. szaida (válaszként erre: 627. - Betszi)
2010. aug. 22. 20:25
Nekem is marha érzékeny a bőröm, épp ezért tanácsolta a bőrgyógyász a végleges szőrtelenítést. Annyira érzékeny, hogy gyantázni nem is tudom, borotválkozás után is csúnya. Mégis a lézeres kezelés fájt ugyan, de nem volt olyan ihaj-csuhaj. Utána csúnya volt a bőröm, de csak kb. 10 percig. Szerintem valami más lehetett Nálad.. el sem tudom képzelni mi.
628. zsofia.
2010. aug. 22. 19:51

Sziasztok!

Én és pár családtagom és fontolgatjuk ezt a tartós szőrtelenítéses dolgot. De nem tudjuk hova mennyünk...

tehát akinek jó élménye volt kérem segítségét h ő hol járt bár nem tudom h a reklámozás szempontjába mennyire tartozik bele ez a dolog...de sokkal szívesebben mennénk el egy helyre ahonnan jó tapasztalatokat hallottunk...

627. betszi
2010. júl. 28. 13:22

Sziasztok!

Én múlt héten voltam a hires lézeres szőrtelenitésen (aesthet.). Életem egyik legrosszabb élmény volt. Bunkó volt a személyzet és a fájdalom miatt is. A bőrömhöz égtek a szőrszálaim, még most is nagyon ronda és érzékeny. Mindez 25.000-ért. (ez az első részlet előleg nélkül) Lehet, h nekem azért fájt annyira irdatlanul, mert érzékeny bőrű vagyok, de embertelen érzés volt. Nem vagyok nyavajgós tipus, soha nem szoktam panaszkodni, nagy lány vagyok, de ott kicsordultak a könnyeim. Azóta azt, akivel szerződést kötöttem nem tudom elérni. Ha ennyi pénzért nem tudnak helyi érzéstelenítést, akkor vissza az egészet. Inkább epillálom, gyantáztatom, az semmi ahhoz képest és ki is ritkul tőle szépen, viszont nem lesz heges.

626. szaida (válaszként erre: 624. - Sagir)
2010. júl. 23. 13:52

Szia!


Egészségpénztári kártyával is fizethető a kezelés több helyen. Nekem is bőrgyógyász ajánlotta a kezelést, mert a lábszáramon a vékony bőr mindenféle szőrtelenítésre allergiásan reagál, így a "végleges" lenne az egyetlen megoldás. Két kezelésen voltam eddig, pozitív tapasztalatokkal a hátam mögött. Nyár után megyek legközelebb. Kérdésben, bármiben segítek!

2010. jún. 1. 18:28
Sziasztok! Bár én friss regisztrált vagyok, és direkt a szőrtelenítő fórum miatt regisztráltam azért szeretnék hozzászólni. Kíváncsi voltam hogy milyen véleménnyel és tapasztalattal rendelkeznek az emberek a végleges szőrtelenítéssel kapcsolatban. Nekem eddig vidéki leányként nem sok tudomásom volt erről, sőt semmi biztosat nem tudtam. Hallottam hogy van és hogy drága stb... Nemrég kezdtem el dolgozni bp.-en egy olyan helyen ahol magas szinten foglalkoznak ezzel, és így hogy belátok a háttérbe tudom hogy mi is történik igazán. Ha valakit esetleg érdekel a véleményem akkor szívesen elmondom. Nem reklámozni szeretnék de elég fontos témáról van szó, s visszaolvasva a hozzászólásokat elég sok a hozzá nem értő kezelő is. Ha valakit érdekel akkor írjon privát üzenetet és szívesen válaszolok. Szép estét :)
624. Karika19 (válaszként erre: 624. - Sagir)
2010. máj. 26. 20:22
Fehérváron Svajda Bernadett ad ep számlát. Én emiatt gondolkodom, h belevágnék. De túl fiatalnak tűnik a doktornő és a legmodernebb technológi ellenére is elég barátságosak az árai. Nem tudom, tényleg meg merjem-e kockáztatni. Van vkinek tapasztalata nála? Köszi.
2010. máj. 23. 00:23
Az oké hogy rengeteg pénz és mindenki ez alapján dönt pl aesthetic de olvassatok forumot hány helyen égették meg a pácienst ilyen helyen és beperelni sem lehet mivel nincs garancia szóval ne az egészségeteken sporoljatok és csak ésszel döntsetek hogy a pénz megéri e a maradandó bőrkárosodást
622. _Angela55 (válaszként erre: 621. - Szaida)
2010. febr. 20. 17:26

Szia!


naggyon köszi az infot :)

621. szaida (válaszként erre: 619. - _Angela55)
2010. febr. 19. 16:53

Szia Angela!


Én tegnap voltam az Aesthetica-nál lézeres szőrtelenítés konzultáción és az alábbiakat tudtam meg:

Lábszár (alsó lábszárak elől-hátul és a térdek) szőrtelenítésre jelentkeztem be. Csináltak pár próbavillantást, mert elég barna bőrű vagyok, de nem volt gond, így szerződtünk.

Eredetileg 200.000 Ft a 8 kezelés (csak ilyen csomag vásárolható), de most 25% kedvezményt adnak február 28-ig, így nekem 145.000 Ft-ba fog kerülni a 8 alkalom. Ezt előleg+4 részlegben fizetem.

Kedvesek, aranyosak voltak (mondjuk ennyi pénzért..) és minden rendben volt, várom a kezelést és hogy eredményes lesz-e. 2 hét múlva megyek, addig minden másnap borotválnom kell, hogy kierősödjenek a szőrök.

Remélem tudtam segíteni valamit!

620. BB.Brigi (válaszként erre: 618. - Kiwyen)
2010. febr. 17. 20:43

Sziasztok!



Engem az égiek jó sok és erős szőrrel áldtak meg, sajnos, így én évek óta kerestem a megfelelő eljárást. Annyira elszánt voltam, hogy a combomon (!) tűs módszerrel próbáltam meg eltüntetni a nem kívánt szőröket, aminek eredménye sajnos a mai napig látszik a bőrömön. Egy alkalommal kb. egy 5 cm átmérőjű környi területet tudtak megcsinálni, a fájdalom, valamint az okozott sérülések miatt, de mivel akkor csak arra futotta, így belementem. Azóta sebhelyes a combom. :(


Aztán felhagytam ezzel, és inkább gyűjtöttem a méreg drága, ámbár hatásos lézeres kezelésre. Ami nekem nagyon hatásos volt. Mondjuk a fájdalon nem volt sokkal kevesebb, mint a tűsnél, de nem okozott sebhelyeket. De egy lövéssel kb. 1 cm átmérőjű területet tudtak kezelni, legalábbis ahova én jártam.


Sajnos hiába volt hatásos, csak 2x tudtam megengedni magamnak ezt a fajta kezelést, mert anyagilag nem bírtam.


Ekkor elkeztem keresni a különböző otthoni leghetőségeket, több "álítólag" hatásos krémet kipróbáltam, sőt megvettem a baby liss elektromos gépét, de semmi.


Majd ráakadtam az IPL technikára, ebből is több szalonban is voltam (mindig kerestem, hogy hol a legolcsóbb). A fájdalom, kb. ugyanaz, mint a lézernél, de egyszerre nagyobb helyen tudnak lőni, kb. 1*4 cm es csíkot csinálnak meg, de az ára az töredéke a lézernek. Testtájanként kb. 4-5 kezelésen vagyok túl (lézerrel együtt) és már csak "néhány szál" boldogít. :)


Most találtam olyan helyet, ahol, hűtött a gép kezelő feje, így a fájdalom érzet nullára csökken. :) Nagyon boldog vagyok, mert ingyen ki lehetett próbálni, és ez alapján dönteni, ami nagyon szimpi volt nekem. Most jelentkeztem be jövő hétre, remélem már attól a néhány száltól megszabadítanak nemsokára.


Ja, még annyit mondott a leányzó, hogy jobb, ha inkább kivármo, hogy legyen úgy pénzem, hogy egymás követően meg tudjak csinálni 2-3 kezelést (ennyi már tuti elég, hogy kiírtsák az összes szőrt) mert nagymértékben javítja a hatékonyságot, a rendszeres kezelés. Nekem volt, hogy évek teltek el a két kezelés között.


Remélem tudtam segíteni, a sorstársaimnak!


Üdv:


B

2010. febr. 17. 15:05

Sziasztok!


Az Aesthetica-nál csináltatott valaki végleges szőrtelenítést?? Tudnátok nekem infókat meg esetleg árakat is róla????!! :)


Köszönném :)

618. Kiwyen
2010. febr. 11. 16:04

Sziasztok!


Mostanában elég sokat gondolkodom a végleges szőrtelenítésen, mert csomó időmet elveszi az állandó borotválkozás és unom is már nagyon.

Nem olcsó mulatság de nekem megérné ha a hátra levő életembe nem kéne kínlódnom ezzel a témával.

Kérlek írjátok meg mik a tapasztalataitok illetve mi a hátránya e folyamatnak?!

Köszi!

617. Zora19
2010. jan. 28. 22:44

Sziasztok!

Az lenne a kérésem/kérdésem, hogy tud nekem valaki küldeni priviben infókat, hogy hol érdemes elvégezni a szörtelenítést? Most határoztam el magam mellette, de az előbb írtak alapján eléggé megijedtem, mert nem szeretnék se "megégni", sem pedig azt, hogy több alkalom után se legyen eredmény. Elsősorban budapesti központok, kozmetikák érdekelnének, ugyanis Zuglóban lakom.

Hónaljon, és intim területen szeretném megcsináltatni, esetleg van valakinek ezzel kapcsolatos élménye, tapasztalata?

616. Cuczy (válaszként erre: 615. - Kiscsillag01)
2010. jan. 20. 13:13

Szia!


Írtam neked privit. Jómagam részt vettem ilyen kezeléseken, nem csak "ott" :) Úgyhogy nem hallomásból, hirdetésekből veszem az árakat.

2009. dec. 10. 12:35
Nincs kedvem visszaolvasni lehet már írta valaki, de kb mennyibe kerülne a végleges szőrtelenítés "ott"?
614. stuxx
2009. okt. 18. 00:38

Sziasztok!

Én is végignéztem, és tényleg jó megfigyelő vagy. Valóban sokan csak épp friss beregizettként bukkannak fel kérdésekkel, vagy dícséretekkel. Voltam már női portálokon is, ott is hasonló a helyzet, igaz ott már konkurrenciái is vannak :)

Nagy harc lehet, és még csak nem is a végső... :)))

Sajnálom, ami veled történt. Borzasztó lehetett.

Hála istennek, nekem problémamentes volt a saját szőrtelenítős "misszióm", igaz én sem egyből találtam rá a számomra megfelelő szakemberre.

Te azóta nem is folytattad a kezeléseket?

613. szika
2009. okt. 17. 00:30

Írok privátban, mert nem akarom szétoffolni a fórumot.


Igazán köszönöm a gratulációt. Türelmem az van. Néha túl sok is. Te is olvasgasd még a hozzászólásodat. Az konkrétan nekem szólt. Vagy ha nem nekem szántad, nem voltál elég egyértelmű.


Visszaolvastam.. jó alaposan. Látom már a sztorit. De tényleg nem itt szeretném folytatni.


A küldetést megértem. Mindenki a saját tapasztalatát írja le, ezért jött létre a Hoxa portál többek között, és hogy segítsünk egymásnak, támaszt nyújtsunk, amikor kell.

612. hanika
2009. okt. 10. 14:01

Sziasztok kedves sorstársaim :)


Sajnos nekem is van olyan helyen 'egy-két' zavaró szőrszál, ahol nem kellene, köldöktől lefelé és mellbimbó körül... A probléma okára már rájöttem, kezeltetem. Szeretnék elmenni lézeres szőrtelenitésre, de félek, hogy lehet valami mellékhatása (leginkább a mellem miatt). Tud nekem valaki valami megnyugtatót mondani ezzel kapcsolatban? Valamint ha van valami jó tippetek, bevált helyetek, ahol nem csak a pénzemet szedik el, hanem meg is oldják a problémámat, légyszi irjátok meg! Köszi :)

611. stuxx (válaszként erre: 610. - Kinga1995)
2009. okt. 9. 22:56

Szia!


Én borotváltam eleinte /még a kezelés reggelén is, ha este mentem villantatni/. A 4-5.-ik kezelés után már azonban már annyira kiritkult, és lelassult a szőrnövekedés, hogy elég volt hetente 1x-2x körömollóval visszavágni /bőrig/. Mindig volt nálam porpúder, napközben többször is enyhén bepúdereztem.

Nekem ez bevállt.

Nem mondom azt, hogy hébe hóba nem nő ki egy-egy szál, de azzal már magam is elbánok :)

2009. okt. 9. 20:24

sziasztok!

Egy kis segítségre lnne szükségem: azt hallottam h a végleges szőrtlenítés előtt borotválni kell a szőrt. Mivel én bajuszt szeretnék szőrteleníteni nem szeretném h erős legyen a szőrmi,mivel félek attól hogy nem lesz hatásos a kezelés.Meglehet oldani anélkül is hogy teljesen megerősödjön?egyébként barna a bajszom de sötétes a bőröm is.:S

609. Cuczy
2009. okt. 4. 11:29

Szia Drága Stuxxos barátosném!


Jó itt látni :) (hol máshol??? :)

Hagyd a krémes szőrtelenítősdit. Itt kinnt már lefutott. Otthon meg még be lehet oltani a nőket, mivel nincs külföldi infójuk... Itt már fillérekért (bocs, centekért) vágnák bárki után, csak vigye. Ahogy te is találtál az aukciós-oldalakon már jóval olcsóbban, mint a kozmiknál.


Ahol a villanófény nem irtotta ki a túl világos szőrkéidet, ott inkább a hagyományos "tűs" epilálással fejezd be a nagy művet.

Na hellóka! Irány szkájpi :)

608. stuxx
2009. szept. 22. 14:19

Sziasztok Lányok!


Elég rég nem tudtam netezni (meló), de gyorsan visszaolvastam 2-3 oldalt.


Ír egyikőtök egy újfajta eljárásról, ne ezt én a nyáron is és a múlt héten is kipróbáltam. Az áráról csak annyit, hogy egyáltalán nem olcsóbb...

Egyenlőre nem olyan látványos a szőrritkulás, mint az Ipl-el kezelt területeimen.

(Régebben jártam rendszeresen IPL-re - bajusz, áll, hónalj, fazon), de sajnos a karomon nem tudta a kozmetikusom alkalmazni, mert barna a bőr és szőkés a szőr.)

A karomon próbáltam ki ezt az epil-art vagy mit, de mint mondtam, eddig nem történt olyan látványos változás, mint anno a villanófényes kezelések után.

A kozmetikusom is elég szkeptikus, egyenlőre az Ipl-t is alkalmazza, nem mer még csak az újfajta krémes eljárásra hagyatkozni.

Majd ha szembetűnő a változás a karomon úgyis írok ide pro vagy kontra.

607. Maya05
2009. aug. 12. 18:38
Sziasztok Lányok! Én is jó pár hónapig jártam ilyen kezelésre( a gatyám is ráment.)Nem múlt el teljesen, de most már kevesebb, és könnyebb kezelni is.
606. orsika29 (válaszként erre: 604. - Márti2009)
2009. aug. 10. 16:22

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 5. 17:20
Lányok!Most már nekem is izgatja a fantáziámat ez a dolog!Nagyon fáj amúgy?Kipattog utána a bőrfelület?Nem lesz borostás,az a tájék amit lekezelnek?Rengeteg kérdésem lenne!Kérem aki tudjon,válaszoljon nekem!Fontos lenne!köszi előre is!
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook