Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ottfelejtett gyermekek... fórum

Ottfelejtett gyermekek... (beszélgetős fórum)


2008. máj. 10. 23:36
NÁLUNK VOLT OLYAN ÓVÓNÉNI, AKI HAZAVITTE A GYEREKET , MERT NEM MENTEK ÉRTE, GONDOLTA VALAMI KÖZBEJÖTT A SZÜLŐKNEK, ÉS TELEFONÁLT NEKIK.
14. 53cc09e608 (válaszként erre: 1. - Tgabi80)
2007. nov. 26. 10:39
Ne aggodj ,nem Te voltál az első ,sem az utólsó ! Lehet kimerült voltál ,azért aludtál el!
13. LoLiNa
2007. nov. 6. 05:24
ettől rettegek én is, mikor évente 1x lefekszek délután :( minden órát felhúzok ilyenkor, biztos ami biztos)) ha én nem is, a pici tuti felébred, ő meg kelt engem:))
2007. nov. 5. 22:46
Engem is "ottfelejtett" egyszer anyukam, elsos voltam, egyedul ultem a padon a bejaratot bamulva, es sirtam. Meg most is emlekszem ra, de nem mint rossz elmeny.
2007. nov. 5. 20:08

Mindenkinek nagyon köszönöm a bíztató szavakat!

Mostantól sokkal körültekintőbb leszek, jó lecke volt!

10. tgabi80 (válaszként erre: 5. - Ccd9bb7d17)
2007. nov. 5. 20:08

Az én párom vasbetonszerelőnek ment ki.

A tiéd?

Valahogy muszály megélni.

Ezelőtt a Bridgestonnál volt, de csak addig kapot emberi fizut amíg kint volt Japánban, itthon nem becsülték meg a munkáját

2007. nov. 5. 19:50

Én rosszul lettem egyszer. Menni kellett a gyerekért, de olyan hányásos, szédüléses migrén jött rám, hogy átkúszni a szomszédba alig bírtam. Annyit tudtam csinálni, hogy a férjemet hívtam, aki épp vonaton ült, dolizni ment másik városba. Na, Ő le a vonatról, vissza a városba, az oviból pedig rámcsörögtek, hogy otthagytam a gyereket. 3/4 5-re tudott odaérni a férjem. Szegény gyerekem, úgy sajnáltam. De, hamar túllett rajta.

Ennyi a sztorim.

2007. nov. 5. 19:38
Doliztam,más városból igyekeztünk haza,csak fél 5re sikerült beesnem a bölcsibe,ott nem is volt gond,de oviba csak 3/4 5 re....azt hitték már nem megyek érte,holott még soha nem fordult elő,és tudták hogy két városkával arrébb dolizok...azért mondták a gyereknek,hogy nem tudod e anya telszámát(6 éves volt),mert már biztosan nem jön érted...szerencsére a gyereknek több esze van,és mondta nekem,hogy anya te még soha nem hagytál ott sehol,tudtam hogy értemjössz...
2007. nov. 5. 19:35
Na meg vittem haza ottfelejtett gyereket is. ( Anyuka kérdezi: hát nem ment érte a bátyja? )
2007. nov. 5. 19:34
Én egyszer Pestről (tanfolyam) indultam haza, futás a HÉV-hez, mert ha elmegy... a gyerek az óvodában.......... már a metrón lökdöstem félre az embereket a mozgólépcsőn! elértem, de halálra izgultam magam közben.
2007. nov. 5. 19:32

Anyukám oviban dolgozott,exuram is...tudod hányan vannak így??Többen mint gondolod...és még lelkiismeretfurdalásuk sincs utánna...Anyuka azt hiszi apa megy érte,ő meg hogy anya...mindkettő hazaér estére,gyerek meg egyiknél sem...szóval legközelebb biti jobban figyelsz az ébresztőre,de ne emészd magad!


off:mit csinál párod Hollandban?enyém is oda jár,most egy kicsit itthon van,de nem szokott sokáig,mindíg kint a vége:(

4. gerna (válaszként erre: 1. - Tgabi80)
2007. nov. 5. 19:29

Tanulság: legközelebb állítsd be az ébresztést a telefonon. Vagy vekker.


És ne furdald magad :)

3. benvik (válaszként erre: 1. - Tgabi80)
2007. nov. 5. 19:27
Ne rágd magad ezen, mással is előfordul. Láttam, hogy a férjed Hollandiában van. Nem lehet könnyű egyedül a két gyerekkel. Próbálj meg többet aludni éjszaka, ha máshogy nem megy, nagyon jó gyógynövényes teák vannak. Így nappal sokkal éberebb leszel.
2. 754c7e07c3 (válaszként erre: 1. - Tgabi80)
2007. nov. 5. 19:22

Biztos vacakul érzed magad, de hidd el, előfordult már ilyen mással is. Tudják azt, hogy nem direkt volt. Csak pihenj többet, hogy ne legyen több ilyen. Hidd el a gyerekek rugalmasak, és elfelejtik ezt.

Fel a fejjel! :)))))

2007. nov. 5. 19:17

Annyira szégyenlem magam!

Az történt, hogy délután kicsit lefeküdtem pihenni, este max 1,5 órát aludhattam.

(Nem mentség!!!!)

Arra ébredtem fel, hogy a vízóraleolvasó kopogtat az ajtón.

ÚRISTEN!!!!!!!!!!

Az egyik lányom a suliban, a másik az oviban...

Rohanás!!!

Szerencsére az iskolában a délutáni szakkörök miatt nem várt rám egyedül a kislányom, az ovis csemetémet viszont az ovónéni vitte haza...

No comment!

Borzalmas! Hogy történhet meg ez velem!

El tudnék süllyedni szégyenemben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook