Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi micsoda az aerobik-világban? fórum

Mi micsoda az aerobik-világban? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. ápr. 29. 13:01

Sziasztok!


Hasznos információkkal gazdagodom itt, remélem nem baj, ha csatlakoztam.

Jómagam 96 óta tornázom - egyénileg beállított, megszokott mozdulatokkal, gyakorlatokkal, súlyzóval, futni is szeretek. Sokkal jobban érzem magam, ha megcsináltam a napi edzésprogramom, s még mellé marad rengeteg energiám is.

Azt merem ajánlani, hogy minden sport űzése mellett, fontos a pontos gyakorlatvégzés. A kinti testmozgás, friss levegő, egészséges étrend.


Üdvözlettel: ch.ani

6. 27525d0da6 (válaszként erre: 4. - Anyec)
2007. dec. 18. 07:38
A pilates egy olyan mozgásforma,amiben nincsenek hirtelen mozdulatok,kis ismétlés számmal dolgozik.Olyan hasizmokat és hátizmokat mozgat meg,ami más tornával nem sikerülne.Minden mozdulat az erőközpontból indul,a gyakorlatok nagy odafigyelést igényelnek,és a légzésre is koncentrálni kell.Így a gondolataid nem tudnak elkalandozni közben!
2006. máj. 26. 19:58

Én saját kútfőből annyit tudok róla, hogy nem megeröltető, kicsi mozgéssal járó gyakorlatok, amiknek mégis nagyon nagy hasznuk van.

Olyan nyugis dolog, mint a jóda. Előnye: minden izmot megmozgat. És nem megeröltető...Jah és fontos a lelki harmónia is.:)

Kb. ennyit tudok róla, lehet hogy kicsit téves egy-két mondatom.


De keressek valami cikket?

2006. máj. 26. 13:26
Valahol olvastam, egy olyan edzésfajtát, vagy nem is tudom mit, hogy pilates... az micsoda?
3. Mókica (válaszként erre: 2. - Lenhardt)
2006. máj. 5. 13:20

Szia!


Nekem nagyon jó tapasztalatom van a mélyizom tornával kapcsolatban!:)

Tavaj egy modell barátnőm ajánlotta nekem a gumiszalagot, azt mondta ő is ezt használna még a kardió edzések mellé..

Tökéletes, feszes,narancsbőrmentes a popsija, lába..persze ezt lehet használni karra is..

Én is azóta használom! Imádom!:)))Azt hinné az ember hogy egy iyen kis gumika nem sokat használhat, pedig de!;)

De azárt azt nem akarok hangsúlyozni, mert biztos te is tudod..ez sem ér semmit ha úgyan úgy eszem mint előtt!

Mindenképpen ajánlani tudom!

Ha esetleg mentek nyaralni, akkor is magaddal tudod vinni, nincs kifogás , hogy miért nem tudsz tornázni :) ;)


Ügyeskedj!:P

2006. máj. 5. 13:04

Köszi a bizalmat, nem reklámozok semmit, de kérdezni szeretnék: a mélyizom torna érdekelne, és mások tapasztalataira lennék kiváncsi.

Kérdezném még azt is, hogy ez hasonló-e az izometriás tornához? Előre is köszönöm a választ. Ibolya

2006. máj. 4. 20:33
Tettre készen érkezünk az edzésre, mindannyian meg akarjuk valósítani a saját kitűzött fitneszcéljainkat. Nem mindegy azonban, hogy milyen fajta mozgásprogramot választunk ehhez. Ahány résztvevő, annyiféle különböző igény létezik:
igény az alapos edzésre, a jó zenére, motiváló oktatóra, jó szórakozásra, amely mellesleg a létező leghasznosabb időtöltés.

A gyűjtemény tartalmazza azokat az aerobiktermi foglalkozásokat, amelyekkel a leggyakrabban találkozhatunk a hazai termekben. Így könnyebben el tudjátok majd dönteni, melyik óra lenne számotokra a legalkalmasabb.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook