Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2011. jún. 19. 17:27

Sziasztok!

Ki mit tud erről a végleges szőrtelenítésről?Próbáltam már nagyon sok mindent,de kipattog a bőröm és benőnek a szőrszálaim is... :(

Már nagyon unom, hogy semmi sem használ.Viszeres lábra is lehet alkalmazni? kérlek ha tudtok valami hasznos infót írjatok.Előre is köszönöm szépen.

693. edc6f2c7cd (válaszként erre: 686. - Bonjourne)
2011. máj. 23. 11:23

en Esztetikas vagyok, lábra jo, de keresek mas megoldast bikinire meg honaljra, mert nekem fáj.

pedig hofeher borom van, es hollofeketek a szorszalaim :(

692. sunikem
2011. máj. 5. 11:35

Sziasztok!


Engem ismerősök küldtek, mert állítólag a nekik vannak a legjobb és legdrágább lézeres szőrtelenítő készülékeik. Az árak magasak, de a saját tapasztalatom az volt, hogy már az első kezeléssel majdnem az összes szőrszálat eltüntették a hónaljamról. 6 hét alatt alig nőtt vissza pár szál, azt hittem csak nálam ilyen jó az eredmény. De amikor legközelebb elmentem, kérdezte a Varjú doktor, hogy mi a tapasztalat, mert kezelte az egyik rokonát és neki is már az első kezelés teljesen hatásos volt, és ők is azt hitték, hogy ez csak nála működik ilyen jól. Szóval 2 kezelésen vagyok túl és várom, hogy mi lesz, de egyenlőre semmi szőr nincs. Eredetileg minimum 6 kezelést javasolnak, meg is jegyezte az orvos, hogy ha ilyen jól működik akkor ez baromira megéri a pacienseknek, de legalább visszük a jó reklámot....

Az első konzultáció 12000.- körül van, ez sajna kötelező, megnéz és időpontot ad a kezelésre: hónalj kezelés 22500.- Ft volt, a fazon asszem 24000.- a teljes intim az 47000.-

Ja és a lényeg!! Semmilyen fájdalmat nem lehetett érezni, hideg levegőt fúj a gép a bőrre, egy picit sem kellemetlen, pedig nekem nagyon érzékeny, hófehér bőröm van, de még ki sem pirosodott.

Mindezt csak azért merem leírni, mert én nagyon meg vagyok elégedve velük, tényleg a saját tapasztalatom, és remélem segít másokon is, olvastam hogy milyen sok a rossz tapasztalat.

691. char18
2011. máj. 4. 09:51
Sziasztok! Gyöngyös vagy Jászberény környékén tud valaki egy jó helyet? Kozmetikust vagy bőrgyógyászt?
2011. ápr. 30. 16:01
Tud vki jó helyet Székesfehérváron? Elég nagy szórás van árakban. 130e és 38e között.
689. Orina1
2011. ápr. 23. 09:05
Akkor vágj bele , ez tényleg jó ár :)
2011. ápr. 22. 12:55

Ez aesthetica-s ár? Én ma voltam náluk konzultáción. hónalj 100e Ft, fazon 135e Ft. Ez 8 kezelést tartalmaz (elvileg 6 ára, de 8 kezelést adnak) Ennyi kezelés alatt meg tutira ki is megy a szőr lézernél...

Szóval náluk külön bikini nincs, csak fazon, ami magában foglalja a hátsó részt is.:) Szóval a kettő együtt 235e lenne, de most Joy kuponnal 50% van, tehát "csak" 117.500 Ft. Én szerintem jövő héten el is kezdem a kezelést, amíg még megvan rá a pénz. Sőt lehet be is fizetem az egészet, mert a pénz hajlamos nálam elfogyni:) főleg annyi idő alatt, amennyi ideig tartani fog az egész. A vége felé egyre nehezebben nőnek vissza a szálak. Amúgy ha valakit a részletfizetés érdekelne, ennél a kuponosnál max.3 részletben lehet ezt az összeget befizetni. Ennyivel lettem okosabb ma. :)

687. bonjourne (válaszként erre: 685. - Anna 88)
2011. ápr. 20. 11:11
Király u. 89-ben IPL villamófényest csinálnak...köze nincs a lézerhez. Lézeres szőrtelenítést nagyon kevés helyen csinálnak és 2-3x annyiba kerül, mint az IPL. De megvan az oka...fórumokon is leginkább negatív tapasztalatokat olvasok. Én lézerre megyek, ha megyek. Én 150e-nél most nem tudok többet költeni bikini+hónap+bikini folytatása hátul. Remélhetőleg találok egy helyet, ahol ennyibe belefér ez a 3 kisebb terület.
2011. ápr. 20. 11:04

Sziasztok!


IPL-ben én sem hiszek. Van egy ismerősöm, akinek volt szalonja, ők lézeres szőrtelenítést csináltak. Alapvetően 7 évet mondanak a lézeresre is, mert h a test megújul és így jöhetnek létre aktív szőrtüszők. A lézeres is csak azt tudja kiírtani, ami épp akkor ott van. DE az ismerősömnek úgy 10éve csinálták meg, azóta nem nőtt vissza. Ő nekem az élő példa. Így bátran el merek menni lézeresre. 2 helyen gondolkodom: az Eiffel téren van most egy új Eiffel Medical Center ahol csinálnak lézeres szőrtelenítést, jó akciójuk is volt most a kuponvilag.hu és a quponverzum.hu-n is, de mindegyikről lecsúsztam. Egyiken bikini + hónalj 3 kelezés volt 45e a másikon biniki + hónalj egy kezelés 65%-os kedvezménnyel csak 13e talán. Most írtam neki, h van-e valami hasonló kedvezményes ajánlatuk, még nem írtak vissza. Alapvetően nem tudom,h a náluk használt YAG lézer mennyire hatásos. Ismerősöm a dioda és alexandrit lézerekre esküszik. Ezek azok, amik biztosan hatásosak is. Így erősen gondolkodom az Aesthetican is. Róluk csak jókat mondott, bár nem olcsók. De a lézeres szőrtelenítés sehol sem az. (Az IPL van olcsóbban, de az meg olyan, mintha a kukába dobálná az ember a pénzt) Néztem a Bársonyt is, ott sem olcsóbb. Aestheticaban most lesz 50% akció, kértem konzultációs időpontot. Kíváncsi leszek, h mire vonatkozik az 50%. Csak egy testrészre vagy többre is igénybe lehet venni. Valahol régebben talán pont ebben a fórumban olvastam, h a bikini náluk 100e Ft, de ez több kezelést tartalmaz, addig csinálják, míg ki nem megy a szőr (bár lehet ez régen volt), most mintha 8 kezelést említene az oldal. Sajnos árak nincsenek most fent, de a konzultáción majd kiderül...Remélhetőleg 50%-os kedvezménnyel már kifizethetőbb össeget mondanak majd a 3 testrészre, amit meg akarok csináltatni.

VOLT VALAKI MOSTANÁBAN AMÚGY AKÁR AZ AESTHETICA-BAN AKÁR AZ EIFFEL MEDICAL-BAN?

685. Anna 88
2011. ápr. 18. 13:00

Sziasztok!


Még régebben olvastam valamelyik topicban, hogy a Király utcában van egy nagyon jó szalon, ahol végeznek lézeres szőrtelenítést. Most a világért nem találom ezt... De hátha van itt valaki, aki oda jár(t) és tudja, hogy milyen. Tényleg olyan jó? Én a 89-es szám alatt találtam egyet, ez lenne az?


Nagyon szépen köszönöm!!


Üdv: Anna

684. demmi (válaszként erre: 682. - Gavrilo1)
2011. ápr. 17. 21:38
ha pár szál marad az még nem katasztrófa, azt ki lehet húzgálni csipesszel is. és jó, hogy nem piros meg pattanásos a borotvától, és nem nőnek be a szálak, mint a gyantázástól. én továbbra is nagyon elégedett vagyok, és lent is jól kopik.
2011. ápr. 16. 15:35

Sziasztok!

Látom már nemannyira aktív a fórum de ha valaki esetleg benéz és tud Győrben bevált helyet kérem írjon privit.

682. Gavrilo1 (válaszként erre: 681. - 0f332c4ec9)
2011. ápr. 5. 23:02
Nem nő vissza 5 év után sem . De szinte sose tudják az öszeset "kiírtani".
2011. ápr. 5. 23:01
Helló! Nem akarom senki kedvét elvenni,de én úgy tudom,h a végleges szőrtelenités,az max 5 év...és azért van ára. Intimen meg....,na,de mondom senki kedvét nem akarom elvenni,csak gondoltam leirom a véleményemet.
680. Orina1
2011. ápr. 5. 22:58

kihullani kihullik, csak a francnak nől vissza?

most megyek az 5. kezelésre, de az intim rész alig akar kopni, kihullik, majd visszanől... Másnál is nehezen megy?


A hónalj rögtön látványos volt, 2 kezelés és alig maradt 4-5 szál...

679. demmi
2011. ápr. 2. 12:52
bocs, azt elfelejtettem mondani, hogy ipl kezelésen voltam
678. demmi
2011. ápr. 2. 11:25

sziasztok

én békéscsabán tudok egy tuti helyet ha valakit érdekel, már elsőre majdnem minden kihullott megtudnám számolni mennyi maradt. korábban én is voltam más helyen de az alig ért valamit csak pár szál hullott ki, és most nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a helyre.

677. Orina1 (válaszként erre: 675. - Gabi6907)
2011. márc. 24. 18:27

Osztom a véleményed,

Biztos vagyok benne, hogy IPL és IPL között is van különbség,

Nekem sincs negatív tapasztalatom.

676. zsuzso100 (válaszként erre: 671. - M.a.n.d.y)
2011. márc. 23. 19:45
Én próbálkoztam a tűssel is, de nem igazán látok változást.
2011. márc. 23. 19:19
Az IPl gépek között is van különbség nem kell azonnal rossz véleményt írni . Szerintem rossz helyen voltál .Ahol nekem csinálták. Jó volt és nem volt drága ahhoz képest ,hogy mennyit költöttem előtte szőrtelenítésre. És még a kis seprűvénák is elhalványodtak.
2011. márc. 19. 19:52

Sziasztok!


Aki Pesten tud olyan módszert, ami tényleg végleges, az kérem, dobjon privit!


Köszi!

673. golden
2011. márc. 17. 23:37

Sziasztok!


Érdekelne engem végleges szőrtelenítés Miskolcon vagy környékén. Ha valaki tudna ajánlani egy olyan szalont az előbb említett településen, ahol korrekt a kezelés és azért barátságosak az árak is, azt nagyon megköszönném.


Köszönöm szépen előre is!

Üdv.

672. Orina1 (válaszként erre: 671. - M.a.n.d.y)
2011. márc. 14. 10:08

M.a.n.d.y !

a "később " alatt mit értesz?

csak hogy korrekt legyen a felvilágosításod mások számára is...

(én értem, de mások számára nagyon megtévesztő )

Üdv, Edina

671. M.a.n.d.y (válaszként erre: 657. - Orina1)
2011. márc. 14. 02:51
de egyik sem végleges mert sajnos még mindig csak a tűs epilálás a végleges a többi tartós-> később visszanő gyengébb kevesebb b szőr
670. M.a.n.d.y (válaszként erre: 669. - XxBeaxx)
2011. márc. 14. 02:50
Ha jót akarsz azt a véget messze elkerülöd az ipl nem működik csak pénzlehúzás
669. xxBeaxx
2011. márc. 6. 17:14

Ismét sziasztok!

A Professzőr cégről mesélne nekem valaki? Mik a vélemények? Köszi!

668. xxBeaxx
2011. márc. 2. 08:16
Sziasztok! Tatabányán járt már valaki Póta Bernadettnél? Érdekelne milyen eredménnyel! Köszönöm! :)
667. NYCGirl
2011. febr. 15. 10:33
egyetertek
666. NYCGirl (válaszként erre: 663. - Edo13)
2011. jan. 19. 16:08
ez igaz csaj pat 3-4 mmnek ekll lennie,hogy eleg hatasos legyen
665. newsee666 (válaszként erre: 650. - Orina1)
2011. jan. 18. 12:50

Szia!


Engem is érdekelne a szegedi elérhetőség, illetve, hogy mennyire vagy megelégedve (gondolom már túl vagy a második kezelésen is)?

e-mail: newsee666@gmail.com

Köszi

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook