Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri vki Weisz Viktort, az énekest? fórum

Ismeri vki Weisz Viktort, az énekest? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 24. 22:49

Baki Endre 2011. augusztus 16.-ai bejegyzése:


Nagyon sok kérdést kaptam az elmúlt időszakban a zenekart illetően, illetve Tünde kérdésére is megírom most a választ.

Készült felvétel mind a Szüreti, mind a Sport Bálról, személyesen egy megbeszélt időben és helyen nagyon szívesen átadok belőle.

A zenekar életében jelentős változások történtek. Ebből az egyik az, hogy Weisz Viktor énekes és a BakElit Band útjai különváltak. Ezúton is nagyon sok sikert kívánunk Viktor további pályafutásához, nem elvetve a későbbi közös munka lehetőségét, illetve magam és a zenekar nevében is megköszönöm a zenekarért tett eddigi eredményes munkáját!

Augusztus 20-án debütál a vadonatúj zenekar Iváncsán, a Falunapon, remélhetőleg minél nagyobb közönség előtt. Elindult a saját dal projekt, illetve most kezdődik a studio-és videofelvétel is. Nem írnám le most a zenekar vadonatúj tagjait, remélhetőleg pár héten belül elkészül az új promo anyag, illetve a honlap is jelentős vérfrissítést kap, abból minden ki fog derülni. Addig türelem :)!

Most egyenlőre ennyi, a továbbiakban a honlapon folyamatosan jelennek meg új anyagok, illetve találkozhatunk augusztus 20-án, Iváncsán.

Üdv Mindenkinek!

2011. aug. 23. 20:47
7. cseperke (válaszként erre: 6. - Maffincs)
2011. aug. 23. 20:46

Sajnos nem tudok elérhetőséget.....

Régen fent volt az iwiwen.

6. Maffincs (válaszként erre: 4. - Hunter-erdei)
2011. aug. 23. 20:42

akkor nem egyről van szó szerintem...:)

elérhetőséget nem tud vki?

5. cseperke (válaszként erre: 3. - Maffincs)
2011. aug. 23. 20:41

Nagyon jó hangulatot csinált,reggel 7ig roptuk a táncot!!!!

Nagyon szerettük,mert bármit meg lehetett vele beszélni,bármibe be lehetett vonni.

Nem tudom hová tűnt most,úgy tudom abból a zenekarból már kiszállt.

Én csak ajánlani tudom!

2011. aug. 23. 20:40

én úgy tudom, hogy akit én keresek lagzikban nem énekel...

a társulatban láttuk pár éve..és rokonféle:)

3. Maffincs (válaszként erre: 2. - Cseperke)
2011. aug. 23. 20:38

Szerintem igen...és milyen volt?

csak azért kérdezem, mert barátnőmék őt szeretnék felkérni a lagzijukba jövő tavasszal, de nem tudjuk, hogy lehet utolérni..

2011. aug. 23. 20:29

Szia!

A lagzinkba Ő énekelt!

Ha egyre gondolunk....

2011. aug. 23. 20:20
Ismeri vki Weisz Viktort, az énekest?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook