Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. márc. 14. 22:24

Sziasztok,


Ebben a cikkben részletesen össze van hasonlítva a lézeres és IPL-es szőrtelenítés. Mit gondoltok róla? Minden vélemény érdekelne :)


[link]

1113. malil
2015. márc. 11. 09:58

Sziasztok! Tudtok esetleg ajánlani valakit aki tűs epilálást csinál Pesten? (a Korsós Katin kívül) Olyat, akinél esetleg voltatok is, mert a neten találtam a XII és a XX kerületben is, de örülnék, ha valakinek lenne tapasztalata is valaki mással, nem csak a Katival.

Köszönöm előre is:)

1112. larin2
2015. márc. 2. 18:04
Sziasztok, szeretnek erdeklodni, hogy milyen velemennyel vagytok az aestetica kozpontrol, igazabol olvastam jot is rosszat is, egyik ismerosom ajanlotta, akinek nalam joval gyengebb es szokebb a szorzere, neki teljesen szortelen lett az intim tajeka, en is elkeztem naluk, az elso kezelesnel foltokba szinte kockakba megmaradt tobb, mint a fele, allitasuk szerint ez normalis, itt meg nem is ketelkedtem, de a masodik kezelesnel ami harom honap utan volt (az igert ketto helyett) szinte semmi valtozas nem allt fennt! En teljes intim, has(mivel nekem a hasamon is foleg hascsiknal eleg eros szorzetem van (fekete szalak), plussz honalj, es meg bajuszt is kertem (igaz azt nem javasoltak, de engem zavart az orokos csipeszeles, szinte par. naponkent). Igazabol egy kezeles eleg feluletesen es gyorsan zajlik mindez osszesen 20-25 percet se vesz igenybe naluk... most megyek vissza majd konzultaciora, mert megemlitettem elegedetlensegemet, nem tudom, hogy en fuztem nagy remenyeket ehez, vagy tenyleg jobb lenne mashoz fordulni, ok dioda lezerrel kezelnek! Valaszokat elore is koszonom:)
1111. évi1989
2015. febr. 17. 13:21

Sziasztok!

3 hete voltam az első alkalmon. Nem IPL-t használ a kozmetikus, hanem a legújabb lézeres gépet (sajnos a pontos nevét nem tudom) Nagyon elégedett vagyok, kb a fele már ki is hullott. Olyan 5 kezelésre lesz szükség.


Nagyon szkeptikus voltam, sok rosszat hallottam/olvastam. Hozzá kell tennem, nem olcsó, de a minőséget meg kell fizetni. 16000 Ft per alkalom. Ha valaki kuponnal próbálkozik mert olcsón meg akarja úszni sajnos ne csodálkozzon ha nem hatásos a kezelés.

1110. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1109. - Redhotgirl)
2014. dec. 9. 15:22

Olvasgass még egy kicsit...


www.realself.com, ott talán kevesebb a reklám.


Kolbi

2014. dec. 8. 21:26

Sziasztok,

mostanság szeretném kipróbálni a lézeres szőrtelenítést. Olvasgattam/keresgettem már a témában, viszont amiket olvastam az nem volt túl pozitív (kezelések, kiszolgálás, személyzet stb). Ti melyik szalont próbáltátok/ajánlanátok?

köszi :)

1108. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1107. - Amacska)
2014. okt. 13. 09:56

Láttam az Index Fórumra (lézeres szőrtelenítés) is feltettétek a „tapasztalatotokat” (lizii192).


Elég sokan nézik még a Hoxa-n a „Végleges szőrtelenítés manapság” fórumot. Oda is érdemes feltenni, ott is érdemes reklámozni.


Kolbi

1107. amacska (válaszként erre: 1093. - Lizi192)
2014. okt. 12. 08:35
Teljesen egyetértek
1106. Fenevad
2014. okt. 8. 18:02

okoskolbász!


Mindig is tudtam és sejtettem az elején,hogy valami bűz van a házad táján! Illik is rád a nicked!!

Hajrá Tücsi!

1105. Tücsi24 (válaszként erre: 1104. - 8f8f3a827e)
2014. okt. 8. 11:20

Onnan az erős érzelmi kitörés, hogy nem bírom a hazugságot elviselni.


Sok pénzt otthagytam nálad, a garanciával semmire sem mentem.

Nem mellesleg ÉVI 1 garanciális kezelésre voltál hajlandó.

Mire megy ezzel az ember? Csak telnek az évek.

Itt miért mást adsz elő, mint ami a valóság????????????????????????????????????


Utána jutottam el a Dr. Derm-hez, ahol néhány további kezeléssel gyönyörűen eltűntek a szőrök és a szőrtüszőgyulladás is végre.

Ezért ajánlom.


Ez a fórum azért van, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat.

Nem azért, hogy aki ebből él, az saját magát fényezze.

1104. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1103. - Tücsi24)
2014. okt. 8. 10:32

A fórum szabályait betartom, sehol sem írtam azt, amit mások oly sokszor: ez az eljárás nem jó, csak ez. Meg cím, elérhetőség. Meg majd „priviben” válaszolok. Meg, te hol voltál? Hanem mindig okoskodva, kioktatva, rosszindulatúan belekotyogva védem a szerencsétlen tudatlanokat, akiket itt megpróbálnak mindenféle csodadologgal megvezetni, lehúzni.

Reklámozás? Hát nagyon sokat képzeltek rólam, ha ez reklámként működhet. Te elmennél egy olyan orvoshoz, aki ilyen képet tesz ki magáról, ami az adatlapon van? Mert én nem! Messze elkerülném. Ez egy anti reklám. De komolyan? Ki mer ilyet kitenni?

Honnan ez az erős érzelmi kitörésed? Kicsit meginogtam, hogy miért is ez a kifakadás? Aztán visszaolvastam és megtaláltam:


Tücsi24 a 995-ös hozzászólás:


Ajánlom mindenkinek a DR. DERM-et!

Alexandrit lézer kezelésük nálam sokkal jobban hatott, mint az ELOS!

Nagyon alaposak és korrektek.


Aztán egyből be is szálltak a kollégák. Hát ez meg mi? Pingpongozás. Hol voltál, nem írnád meg a címet? Stb. Kis reklámcsevegés.


Ki reklámoz? Te megszegted a fórum szabályzatot!


Leírom, mert tanulságos: a páciens hall mindenfélét, de csak magának hisz. Sokszor későn. Kell számára készíteni egy védőhálót. Ezt úgy hívják, garancia. Beváltható? Sokszor nem, mert garanciásan szőrt írtunk és nem pihét! Ha szőrös, jöjjön, bármikor egy éven belül, ingyen. Van félreértés belőle? Igen van. Erre kell a fotó. Meg miért kell még a fotó, kérdezi a páciens. Azért, ha problémája lesz, akkor legyen bizonyítéka, hogy itt volt és legyen egy kiindulási állapot. Mihez? A feljelentéshez! Ezzel be tud perelni, ha rontok vagy becsapom, mondom neki és leesik az álla. Így működik ez a védőháló. Nálatok miért nincs garancia?


És egy kezelésre, az elsőre a szőrzet harmadának, vagy felének el kell tűnnie. Ha nem tűnik el, rossz a gép, vagy a személyzet, de leginkább mindkettő!


Elárulok egy nagy titkot! Ide a fórumra több mint a fele beíró eladó! Nem innen jönnek a páciensek!


Kolbi

1103. Tücsi24 (válaszként erre: 1102. - 8f8f3a827e)
2014. okt. 6. 17:39

Sajnos nem így működik!!! Több ponton sem.

Tapasztalat.


egy éven belül akkor jön ingyen kezelésre, amikor csak akar és annyiszor, amennyiszer csak akar

????????????????????????????


Tényleg szépen hangzik, kár, hogy nem így történt.


Kedves fórumozók, nem kell mindent elhinni, sajnos itt bármit le lehet írni, egyesek saját magukat arcátlanul reklámozzák, valótlan állításokkal.


Ne dőljetek be a garanciának (sem), csak annak, amit a saját szemetekkel láttok, ha 2-3 kezelés nagy eredményt hoz.

1102. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1101. - Tücsi24)
2014. okt. 6. 10:00

Így van, írni, mondani sok mindent lehet. De a konkurencia mégsem ad papírt, mert nem mer később a sikertelen kezelés után a páciens szemébe nézni. Miért nem adtok egy garancia papírt, aláírva? A páciensek nagyon értékelik, amikor az orvos aláírja és lebélyegzi!


Visszatérve a garanciára:


a LÁBSZÁRON van kb. 10 000 szőrtüsző és csak az optimális kezelésenként 30-50%-os szőrzeteltűnést számolva, a könnyebb számolás végett az 50%-al. Első kezelés, sikeres első kezelés után marad 5 000, majd így tovább… a hatodik kezelés után marad kb. 100-200 szőrszál, az is nagyon vékonyan, puhán. Ez kéthavonta leborotválva is egész más értelmet ad az előtte állandóan begyulladó, alánövő, pigmenttel gyógyuló szőrzetnek. A bőr feltisztul, kisimul, élettel telivé válik, gyönyörű lesz. A páciens nagyon elégedett.


Az ARCON meg van 20 000 szőrtüsző vagy több. 10 kezelés után marad pár tucat. Szép hosszú, főleg az áll két csúcsán és bajusztájékon. A páciens lényegében elégedett, de mindig ott van a de…Ennyi pénzért többet vártam, azt a néhányat mindig csipeszelnem, szőkítenem kell… És itt jön be a garancia. Most figyelj! Azt mondom a páciensnek, egy éven belül akkor jön ingyen kezelésre, amikor csak akar és annyiszor, amennyiszer csak akar. Az asszisztensnőm a garanciásoknak soronkívüliséget ad! Szerinted, hogyan értékelik ezt? A garancia mellett a szőrzet visszanőhet, újak aktivizálódhatnak, de a jóindulat megfizethetetlen! Eljön 2-3-szor, majd nem jön utána 3 évig. Utána visszajön egy fenntartó, fizetős kezelésre. Ez mindenkinek jó.


Nálam a valóságban így működik.


Kolbi

1101. Tücsi24 (válaszként erre: 1100. - 8f8f3a827e)
2014. okt. 5. 22:20

Persze, írni sok mindent lehet.

Biztos sokan el is hiszik.

Kár, hogy a valóságban ez másképp működik.

1100. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1099. - Tücsi24)
2014. okt. 5. 21:31

Én pedig azt írom, hogy ha az első kezelésre nincsen látható eredmény (30-50%), akkor egyből menjen máshová. Ahol nem egy géppel, hanem legalább három lehetőséggel kezelik.


Kolbi

1099. Tücsi24 (válaszként erre: 1098. - 8f8f3a827e)
2014. okt. 5. 21:26

A végleges szőrtelenítésnél az első néhány alkalom hozza a legnagyobb eredményt.

Ha 6-10 kezelés nem hozott elég jó eredményt, akkor a további néhány garanciális sem fog.

Ezért írtam, hogy átverés.


Persze, nevezhetjük jóindulatúnak, de legfőképpen egy reklámfogás.


Mindenkinek azt ajánlom, ha 2-3 KEZELÉSSEL nem ért el JELENTŐS EREDMÉNYT, akkor menjen máshová.


Azért ne folytassa, mert majd akkor kap garanciális kezelést. Azzal semmire nem fog menni!!!

1098. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1097. - Tücsi24)
2014. okt. 5. 21:11

A garancia adásával a kezelő egyfajta biztosítékot ad a kezelés eredményességére. A garancia pozitív, jóindulatú dolog. A garancia nem átverés.


Hogy mit ér a szőrtelenítésben, megpróbálom kibontani, tanulj, figyelj, ha szőrtelenítéssel foglalkozol. A garancia egyben üzletpolitika is.


Azt szoktam mondani a pácienseimnek, ha Ön most nyerne egy 5 találatost és azt kérné tőlem, hogy itt van 10 millió, állítsa be a gépet úgy, hogy soha többet ne kelljen vissza jönnöm szőrteleníteni, akkor sem tudnám teljesíteni a kérését. Miért? Mert az emberen nem egyforma sűrűséggel helyezkednek el a szőrszálak és nem egyforma sebességgel nőnek. Például a lábszáron egy négyzetcentiméteren kb. 20 szőrszál van, míg az állon 300 és a bajusztájékon 500. A lábszáron általában ideális esetben 4 kezeléssel eltűntethető a szőrzet nagy része, de 6 kezelésre vállalom, vagy többre. A megelégedettség csaknem 100%-os, garanciában egy évben, ha egy páciens van.


A másik véglet a problémás terület és szőrzetszín, az áll, bajusz. Egy tisztességes, lézeres arckezelés szőke, vörös szőrzetnél 14-20 kezelésből hozza meg a várt (majdnem 100%-os) eredményt. Így jön ki ez, hogy minden újonnan felnövő hajhagyma legalább kétszer kapjon besugárzást! Mindig újabb és újabb szőrtüszők jönnek fel, mint a cápa fogazata. Ez a kúra legalább két évig tart. Egy lézeres arckezelés 45 000 Ft. Ki jelentkezne rá így? 15x45 000 Ft. De tényleg? Senki, ha ezekkel az infókkal tisztában lenne. Ezért 6-12 kezelésre adunk 90%-os garanciát, ebbe belevágnak, ami általában teljesül is. De az arc nem lábszár, a páciens 4-5 szőrszálat is tragédiának él meg. Ezért kap utána garanciás kezeléseket. Minden héten van garanciás páciensem, aki örül, hogy nem hagyom cserben, és a kezelése „ingyen” van. A páciens elégedettség meg kifejezetten jó. Nagyon jók a visszajelzéseim.


Pénzvisszafizetés sehol sincsen és nem is lesz. Mondjál olyan orvosi beavatkozást, ahol pénzvisszafizetés van. Csak hiba esetén lehetséges. A munkát elvégezték, a változás dokumentálható, az eredmény jól követhető.


Kolbi

1097. Tücsi24 (válaszként erre: 1096. - 8f8f3a827e)
2014. okt. 5. 18:28

A garancia is egy nagy átverés!


Ha a megadott számú kezelésre nincs meg a megfelelő eredmény, akkor plusz kezelésektől mit lehetne várni??

Jelentős eredményt biztosan nem.


Az lenne az igazi garancia, ha nem megfelelő eredmény esetén visszaadnák a pénzt.

1096. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1095. - Lizi192)
2014. okt. 5. 15:03

Ha valaki egy kicsit is körültekintő és nem az öndicséretre, önreklámozásra hallgatva belemélyed az idetartozó fórumokba, akkor tisztán látni fogja az átveréseket, a megvezetéseket. Láthatja a nem megfelelő energiával adott és többször átkeresztelkedett IPL (BBL, SHR) hatástalanságát.


Láthatja az elektrolízis okozta hegeket, láthatja, hogy az elektrolízis után hogyan megy tönkre a bőr, mert a nélkülözhetetlen faggyúmirigyet is kiégeti az áram. Mit kapunk az elektrolízis után? Egy kifakult, száraz, rugalmatlan bőrt, mely nem életszerű, mondhatni élettelen. Ez kell nektek? Szúrassátok magatokat, három éven át! Kérd meg a barátodat, hogy simítsa végig a bőrödet, na milyen? A barátnődé szebb, ugye?

Mindenki mindent ígér, a másik módszerét gyalázva próbál üzleti előnyt szerezni, de mostanra már látható, nem sok eredménnyel. Pár évig kuponozva szédítették a szerencsétlen, tudatlan pácienseket. A fiatal lányok az utolsó fillérjüket is odaadva várták a csodát az ipl-től, a lézertől, a tűtől. Jönnek az okos cikkek, cáfolatok, nekem így sikerült, nekem úgy.


Leírom: csak olyannal kezdeni, aki évek óta, megbízhatóan, leinformálhatóan megtalálható, több géppel (!) dolgozik. Lefotózza a kezelés előtt a pácienst, odaadja a fotót és garanciát vállal a kezelésért, nyugtát, számlát ad! A többi mind pénzkidobás, hanta!


Kolbi

1095. lizi192
2014. okt. 5. 13:32

Most a "Mindegy, hogy mit, csak szóljunk hozzá" című hozzászólást olvashatjuk? Egyébként nem tervezem hosszútávúra a fórumban töltött időmet. Egyszer szerettem volna leírni a tapasztalataimat, ezen kívül, ha valaki már gondolkodott ezen a megoldáson, csak nem mert belevágni, vagy éppen most bukkant rá, és szeretne többet megtudni róla, szívesen válaszolok privátban. Én is a fórumon keresztül jutottam el idáig, és nagyon örültem volna, ha több véleményt olvasok ezzel kapcsolatban, és kevesebb olyan kommentet, ami félrevezető. Ez a legfőbb oka egyébként , hogy írtam. Nekem nem az a célom, hogy folyamatosan megcáfoljam a többi ember véleményét, mindenki azt választja, ami neki jó. Én kicsit "kötelességemnek" éreztem ezt megosztani, mert tudom, hogy nem egyszerű evvel a problémával együtt élni. Nem hiába járok három éve elektrolízisre, és nem hiába nem folytattam az IPL-t. Ja, és tudatosan vártam a véleménynyilvánítással ennyi időt, mert úgy gondolom, akkor hiteles, ha három év múlva is el lehet mondani a véglegességet.

A kérdésedre válaszolva: Igen, nagyon büszkén hordom a hegeket (remélem érzed az iróniát), nem igazán tudom komolyan venni a kérdést, mivel normális ember nem járna vissza rendületlenül "hegeket gyűjteni" .

1094. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1093. - Lizi192)
2014. okt. 5. 09:09
És a hegekkel mit csinálsz? Büszkén hordod?
1093. lizi192
2014. okt. 4. 17:45

Sziasztok.

Saját tapasztalataimat szeretném megosztani veletek, ami talán sokaknak a hasznára válhat. Sokáig kerestem a legjobb megoldást szőrtelenítést illetően.Miután kipróbáltam az IPL-t, és egyáltalán nem vált be (illetve pontosítok, tartós szőrtelenítésnek jó, de véglegesnek nem mondható) az elektrolízises szőrtelenítés mellett döntöttem, immár harmadik éve. Nagyon meg vagyok elégedve, ez a megoldás valóban végleges. Nagyon remélem, hogy egyre többen fognak rátalálni erre a módszerre, és egyben egy valóban végleges szőrtelenítésre, nem hiába áldozzák a pénzüket.

1092. Júlia Dr. (válaszként erre: 1090. - 0fe8723ea0)
2014. szept. 11. 21:53

Freaky85!

Igen, minden lézeres és villanófényes kezelés előtt le kell borotválni a kezelendő területet. Miért? A nem SHR-es, vagyis nagy energiájú villanásokkal járó eljárásnál könnyen megégetheti a bőrt a felforrósodó szőrzet. Az SHR-nél is valamelyest növelheti a bőrfelszín forrósodásának veszélyét, de inkább gyengíti a dermisbe (bőr mélyebb rétegébe) irányuló fény elnyelődését. Gyengítheti a kezelés eredményességét. Gyakorlatilag minden esetben egy zavaró tényező, rizikófaktor.

A borotválás ideje pedig optimálisan előző nap, hogy a borotva okozta hámsérülés ne növelje a pirosodás esélyét a kezelésnél.

Vélhetően az is benne van a kérdésében, hogy úgy tartja, a borotválás erősíti a szőröket. Ezt most nem részletezem, de ez a félelem megalapozatlan, a borotválás nem tudja vastagítani a szőrtüsző által növesztett szőrszál vastagságát.

2014. szept. 10. 16:28

Kedves Fórumozók! Szeretném megkérdezni kinek mi volt a tapasztalata elektrolízises szőrtelenítéssel kapcsolatban? Aki volt Korsós Katinál mennyire volt eredményes a kezelése? Hegeitek milyenek?


Ha valaki válaszol azt nagyon szépen megköszönöm!

2014. szept. 10. 16:02

Júlia Dr. Szeretnék érdelkődni hogy a SHR-hez is szükséges megborotválni a kezelések előtt a pácienst? Választ előre is köszönöm

Elnézést ha butaságnak tűnőt kérdeztem de nem mozgok otthonosan ebben. Köszönöm!

2014. aug. 27. 21:38

Kedves Adorka,az SHR-t egyértelműen tudom ajánlani, s 90 %, hogy hatni is fog. 100-at is mondhatnék, de nem ismerem az anamnézisedet, nem tudom, hogy a szervezeted esetleg másként reagál-e az ilyen kezelésekre, mint másoké, van-e esetleg valamilyen hormonális eltérés a szervezetedben.

Alapvetően a többi gépnek, eljárásnak is működnie kellett volna, a legfontosabb kérdés mindig a MINŐSÉG. Vajon komoly gépek voltak-e azok, amikkel Téged kezeltek és kellő felkészültségű volt-e a kezelő személyzet.

Az általam ismert német hálózat a legnagyobb hangsúlyt erre a kettőre helyezi: magas színvonalú gépek és profi képzés.

Összegezve akkor tudom nyugodt szívvel ajánlani az SHR-t, ha jó minőségű gépről van szó és hozzáértő kezelőről.

1088. adorka
2014. aug. 26. 17:01
Júlia Dr, szerinted bevállaljam az SHR-t? Arc/állon van ez a probléma, nem segített a lézer, a villanófény, (8-8 kezelés mindkettőből), se a Diane 35, se az IR diéta. Nincs kedvem valamire kidobni egy halom pénzt ami nem segít. szerinted? Köszi.
2014. aug. 25. 18:53

Nem mindenkinél ugyanolyanok a tapasztalatok a kezeléssorozat alatt. Van, akinél foltosan nő, van, akinél ritkább, van, aki vékonyabbnak, gyengébbeknek és világosabbaknak látja. A "visszanő" kifejezés itt nem helytálló, hiszen egy eredményes kezelésnél ugyanazok a szőrtüszők már nem növeszthetnek szőrszálat, amelyek elpusztultak, csak a még megmaradtak kerülhetnek növekedési fázisba.

Sokszor nehéz megállapítani egy kis, 70.000,- Ft-os készülék és egy komoly IPL vagy lézeres kezelés hatása közti különbséget, mert a kicsi is tud átmenetileg hasonló jelenséget okozni, hiszen lelassítja a szőrnövekedést, roncsolja a szőrtüszőket, de nem pusztítja azokat el.

Minden esetre egy ritkulást, vagy foltosodást "illik" látni minden kezelés után. A perdöntő azonban a 4-6. kezelés lesz.

1086. csuszika
2014. aug. 25. 16:13
Első kezelésen vagyok túl hónaljon..nem tudom mire számíthatok..eredmény egyelőre annyi hogy nem nő olyan gyorsan vissza..ritkulást nem látok..mik a tapasztalatok? Mikor kezd el kuhullani?
2014. aug. 17. 11:08

Nagyon sok tévhit és rémhír van lézeres/IPL-es szőrtelenítés terén. Sokaknál "nem működik", sok a gyenge gép, több helyen megégetik az ember bőrét, azt mondják, hogy szőkéket nem lehet kezelni, "legalább 10-16 alkalom kell" stb. Jó lenne tisztán látni ezen a téren!

A szervezetünk megengedi a villanófényes technikával való tartós szőrtelenítés hatékony lezajlását. Nem mindenkinek ugyanúgy reagál a szervezete, de kisebb-nagyobb eltérésekkel mindenkin elvégezhető. Értem ezalatt a kb. 8 alkalmas kezeléssorozatot kb. 4-6 hetente.

Ami nagyon fontos, hogy modern és jó technikával kezeltessük magunkat ÉS szakképzett személyzettel! Sajnos még az ún. lézerklinikákon sem mindig a legjobb szakmai háttérrel találkozunk.

Én láttam PCOS-beteget is eredményes kezelés során, és sok kipattogzott bőrre, benőtt szőrszálakra jótékony hatással működő villanófényes szőrtelenítést.

Az általam ismert legjobb technika a német SHR-IPL, ami "Super Hair Removal"-t jelent villanófényes technológiával.

Ezzel a technikával fájdalommentesen lehet kezelni, most nyáron is és szoláriumozás mellett is biztonságosan.

(A készülék nem "leolvassa" a szőrszálakat, hanem a nagy energiájú fény abszorbál, vagyis elnyelődik a szőrszál melaninjában (festékanyagában) és átalakul hőenergiává, ami koagulációhoz vezet, elpusztítja a szőrtüszőt, illetve a sejtmátrixot.)

Sok pácienssel találkoztam praxisomban, aki ilyen kezelésen esett át bajusz, áll, hónalj, bikinivonal, lábszár és intim területen.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook