Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Most lesz a legjobb barátnőm 35. szülinapja, milyen ajándékot adhatnék neki? Bármi ötlet érdekel, mert anyagilag nagyon jól áll. fórum

Most lesz a legjobb barátnőm 35. szülinapja, milyen ajándékot adhatnék neki? Bármi ötlet érdekel, mert anyagilag nagyon jól áll. (beszélgetős fórum)

19. ca43169457 (válaszként erre: 18. - Hmv.)
2014. dec. 16. 09:44
Szia! Én a barátnőmnek legutóbb kamáslit - lábszárvédőt vettem legutóbb, mert imád túrázni és még nem volt neki. Ez nem mindenkinek jön be. :-) Előtte való évben meg elvittük a Vigadóba egy Makovecz kiállításra,majd meghívtuk ebédre. Lehet venni színházjegyet, mozijegyet, valmi közös programot szervezz vele.
18. Hmv. (válaszként erre: 17. - Jujus)
2011. aug. 24. 15:48
Köszönöm neked!
17. jujus (válaszként erre: 13. - Hmv.)
2011. aug. 24. 15:43
Beírod a google-ba,hogy Széchenyi könyvtár.....a szülinap címszót megnyitod,és leír minden hasznosat róla.ár,minőség,fekete-színes,bőrkötés-bársonykötés.....stb.
16. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Maya76)
2011. aug. 24. 11:40

Egy olyan kép, ami kettőtöket ábrázol puzz-le-ból.

Hogy ne unatkozzon, jó nagyban gyártatnám le, utána bekereteztetheti és fel a falra.

Ha családos, akkor pedig a családot vagy Őt ábrázoló fotókat gyűjts össze (200-300 kell, asszem) és abból tudnak gyártani egy db nagyot.Ha messziről nézi egy kép, ha közelről akor sok kicsi.:o)

15. Maya76 (válaszként erre: 13. - Hmv.)
2011. aug. 24. 10:58
Engem is érdekelne :)
14. Maya76
2011. aug. 24. 10:57
Köszönöm az ötleteket!! :)
13. Hmv. (válaszként erre: 12. - Jujus)
2011. aug. 24. 09:23

De jó ötlet!

Igaz, nem én tettem föl a kérdést, de tudnál erről kicsit bővebben is írni? pl.mennyi idő alatt készítik el, postázzák-e, s mibe kerül?

12. jujus
2011. aug. 24. 08:14
csináltass neki egy szülinapi albumot!Széchenyi könyvtárban leadod a születési évet,napot,és csinálnak neki egy szép könyvet,ami aznap történtekről szól,amikor született!nekem eddig nagyon bevált. a nagymamám,apukám is nagyon örűltek neki!
2011. aug. 23. 21:23
Süss neki magad tortát.A mi barátaink nagyon szoktak örülni neki.
10. nana06 (válaszként erre: 6. - Szedi30)
2011. aug. 23. 19:24

Mondjuk összeszerkeszthetnél pár képet magatokról, a régebbi időkről vagy a mostaniakról :) Vagy esetleg ha tudsz horgolni, csinálhatsz szép kis terítőket, vagy varrni biztos tudsz, azzal is olyan szép dolgokat lehet csinálni. Vagy összegyűjtöd egy kis füzetbe a mondásait, amiket gyakran mond, ilyen kis vicces füzetre gondolok, csak erre vigyázni kell, nehogy megsértődjön :)

valami ilyesmikre gondoltam :) remélem tudtam segíteni :)

2011. aug. 23. 14:59

Annyira nem személyes, viszont én a nővéremnek, aki hasonlóan él, világító jégkockákat ajándékozok majd. Olyat, ami nedvesség hatására kezd világítani.

Nem tudom, a barátnőd mennyire szeret koktélozni-bulizni, de a kislánya biztos örülne, ha a fürdővizébe is tehetne párat. :)

8. loca34 (válaszként erre: 1. - Maya76)
2011. aug. 23. 14:56

Szia! Kérdés te mennyit szánsz rá?

Én ímádok ajándékot adni és általában mindig személyeset adok.

Az ember úton útfélen elárulja, hogy mire vágyik, a te barátnőd, gondolkodj!

Meglepetés buli, barátokkal, családdal??

Persze tortával, vagy a kedvenc sütijével.

Én már csináltam ilyet, mindenki be volt avatva és ezt minden résztvevő élvezi!! Szuperjól sikerült és csak két napom volt rá!! Neked is összejöhet!:-)

7. szedi30 (válaszként erre: 5. - Hmv.)
2011. aug. 23. 14:51
Igen, kicsit morbidnak tűnik így. :)Eddig, nem így fogta fel, aki kapott ilyet .
6. szedi30 (válaszként erre: 4. - Nana06)
2011. aug. 23. 14:49
Igazad van, az személyesebb lenne. Van vmi. ötleted?
5. Hmv. (válaszként erre: 3. - Maya76)
2011. aug. 23. 14:48

A magam részéről nem örülnék a fényképes tortának!

Méghogy késsel belevágjak a saját és a gyerekem fejébe és még meg is egyem!


Akkor inkább egy fotómontázs aranyos kis keretben, inkább jelzés értékű de maradandó ajándék.

2011. aug. 23. 14:46
nem szeretnél inkább valamit te csinálni neki? abban benne van minden :) sőt arról csak te fogsz eszébe jutni mindig :)
2011. aug. 23. 14:44

Nagyon kedves, aranyos és a földön jár, ezért tudom, h bármi gesztusnak örülne, mert a földön jár.

Én gondoltam, fényképes tortára, amin a kislányával van.

2011. aug. 23. 14:44
fülbevaló:)
2011. aug. 23. 14:41
Most lesz a legjobb barátnőm 35-dik szülinapja, milyen ajándékot adhatnék neki? Bármi ötlet érdekel, mert anyagilag nagyon jól áll.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook