Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem tudtok jó nőgyógyászt Dunaújvárosban vagy környékén? fórum

Nem tudtok jó nőgyógyászt Dunaújvárosban vagy környékén? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 18. 08:59

20 éve jártam utoljára Dunaujvárosba és akkor Koloshoz jártam, nagyon szerettem.

Manapság ő hogyan rendel, és hol?

19. a78c2ff918 (válaszként erre: 11. - 3e2c6f27c9)
2013. márc. 3. 01:07
Barna doki egy tünemény,bár én csak szűrésen voltam nála nemrég...:)
2013. márc. 3. 00:02
Kolos János nekem egy csalódás volt,hozzá jártam 9 hónapig magánrendelésre, előre le akarta rendezni nálam a szülést, de nem mentem be mert nem akartam mesterségesen meginditott szülést, aztán mikor spontán elindult a szülés, nem igazán örült, hogy egy neki váratlan időpontban csörgött a telefonja, hogy jöjjön be mert szülök, fél órát nem birt várni, hogy meglegyen a gyerek, gyorsitót akart adni, amit a szülésznő kérésemre nem adott be, tehát egy türelmetlen, minél előbb legyen meg a gyerek úgy van vele.
2010. nov. 10. 14:07

Kedves Anyukák, Kismamák!

Én itt befejeztem. . . aki szeretne kérdezni esetleg, privátban válaszolok, ha olyan a kérdés amire lehet, amúgy nem. . .

Sajnos olyan dolgokat is leírtam, amit nem kellett volna, így inkább abba hagyom, nehogy több butaságot írjak!


Őszintén bocsánatot kérek mindazoktól, akiket megbántottam/megbánthattam, megsértettem! Nem akarattal tettem, csupán nem gondoltam bele a dolgok mélységébe. . . ebből látszik, hogy még mindig nem nőttem fel. . . sőt. . . Nagyon sajnálom!


Mindenkinek sok sikert a szülésekhez, jó babázást!


Pussssz:Vikus

2010. okt. 29. 13:49
am én a Barna dokinál szültem, mert szülőszobai gyakszim alatt rajta láttam leginkább h törődik a kismamáival:) és nem csalódtam benne:)
15. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 14. - Szontyi)
2010. okt. 29. 13:48
így van, egyetértek... Szűcsön attól függ milyen bugyi van...kismamaként nem is ajánlom, mert olyankor kikészíti az embert... nekem 1x ő csinált UH-t még az elején, akkor még nem volt dokim... volt korábban egy vetélésem, 12.héten derült ki h elhalt a baba... így a második picivel óvatosabb voltam, 10.héten elmentem UH-ra mert megijedtem megint történik valami baj... Szűcs doki volt.. kérdezi miért kellett már megint uH-ra jönni? én:a 12.hétig nem leszek nyugodt.. mire ő: miért aggódok, döntsem el mi a rosszabb, egy 12 hetes vagy egy 20 hetes vetélés??? na onnantól én kerültem a Szűcsöt ahogy tudtam...:D
2010. jún. 27. 21:43

Sziasztok. Én mostanában 3 dokival is "összefutottam". dr Barna Andrással, dr Szücs Jánossal és Sárközi doktor úrral. Szűcsön nem tudtam kiigazodni,hol kedves volt,hol tapintatlan

dr Barna és dr Sárközi kedves,figyelmes,őket csak ajánlani tudom.

2010. ápr. 26. 19:48
Én Dr. Baráth Károlyt, és Dr. Barna Andrást ajánlanám!
2009. ápr. 11. 13:54

Ez annyira személyre szóló dolog:( Ebben nem lehet igazán tanácsot adni. Felsorolhatnék vagy 20 nőgyógyászt Dunaújvárosban, valakinek biztosan volt vele baja:)

Én személy szeint 1. Dr. Medve László-nál szültem, nem ajánlanám!

2. Dr. Baráth Károly-nál, imádom! csak jókat tudok róla!

Dr. Kapus - bunkó volt velem, Dr. Szűcs - hol ilyen-hol olyan, nem tudtam kiigazodni rajta.

Dr. Kolos, nekem durva volt. Ezekkel az orvosokkal csak helyettesítések kapcsán volt szerencsém találkozni, de bőven elég volt.


Remélem azóta megtaláltad a megfelelő orvost:)

2009. jan. 1. 17:43
Dr. Barna András és Dr. Kolos János, mind a ketten nagyon jó orvosok!
2007. dec. 28. 09:21

Hát, nem sokan jelentkeztek...


Érdekes :(((

9. szombatne (válaszként erre: 8. - 09ca1d3343)
2007. nov. 7. 20:22
ez az!
8. 09ca1d3343 (válaszként erre: 7. - Szombatne)
2007. nov. 7. 10:37

Szia!

Olvastam...

Azért ne add fel, hátha jelentkezik valaki,aki tud egy normális orvost!

Kérdés,hogy hiszünk-e a csodákban???

7. szombatne (válaszként erre: 6. - 09ca1d3343)
2007. nov. 6. 20:09

Ez olyan szőrnyű.............

Ja amúgy szia,válaszoltam levélbe is!

2007. nov. 5. 21:02

Szió!

Mi van veled? Én úgy tudom,hogy a Kállai fel van függesztve... Ez kb. 2 hete volt,amikor a kórházban feküdtem. Nála halt meg egy baba...

5. szombatne (válaszként erre: 4. - Bebe09)
2007. nov. 5. 19:36

Szia!

Őt is tudom ki!Egyszer voltam nála mikor elhalt a terhességem és ő küldött be a kórházba!Mert én a Kapushoz járok és aő akkor pont szabin volt!Szimpatikus a Kállay,lehet megpróbálom nála,mert a Kapus úgy érzem több szempontból is szarik rám,pedig a magánrendelőjébe jártam eddig és fizettem neki már nem keveset!

2007. nov. 5. 19:26
Dr. Kállay Miklós, tudtommal rendel a fehér rendelőben is, és Kulcson is. Fiatal, és nincs elszállva magától. Én is nála szültem. Hozzá jártam terhesgondozásra is, és utána is.
2007. nov. 5. 19:23

Ugy névről ismerem,de semmi közelebbi!Itt laktál Dunaújvárosban,mert most azt látom tószegen laksz!

Amúgy köszi a hozzászólásod!:))

2007. nov. 5. 18:41

Szia!

Én jártam Kolos JÁnoshoz és nagyon szerettem, bár rá is vannak panaszok, mint minden dokira...:(

2007. nov. 5. 17:50
Nem tudtok jó nőgyógyászt Dunaújvárosban vagy környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook