Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bánt a viselkedése! fórum

Bánt a viselkedése! (beszélgetős fórum)


2011. aug. 23. 17:43
szar ez az érzés és én most lépni fogok lerszerom nem fog érdekelni!!!
2011. aug. 23. 17:38
ja a telóját én töltöm már lassan egy éve!!még is keveset hív !
2011. aug. 23. 17:37
ismerős a szitu most pont ebben vok:((az én párom sem keres és most még a mobilját is kikapcsolta! miért?????
10. ina87 (válaszként erre: 1. - 1c951ab936)
2011. aug. 23. 17:28
lehet hogy csak pár percre ugrot fel az oldalra a másik talán te is kereshetnéd és meg kérdezhetnéd hogy mi van vele...igy nyugotab is lenél
2011. aug. 22. 14:57

Végül is az még nem derült ki,h ez most együtt járás v csak összejönnek néha hancúrozni:-))

Tényleg mennyit találkoztok heti lebontásban,és mennyit vagytok együtt mind sexuálisan és csak úgy is??

2011. aug. 22. 14:54
Te miért nem keresed soha? Tudod egy kapcsolat adok-kapok alapon működik, és a másiknak is jól esik...akár egy sms-is! Én mindig azt mondom, ne várj el többet, mint amit Te nyújtasz a másik felé!
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 1c951ab936)
2011. aug. 22. 13:45
Ez mindenkinek rosszul esik :(, de van egy aranyszabály: "Csak az a pasi nem keres, aki nem akar semmit." (Természetesen a komoly dolgokra gondolok, nem a hetyegésre. Ott belefér, ha néha-néha "elővesszük a másikat, aztán hanyagoljuk.)
2011. aug. 22. 13:26

az hogy elérhető egy közösségi oldalon, még nem jelenti azt hogy tényleg ráér. szóval én sokszor úgy virítok zölden a fészbúkon, hogy nem is vagyok gépközleben, csak be vagyok jelentkezve. ebből még ne vonj le messzemenő következtetéseket.

persze nekem is szarul esik az iylen. esetleg írj rá te hogy mizu? az még nem nyomulás, meg hát 3 hónap "járás" után azért nem hinném, hogy ne lehetne a másikat keresni. a fiúk is meg tudják unni, hogy csak ők keresik a másikat, a csaj meg nem tesz semmit csak duzzog ha nem tudnak a gondolataiban olvasni.

az is lehet hogy más is van itt a dolog mögött, ezért reagálsz erre is ilyen érzékenyen.

2011. aug. 22. 13:24

Szerintem is!Vagy éppen csak az bántja h te sosem keresed!Attól függ milyen!

Az ember társas lény és szóból ért,ha van kérdés kérdezzünk!El is lehet mondani mit érzünk mert akár jöhet más is aki el mondja,ha sokáig makacskodunk és játsszuk az elérhetetlent!

2011. aug. 22. 13:21
sosem ertettem hogy miert nem lehet felhivni a masikat?... ha 3 honapja megy koztetek ez a dolog akkor siman belefer az, hogy egy ilyen esetben felhivod. vegulis akar baja is eshetett, amit te nem feltetlenul tudhatsz...
2011. aug. 22. 13:19

Hidd el mindenkinek szarul esik az ilyen

De Te ne alázd meg magad azzal,h keresed,ha fontos vagy neki keresni fog.

Rohadt nehéz kivárni azt tudom!

2011. aug. 22. 13:17
De,ha meg ígéri rosszul esik!:(
2011. aug. 22. 13:14
Megismertem valakit kb. 3 hónapja minden jól megy. Mikor elmegy mindig megbeszéljük, hogy keres és ez így is van. Most egész hétvégén nem tudtunk találkozni azt mondta az első dolga keresni, ha megjön. Erre látom, hogy 2 is fent volt közösségi portálon és nekem nem írt! annyira "megalázónak" érzem. Ezek után nem érdekel már, ha ír az se. Hétvégén és most is az oldalon volt. Miért csinálják ezt, ha elvileg hiányzik nekik a másik? Hozzáteszem én nem lógok rajta megvárom amig keres. Van, hogy minden nap van, hogy kétnaponta ír, hív. Most meg semmi, pesig látom, hogy ráér! :( Más, hogy reagál erre? Tudom nem a világ legnagyobb baja, de rajtam kívül ez senkinek sem esik rosszul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook