Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2005. nyári babák fórum

2005. nyári babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1300. malacka33
2010. ápr. 29. 14:23

Szia!


Gratulálok a pcihez nagyon szép kisbaba. Sok egészséget és még több türelmet hozzá.

1299. mtt80 (válaszként erre: 1298. - B59d693a46)
2010. ápr. 29. 11:41

Sziasztok!


Köszi szépen! :)

Most épp alszik, hajnalban nem nagyon akaródzott neki visszaaludni szopi után. :)

Robika egyelőre nagyon szereti, nem bírja elviselni, ha sír, akkor már egyből szól, hogy anya itasd meg, mert szegényke sír! :) Nem tudom később milyen lesz, de egyelőre nem féltékenykedik.

Most nem megy a héten oviba, meg a múlt héten sem volt. Jövő héten viszont már kellene neki, nem tudom mit szól hozzá!


Remélem mindenki jól van!

Puszi mindenkinek

2010. ápr. 28. 23:27

Sziasztok!


Nagyon régen jártam erre.


Tündi, gratulálok ehhez a gyönyörűségesen édes Csenge babához!!! Nagyon formás, szép kislány. Minden jót nekteK!


puszi!

1297. mtt80
2010. ápr. 15. 19:12
Többiek veletek mizújs? Nagyon el vagytok veszve!
1296. mtt80 (válaszként erre: 1295. - Pesmár)
2010. ápr. 15. 19:11

Sziasztok!


Mi jól vagyunk. Szerencsére Robika idén már nem betegeskedett annyit, mint tavaly. Örülök, hogy ennyire szépen javult a beszéde.

Az hogy nem nagyon akar részt venni a foglalkozásokon, szerintem nem olyan nagy probléma! Majd jövőre gondolom jobban erőltetik nekik. Nálunk is az van, hogy most nem is erőltetik neki egyáltalán. Ráadásul nálunk ilyen kompetencia elvű nevelés van, ami annyit jelent röviden-tömören, hogy mindenki azt csinál, amit akar. Na jó, persze nem egészen, de egyáltalán nem kötelezik a gyerekeket a dolgokra. Szerintem ez sem jó. Főleg a nagyobbaknak. Robika is mostanában egyre ritkábban fest, vagy színez, mert hogy akinek nincs kedve, az nem csinálja. A fiúknak meg ált.-ban nincs kedvük, inkább legóznak. Nem tudom mi lesz majd jövőre, de remélem akkor azért már jobban odafigyelnek erre.


Köszi szépen, én jól vagyok egyébként. Tényleg nagyon telik az idő! Már csak 2,5 hetem van hátra. :) Papír szerint.

Az meg majd még kiderül, hogy megpróbálkozhatunk a sima szüléssel, vagy inkább maradjon a császár, az előző miatt.

Köszi a jókívánságokat! Puszi :)

1295. pesmár
2010. ápr. 15. 17:35

Sziasztok!Hogy vagytok?Nálunk Dávidka elég sokat betegeskedik még idén is sajnos.De már nagyon szépen beszél,csak ovónéni szerint a foglalkozásokon nemnagyon akar résztvenni,ő inkább játszana.

Tündi hogy vagy?Már nagyon telik az idő,nemsokára 4-en lesztek!Gondolom,már nehezen viseled,és izgulsz is,de remélem,minden a legnagyobb rendben lesz!!!Kívánok neked sok szerencsét,könnyű,gyors szülést,és ami a legfontosabb,egy egészséges babát!Puszi nektek!

1294. mtt80
2010. márc. 29. 11:26

Sziasztok lányok!

Bár látom, nem nagyon néztek erre, de azért én néha írok. :)

Hogy vagytok?

Mi egy kicsit betegesen. Robikának is és nekem is nagyon folyik az orrunk. Egyébként nincs semmi bajunk. Nem volt már pénteken sem oviban, és ma sem. Eddig dokihoz még nem vittem, mert tudom, úgy sem kap semmit, hiszen nincs láza. Megbeszéltük csütörtökön az óvónővel, hogy pénteken otthon marad. Viszont mivel nem javult, így ma sem vittem. Talán holnap, de ha nem, akkor holnap már muszáj lesz elvinnem dokihoz, bár tök felesleges lesz. Na mindegy, ez van!

Akkor már húsvét előtt nem is lesz neki ovi.

Remélem ti jobban vagytok!

1293. malacka33
2010. márc. 18. 17:42

Köszönöm szépen.


Tény, hogy mióta ilyen beosztásban dolgozok, sajnos csak benézek, elolvasok ezt-azt, és már robogok is tovább.

1292. mtt80
2010. márc. 18. 17:07

Sziasztok!


Nagyon el vagytok veszve!

Néha azért lehetne ám írni!!! :)


Rózsa, nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!

1291. mtt80
2010. márc. 10. 09:38

Sziasztok lányok!

Ha egyáltalán jár még valaki erre! :)

Nagyon el vagytok tűnve! Remélem mindenkivel minden oké és nem vagytok betegek!


Én most kicsit le vagyok törve, talán olvastátok a naplómban. Röviden csak annyi, hogy tegnap az uh-on, 2 héttel kisebbnek látták a babómat, mint kellene. Most izgulhatok 2 hétig, hogy van-e valami baj, vagy csak egy kicsit lemaradt. Legközelebb 2 hét múlva kell mennem uh-ra megint.

Bővebben a naplómban.

1290. mtt80 (válaszként erre: 1289. - B59d693a46)
2010. febr. 19. 12:10

Köszi szépen! :)


A kistesó meg kos lesz, vagy bika. Na hát bika már van kettő a családban. Én és Robi is. :) Szóval lehet, hogy még egy már nem kéne. :)

1289. b59d693a46 (válaszként erre: 1288. - Mtt80)
2010. febr. 15. 17:23

Köszi szépen. :)


Igen, az a pár hét sokat számít, én is jobban örültem volna, ha szűz lesz. De hát ez van. :)


Robika is nagyon vagány a katonai jelmezben.

1288. mtt80 (válaszként erre: 1286. - B59d693a46)
2010. febr. 15. 11:50

Kis tündér a lányod a farsangi jelmezben! Nagyon édes! Akkor igazi nő már most! Ha már most szeret öltözködni!! :)))


Akaratosság nálunk is van, de azért nem annyira vészes. Ő már szűz és nem oroszlán! :)

Nálunk meg a szám. gépezést kell féken tartani, mert hajlamos rá, hogy több órát is itt üljön a gép előtt. Na akkor aztán van nyavajgás, ha nem engedjük.

1287. mtt80 (válaszként erre: 1286. - B59d693a46)
2010. febr. 15. 11:46

Sziasztok!


Köszi szépen! :) Igen, most még örül nagyon a hugicának, de ha megszületik, biztosan lesz egy kis féltékenység. :)


Örülök, hogy jól vagytok! Én már nem adom Manónak a Béres-cseppet, most épp a Marslakócskákat adom neki és c-vitamint. Szerencsére nem betegeskedett ő sem most nagyon, csak kétszer hiányzott eddig az oviból, egyszer most nem rég, és Mikulás környékén.

2010. febr. 13. 21:31

Sziasztok!


Gratulálok!!! De jó! Robika biztos örülni fog, hogy lesz egy kishúga, akit dédelgethet.


Bocs, hogy ritkán írok, de semmi időm. Ma is dolgoztam délelőtt, levelezős oktatás volt. De olvaslak ám benneteket, csak ritkán tudok írni.


Mi jól vagyunk, köszönjük. Annának kicsit folyik az orra, de nem vészes. Jól bírja, csak el ne kiabáljam. Úgy tűnik, bevált a Béres-csepp. Te még adod Robikának?


Nálunk is volt farsang, Anna angyalka volt. Az iwiw-en tettem fel képet róla. Itthon már nem annyira angyal, elég akaratos, nehéz az oroszlán természetét féken tartani és az erős akaratát visszafogni. Most éppen meg van őrülve hetek óta, hogy rövid ujjú pólóban akar lenni és rövidnadrágban. Nem érti meg, hogy megfázik. Bezárkózik a szobájába és állandóan öltözködik. Egy nap képes többször is átöltözni. Ma már elraktam magasabb polcra a ruháit.


Nálatok nincs gond az erőszakossággal? Féltem tőle, hogy Anna oroszlán lesz, sajnos eléggé érződik a természetén. Persze csak itthon, az oviban meg áldott jó kislány. :)

1285. mtt80 (válaszként erre: 1284. - Pesmár)
2010. febr. 13. 20:33

Sziasztok!


Köszi szépen! :) Én is örülök, hogy így sikerült összehozni. Háááát, hogy hogy csináltuk?? Majd egyszer elmesélem... :DDD Egyébként a doki is rákérdezett, hogy direkt így volt betervezve? Mondtuk, hogy igen. :)


Jobbulást kívánok mindannyiótoknak!


Majd a naplómba mindent leírok, hogy milyen volt a 4D, de ami a legfontosabb ugye, hogy minden rendben van, és hogy kislány!!!

1284. pesmár
2010. febr. 13. 14:59

Szia Tündi!Gratulálok a kislányhoz,örülök ,hogy sikerült összehoznotok!!!(Hogy csináltátok?)Csak viccből írtam.


Mi most mindannyian köhögünk,én is itthon vagyok.

Puszi nektek!

Kellemes hétvégét!

1283. mtt80
2010. febr. 11. 14:55

Sziasztok Csajszik!


Nagyon el vagytok veszve!


Milyen volt a farsang?

Nálunk holnap lesz, és végül katona lesz Robika. :) A naplómba tettem fel képeket róla, ha gondoljátok nézzétek meg.


Remélem nem beteg senki!!


Dari, nagyon el vagy veszve! Remélem minden oké!

1282. mtt80
2010. jan. 30. 11:06

Sziasztok!


Nálunk 12-én lesz a farsang és 10-től 12-ig a szülők is bemehetnek. Persze vinni kell sütit vagy üdítőt. Ja, és lesz tombola is.


Robika most ott tart, hogy katona vagy kalóz szeretne lenni. :) Majd meglátjuk.

Egyébként most beteg. Nagyon folyik az orra, és köhög, de ő inkább hurutosan. Láza nem volt, csak hőemelkedése. Ha így halad hétfőn sem megy még oviba. Már csütörtök óta itthon van.


Remélem ti nem vagytok betegek!


Dari, merre jársz? Már jó régen nem írtál!

1281. malacka33
2010. jan. 25. 21:22

Nálunk 5-én lesz farsang és piroska lesz. Szülői majd holnap lesz. Sajnos január elsejétől az egyik óvo néni elment, így most új van. Nem tudom meddig bírja.


Hát állítólag a matek nagyon nehéz volt, még a matek tanáruk is azt mondta, a nyelvtan az már könnyebb, de 4-én tudjuk majd megnézni az eredményt. Örülök, hogy mindenki jól van.

1280. pesmár
2010. jan. 24. 00:26

Sziasztok!Nálunk most Danika köhög elég szárazan,pénteken hozta a félévijét,és elég jó lett,magatartás-szorgalom:5-ös,a többi csak szöveges értékelés volt,de az is mind jók voltak,és jól megfelelt az összesítése.Azt mondtam neki,ha az évvégi is ílyen lesz,az nagyon jó lesz!

Nálunk február 6-án lesz a jelmezbál,és tegnap voltunk jelmezt nézni,kalóz lesz,nagyon tetszik neki is,és nekünk is,jól mutat majd benne.

1279. mtt80
2010. jan. 23. 17:22

Sziasztok!


Mi jól vagyunk, csak most nincs gépünk, mert elvittük egy kicsit felújítani. Most is csak a nővéreméktől netezek egy kicsit.

Remélem a jövő hét elejére már kész lesz!


Remélem mindenki jól van!

Nálunk kedden lesz a szülői, utána majd kiderül, hogy mikor lesz a farsang.

Nálatok mikor lesz? Tudjátok már, hogy minek öltöznek be a gyerkőcök?


Rózsa, örülök, hogy újra itt vagy! Hogy sikerült a fiad felvételije?

1278. malacka33
2010. jan. 23. 14:16

Sziasztok!


látom nem nagyon írogatunk. Talán most már több időm lesz, hisz ma meg volt a nagy fiamnak felvételije, így most már egy kicsit lazíthatunk. Remélem mindenki jól van és gyerekek sem betegek. Mindenkinek kellemes hétvégét.

1277. mtt80
2010. jan. 6. 09:57

Sziaszok!

Nagyon el van veszve mindenki! Remélem azért jól vagytok, és a gyerkőcök sem betegek!

Hogy ment az oviba való visszaszokás? Nálunk jól, bár itthon még sosem akar elindulni, de ott már nincs semmi probléma. Remélem nem is lesz!

1276. mtt80
2009. dec. 31. 12:27

Sziasztok!


Én is kívánok mindannyiótoknak minden szépet, és jót az új évben!

B.Ú.É.K 2010!

1275. malacka33
2009. dec. 31. 12:08

Sziasztok!


Mindenkinek sikerekben gazdag boldog új évet kívánok.

1274. pesmár
2009. dec. 30. 00:01
Sziasztok!Nagyon Boldog Újévet kívánok Mndenkinek!Puszi!
1273. pesmár
2009. dec. 23. 19:47
Sziasztok!Én is Békés,Boldog Karácsonyt kívánok nektek!Hozzánk majd mégcsak holnap délután jön a jézuska,a fiúk már nagyon várják.Én tegnap,és ma is egésznap sütöttem,mert viszünk majd anyósomékhoz is,és mamámhoz is belőle.
1272. malacka33
2009. dec. 23. 19:15

Sziasztok!


Én még tegnap dolgoztam, ma meg egész nap a konyhába vagyok.


De ,mindenkinek nagyon kellemes és békés nyugodt áldott karácsonyi ünnepeket és sok meglepetést kívánok.

2009. dec. 23. 17:35

Sziasztok!


Remélem, Tündi, Robika meggyógyult már. Te jól vagy?


Anna is köhög kicsit, folyik az orra, de nem vészes.


Mi ma előkarácsonyoztunk, mert holnap megyünk anyuékhoz. Nagyon örült, megkapta, amit annyira szeretett volna: egy cica Baby Du-t. A fának is nagyon örült, egész nap gyönyörködik benne.


Én is békés, boldog, meghitt karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek és a családotoknak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook