Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyöngyfűzés Győrben fórum

Gyöngyfűzés Győrben (beszélgetős fórum)


6. Szomi_37 (válaszként erre: 3. - 6048dc6b87)
2014. szept. 29. 13:33
Szia! itt vagyok! :) :) igazából most kezdett el érdekelni a gyöngyfűzés, kb. 1 hónapja böngészem a netet és rengeteg jó dolgot találtam. Van is egy első munkám, ami még jobban motívál, hogy megtanuljam ezt a gyönyörű szakmát :) Seherezádé karkötőt csináltam, nagy sikerrel. És végre rátaláltam egy ESKÁ nevü boltra Győrben, ahol gyöngyfűzés tanfolyam is van, még nem voltam, de szombatonként azt hiszem főzés helyett gyöngyöt szeretnék fűzni.... :)
2012. márc. 27. 12:00

Szió, én fűzök gyöngyöt, de a lányom még ügyesebb...miben tudok esetleg segíteni?

Jé, most látom csak a dátumot...

2011. aug. 24. 16:48
ajjaj úgy látszik egyedül maradok....:-(((
2011. aug. 23. 14:57
nagyon sajnálom, hogy nincs senki aki tudnak segíteni...én türelmes vagyok, és várom a jelentkezőket.:-)
2011. aug. 23. 14:22
senki? :-(
2011. aug. 23. 13:32
Sziasztok! Szeretnék megismerkedni olyan lányokkal akiknek ez a hobbijuk és esetleg segítenének nekem. Régebben nagyon sokat fűztem, és mára már teljesen kijöttem a gyakorlatból. Jó lenne ha valaki tudna nekem segíteni kicsit. Előre is köszönöm a válaszokat. További szép napot kívánok mindenkinek! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook