Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3871. KomReni (válaszként erre: 3870. - Rmwp18)
2019. ápr. 17. 09:09
Jövő csütörtökön megyek hozzá bimbókorrekcióra ( mellfeszesítésre - csak bimbóudvar körüli varrást terveztünk), 2 éve csinált mellnagyobbítást, 320 csepp formát kaptam, de csálék maradtak a hosszú szoptatás miatt.
3870. rmwp18 (válaszként erre: 3838. - Vetti2)
2019. ápr. 16. 21:56
nekem azt mondta, hogy ha már nincs tej egyáltalán (tehát már nem is szivárog), csak akkor foglalkozik a műtét gondolatával. Tehát nem elég, hogy Te abbahagyod a szoptatást, teljesen el kell záródnia a tejcsatornáknak, szóval legalább fél évvel a szoptatást követően érdemes konzira menni hozzá (nem fog megvizsgálni, ha még van minimális tejed)
3869. rmwp18
2019. ápr. 16. 21:54

Sziasztok! Volt olyan köztetek, akit GL műtött és implant mellett bimbókorrekciót is végzett? A helyzetem a következő: én világosan elmondtam neki, hogy csak a szoptatás előtti állapotot szeretném "visszakapni", a 75c nekem tökéletes volt, a természetességre szeretnék törekedni, így ha minden igaz szerintem cseppre lenne szükségem. Cseppet nem rak nekem be, mert szerinte aszimetrikus a felsőtestem és a csepp elfordulna, csak a kerek lesz jó. Ezt elfogadom, viszont mindenképpen ragaszkodik a bimbókorrekcióhoz (pedig nekem nem volt vele soha bajom) és azt mondta, enélkül nem csinálja meg.

Bízom a szakértelmében, sokkal szimpatikusabb volt a nyers stílusa ellenére is mint sok más doki, viszont mivel a bimbókorrekciót nem tartottam (eddig) indokoltnak, a hegnek pedig nem örülök, szívesen látnám a munkáit ezen a téren. Előre is köszönöm a segítségeteket!

3868. lpaldi (válaszként erre: 3862. - 1aaf3f9a75)
2019. ápr. 10. 22:46

És mit akarsz számon kérni rajta?

Egészen eddig nem voltak betiltva a texturalt implantok, sőt ezek voltak hype-olva, hogy mennyivel jobbak és kevesebb komplikációk okoznak mint a sima felszinuek.

Nem védem GL-t, én nem is öt választottam dokimnak, de sztem itt nem tehet semmiről..

2019. ápr. 10. 18:50

Van valakinek Gáspár Leventétől 360 cc kerek magas profil? Június 6 az időpontom, ez lesz a méretem!

Jó lenne fotókat látni milyen ez kb.

Ha esetleg valaki beengedne a naplójába? Kopoghatok valahova?

3866. KomReni
2019. ápr. 10. 07:59

Az alábbi linken minden le van írva!

[link]

3865. Blakata (válaszként erre: 3863. - Picieri)
2019. ápr. 8. 07:35

Szia!

A facén vagy egy Plasztikai sebészet csoport és oda feltöltöttek mindent a csajok ezzel kapcsolatban!

2019. ápr. 7. 12:22

Most én kicsit elbizonytalanodtam a botrány miatt a beavatkozástól.... van valaki aki ugyanígy van mint én?

Szerintetek mit csináljak?

3863. Picieri
2019. ápr. 7. 08:03
Sziasztok! Hol találok listát a betiltott implikrők? Köszönöm előre is!
3862. 1aaf3f9a75 (válaszként erre: 3861. - Nomcsi11)
2019. ápr. 6. 22:18

Szia!

Igen az enyém is rajta van, de szerintem minden Gasparos lanye rajta van...en nem hivni fogom hanem oda megyek es szamonkerem....vicc ez az egesz komolyan....meg varok kicsit mi lesz evből es ha robban akkor en is robbantok...

3861. Nomcsi11
2019. ápr. 6. 09:29
Sziasztok!A ti implantátumotok is rajta van a betiltott francia listán? Mit fogtok tenni? Hívta valaki a dokit?
2019. ápr. 4. 13:12
Gáspár Levente az euró vételi vagy eladási árfolyamon számolja az àrat?
3859. vivooca95 (válaszként erre: 3858. - Petraaaa93)
2019. márc. 27. 10:43
Szia! Szerintem lesz időpontja nyárig. Nekem konzultáció után 1,5 hónappal volt a műtét. 1. Konzultáción mindent megbeszéltek,ha neked megfelel kiválasztjátok a műtét napját. Az ár attól függ hogy éppen mennyi az euró. Majd akkor kell átváltni. A súlyt akkor fontos beállítani ha fogyni akarsz. Mert ő mindenkinek azt mondja h műtét után nem szabad fogyni. (Nekem is mondta hogy hízzak műtétig de hát évek óta tartom a versenysúlyomat, 1 dekát se tudok hízni 😅)
2019. márc. 25. 21:04

Sziasztok! 2 hét múlva megyek konzultációra Gáspár Levente doktorúrhoz mellnagyobbitással,lenne pár kérdésem.

Még nyàr előtt szeretném megcsináltatni, lesz vajon időpontja műtétre? Kinek mennyi volt az ár? Első konzultáción már megbeszéljük a méreteket is? Műtèt előtt hányszor kell menni hozzá?valóban be kell állítani egy súlyt ami plusz mínusz 2 maximum?

3857. Miss.Police (válaszként erre: 3856. - Cinnamoony)
2019. márc. 21. 09:54
Szia! Nekem csak implantátum lett, de vidékről mentem hozzá (Budapesttől 150 km), ha van kérdésed, szívesen segítek :)
3856. cinnamoony (válaszként erre: 3855. - Cinnamoony)
2019. márc. 21. 09:24
Vagy mondjuk bárki, aki vidékről ment hozzá és feltehetnék pár kérdést
2019. márc. 19. 02:03

Sziasztok.

Van esetleg olyan köztetek, akinek a doktor úr “két lépéses” (úgy értem korrekció, aztan fél év múlva implantátum) műtétet ajánlott és túl is van rajta? Szeretnék kérdezni pár dolgot.

3854. snowfall88 (válaszként erre: 3847. - Kriszti0128)
2019. márc. 12. 15:18

Szia,

En pont most szerettem volna felvenni vele a kapcsolatot, szinten csere miatt, de ezekszerint idopocsekolas.

Te kihez mentel, ha megkerdezhetem?

3853. vivooca95
2019. márc. 12. 07:50
Sziasztok! Láttam fb csoportban pár lánynál hogy behullámosodott a melle vagy mell alatt elég csúnyán. Fordult nár elő valakinél ilyen? (Gáspárosoktól kérdezem)
3852. vivado26 (válaszként erre: 3845. - Viki6)
2019. márc. 6. 12:37

Szia! Nekem kellemes csalódás volt az egész műtét. Nem is féltem egy percig sem és nem is fajt annyira, mint amire számítottam! 😊

Tényleg csak egy erős izomlaz szeru valamit lehet érezni és közben erős nyomást a mellkasod középső részen! Birhato... ettol nem kell tartani!

De viszont volt egy kis “depis” időszakom.. hogy jó döntést hoztam a formát és méretet illetően...

én csepp alakut választottam.. és a legtöbb kép is a kerek implantatumokrol szólnak..

Tegnap voltam kötés cseren

És két hét múlva lesz a varratszedes.

Tegnap láttam elsőnek a melleimet.. hat mit ne mondjak... érdekes találkozás volt... 😅

Nagyon fura a látvány 23 évig nem volt szinte semmi és láám hirtelen megnőttek! 😁

A méretet illetően úgy gondolom egy picit lehetett volna nagyobb, de ez már így marad 🙈 mostmár csak azért szorítok hogy szepen bealljanak és számomra tökéletes legyen a látvány.

Amit meg tudni lehet az én mellnagyobbitasomrol, hogy a bal oldalba 270 cc közepes profil, a jobba 320 cc magas profil.... hmmm érdekes. Mert a saját melleim közt én nem láttam ekkora különbséget. De ha asszimetrikus a mellkasom akkor biztos igaza van Dr. Úrnak...

Egyébként most hasonlónak látom a 2 mellemet ... de várok!

Lehet csinálok én is egy naplót itt 🙄🙈🤔

Másnak is egyébként különböző profilú és méretű implantatumokat tett be?! Vagy csak én voltam ilyen aszimmetrikus ?! 😅😅😅

3851. vivooca95 (válaszként erre: 3850. - Blakata)
2019. márc. 6. 00:23
Köszönöm, teljesen jól érzem magam, nem fáj semmim, a hegek is szépen gyógyulnak. Egyedüli problémám hogy nem alhatok úgy ahogy akarok,azaz összevissza 😁
3850. Blakata (válaszként erre: 3840. - Vivooca95)
2019. márc. 5. 13:09

Köszönöm, hogy beengedtél.

Csodásak lettek.

Hogy érzed magad műtét óta, milyen a felépülés?

3849. 1aaf3f9a75 (válaszként erre: 3845. - Viki6)
2019. márc. 2. 09:05

Szia!

Ha nem szeretnéd hogy a Gaspar a földig alazon meg veletlenül se ejtsd ki a szadon hogy felsz mert ugy haza zavar hogy olyat meg nem lattal.....

3848. paanti (válaszként erre: 3842. - Silver2121)
2019. márc. 1. 20:57
Szia elvileg műtét után minden évben 1* esedékes a kontroll vizsgálat mell uh.eredménnyel együtt. Engem 11 éve műtött 1.nek, idén januárban volt a 2.műtétem nála, de nem volt olyan év, hogy ne mentem volna el kontrollra! Semmi nem kötelező de ajánlott mint ahogy a papiron is ranta van amit adott.
2019. febr. 28. 20:42

Sziasztok Lányok !


Csak szeretnélek figyelmeztetni benneteket, hogy a doktor Úr, csak probléma mentes ügyeket vállal. Én felhívtam és időpontot szerettem volna egyezetetni egy implantátum cserére. A válasz az volt a telefonba, hogy küldjön magáról képet, ha úgy találom visszahívom, egyébként ne raboljuk egymás idejét.

Ti belegondoltatok, hogy a szép implantátumok 15 év múlva esedékes cseréjénél, majd ezt a válasz kapjátok ?

Természetesen nem küldtem képet, elmentem egy lelkiismeretes, szakmáját szerető emberhez, aki megnézett !! És úgy mondta el a véleményét.

3846. silver2121 (válaszként erre: 3843. - Rosso)
2019. febr. 28. 14:28
Szia! Köszönöm a válaszod. Nekem is ugyanígy volt végül.
3845. Viki6 (válaszként erre: 3841. - Vivado26)
2019. febr. 28. 10:37
Szia! Hogy sikerült a műtét? Hogy érzed magad? Én 2 hét múlva kedden megyek kezd tele lenni a gatyesz :D
3844. Vetti2
2019. febr. 25. 15:55
Aki túl van már a műtéten, tudna válaszolni pár kérdésemre?Mennyire fáj az első pár napban/hétben? Mennyi idő után tudtad ellátni magad/családodat (3 gyermek mellé mennyi időre kellene segítséget szerveznem)?Meddig nem lehet emelni (pl babát/kisgyereket)?
3843. Rosso (válaszként erre: 3842. - Silver2121)
2019. febr. 24. 12:59
Szia!Én pont egy hete hivtam fel idöpontért az éves kontroll miatt.Megkérdezte h van-e vmilyen problémám h személyesen akarok vele találkozni. Mondtam h nincs,azt hittem kötelezö megjelenni.Ugyhogy nem megyek,elmondta telefonban amit ilyenkor szokott és ennyi.De megkérdezte a mell uh eredményt.
2019. febr. 23. 00:18
Sziasztok ! Gáspár dokinál van egy éves kontroll? Mármint be kell menni hozzá személyesen? Ma írtam neki ,H lassan egy évesek a cicik és megyek Uh-ra hétfőn. Csak azt írta ha megvolt az uh hívjam fel .
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook