Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Táblának kell jeleznie, hogy fizető övezet? fórum

Táblának kell jeleznie, hogy fizető övezet? (tudásbázis kérdés)

7. simple (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2011. aug. 22. 22:28
Bécs az egy másik kategória, ott szinte minden ház aljában mélygarázs van.
6. jstefan (válaszként erre: 1. - Zsiráfné)
2011. aug. 22. 21:00
Táblának kellene jelezni a fizetőövezet kezdetét,de az ilyen táblák gyakran eltűnnek,vagy nehezen láthatók,mert a parkolóőrök teljesítménybérezéssel dolgoznak,érdekük hogy ne legyen tábla.A médiák sokat foglalkoztak a visszaélésekkel.
2011. aug. 22. 13:57
az semmi... Bécsben mindenhol fizetni kell, és csak korlátozott ideig lehet parkolni, nincsenek automaták, trafikban kell jegyet venni, amit te ikszelsz. tábla erről sehol...
2011. aug. 22. 13:07
Sajnos Pesten sok helyen van messze a tábla. Mi is jártuk már meg így.
3. zsiráfné (válaszként erre: 2. - Kitrákotty)
2011. aug. 22. 13:07

értem. köszönöm! direkt körbejártuk utána. tábla sehol. pont egy kereszteződésben van az étterem, ott parkoltunk előtte, a parkolójában...


mivela kereszteződések feloldják a táblákat, így gondolom én ott is kint kéne lennie...

2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Zsiráfné)
2011. aug. 22. 13:05

igen, szokott lenni egy parkolási zóna vagy parkolózóna jelzőtábla, de sajna nem mindig a parkoló mellett/közelében, hanem messzebb, az utca elején.


az említett helyszínt konkrétan nem ismerem, de ismerősöm épp mesélte tegnap, hogy ő is úgy járt (más városban), hogy nem jelezte tábla hogy fizetős a hely, aztán később vette észre messzebb a táblát.

2011. aug. 22. 13:02

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Ma ebédidőben a Teve utca 41. előtt megbűntettek, mert nem fizettünk a parkolásárt, hozzáteszem eddig nem is volt fizető övezet az a rész. Ezt biztosra tudom mert szinte heti rendszerességgel jártunk oda.

Állítólag nem rég óta fizetni kell. Namost erre sem tábla, sem pedig jegyautomata nem hívja fel a figyelmet.


Jól tudom, hogy TÁBLÁVAL KELLE JELEZNI, ha fizetős övezet??


A segítségeket előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook