Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csecsemőkori akne(pattanás). fórum

Csecsemőkori akne(pattanás). (beszélgetős fórum)


14. zsana0 (válaszként erre: 13. - Timike.baba)
2011. aug. 25. 09:08
Én is remélem addig nem húzodik el.:)
2011. aug. 24. 18:07
Akkor passz csak ötleteltem.Remélem kinövi és nem tart el 2 éves koráig!
12. zsana0 (válaszként erre: 11. - Timike.baba)
2011. aug. 24. 16:23
A bőrgyógyászt kérdeztem ,szerintem egyik sem,vagyis nem allergia.Kaki csak néha híg,ha kap főzit akkor teljesen normális széklete van.
11. timike.baba (válaszként erre: 10. - Zsana0)
2011. aug. 24. 11:09

Akkor nagyon más lehetőséged nincs sajna csak hogy kenegeted.Átgondoltam picit és nem lehet hogy ez a bőrprobléma a kakijával összefüggésbe van?Mert HA-s tápit kap ő is ugye?Na mármost abba is van tejfehérje és a kakija se oké teljesen és lehet így is kijön az allergia nála!Én még erre tudok gondolni.Érdemes lenne olyan tápira váltani ami abszolút tehéntejfehérje mentes!MILUPA PEPTI 2 PLUS 450g, MILUPA PREGOMIN 450g Ezek a már kialakult allergiásoknak vannak.A HA tápi semmit sem ér ha már megvan az allergia az megelőzésre szolgál csak.Máténak ugyanúgy véres volt a kaki tőle.Mi most sinlac-al pótoljuk az esti tejcit és ez bevált nála.Na szerinted?


Még nem voltunk gastrosnál most várakozó állásponton vagyok kicsit!Ki szeretném tapasztalni a dolgokat hogy most hogy változik a helyzet!:-)

10. zsana0 (válaszként erre: 9. - Timike.baba)
2011. aug. 24. 07:58

De van,fertőtlenítő és krém,és szebb is.Már másnap látszott a változás,de sajna ,minden nap jön új a kicsi pofiján.

Jól vagytok?

Gasztronál voltatok?

9. timike.baba (válaszként erre: 8. - Zsana0)
2011. aug. 23. 19:42
Ja értem már.Nincs rá valami krém esetleg ami enyhítené picit neki?Még nincs 6 hónapos szóval még van remény!
8. zsana0 (válaszként erre: 7. - Timike.baba)
2011. aug. 23. 16:31

Nem is sokáig szopott,2 hónaposan tápi kellett.


Pontosan ezt hogy 6 hónapos korára ha nem vészes le kell csengeni a szervezetbe,ha nem 2 éves korára fog csak.


Egy bizonyos portálon rá akadtam,és pontosan ugyan azt írja mi nekünk van.

6 hónaposan kell controlra vissza vinni.

2011. aug. 23. 16:06
Ha a te hormonjaidtól van gondolom ha már majd nem szopiztatod elmúlik.Vagy nem?Mit mondott a doki?
2011. aug. 23. 16:04
Nálunk is volt de elmúlt magától 3 hós korára!Sud@cremmel kenegettem néha.
5. zsana0 (válaszként erre: 4. - Re87)
2011. aug. 23. 13:25
Pedig eltarthat odáig is,jóó nem annyira intenzíven de lehetnek.
4. Re87 (válaszként erre: 3. - Zsana0)
2011. aug. 23. 13:06
Nem értek hozzá,mert én ezzel nem voltam orvosnál,de még nem láttam 2éves pattanásos gyereket....
3. zsana0 (válaszként erre: 2. - Re87)
2011. aug. 23. 12:57
Doki szerint 6 hónapos korára le kellene csengeni a szervezetébe,ha nem akkor 2 éves koráig megmarad.:(
2. Re87 (válaszként erre: 1. - Zsana0)
2011. aug. 23. 12:47

A fiamnak csúnya volt a bőre pici korában.Nem emlékszem már mikorra nőtte ki,de bele telt pár hónapba.Amúgy az én emlékeimben nem úgy maradt meg,hogy csúnya pattanásos kisbaba volt,csak amikor később megnéztem a képeit akkor tűnt fel,hogy nem olyan volt a bőre,mint később:).

Szerintem ne aggódj miatta.Bár a fiamnál is 1-2 hegesen gyógyult,de hát én akkor is őt látom a legszebbnek:).

2011. aug. 23. 08:42
5 hónapos kisfiamnál a bőrgyógyász megállapított hogy csecsemőkori pattanásai vannak,amit az én hormonjaim okoznak.Hasonló van valakinek,vagy volt,mikorra nötték ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook