Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az érdekelne, hogy nemzetközi árufuvarozáshoz, mint sofőrnek milyen papírok kellenek? fórum

Az érdekelne, hogy nemzetközi árufuvarozáshoz, mint sofőrnek milyen papírok kellenek? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 17. 18:55
A Nemzeti Közlekedési Hatóságnál meg tudják mondani. De most van valami új áruszállítói vizsga, ami kiváltja a belföldit és nemzetközit is. Régebben kellett PAV II is a nemzetközihez, aztán már csak PAV3, most nemtom mi van ezzel. Ha tuttira akar menni, tegye le a kettest, mert azt még elég sok helyen kérik.
6. féknyom (válaszként erre: 5. - Annieke88)
2011. aug. 22. 21:11
Semmi baj na, és igazán nincs mit na.:)
2011. aug. 22. 21:08
jól van na rosszul fogalmaztam :D egyébként köszi
4. féknyom (válaszként erre: 3. - Annieke88)
2011. aug. 22. 20:30

Arra valóban nem kell C, sem GKI, sem Nemzetközi árufuvarozói. tehát B ka.t, beül és mehet, ennyi.

Amúgy nem kapni lehet, és nem csak C-re:) CDE

2011. aug. 22. 20:26
Nos én nőből vagyok és a tesómnak próbálom kideríteni szóval GKI igazolványt kapni csak C-re lehet nem? Viszont a 3 és fél tonnásra nem kell C. Lehet, hogy tévedek pesrze
2. féknyom (válaszként erre: 1. - Annieke88)
2011. aug. 22. 20:16

Szia!

A kategóriára érvényes jogosítvány. Nemzetközi árufuvarozói, vagy GKI igazolvány.

2011. aug. 22. 20:12
Az érdekelne, hogy nemzetközi árufuvarozáshoz, mint sofőrnek milyen papírok kellenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook