Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek az elektro-stimulátorról? fórum

Mi a véleményetek az elektro-stimulátorról? (beszélgetős fórum)


5. 1122 (válaszként erre: 3. - Csili11)
2017. aug. 24. 10:40
Sziasztok! tanácsom a témában: az elektro stimuláló gépet csak onnan vegyétek bérbe, ahol el is magyarázzák személy szerint a ti problémátokra, friss diagnózis alapján, igen, erre teljesen jók a ladypower rendelők. Egy adott program nem lehet jó mindenkinek minden problémájára, nem mindegy, hogy milyen izomrostokat kell munkára fogni. Én kölcsön kaptam ugyanis egy gépet barátnőmtől, laikusként használtam hónapokig, semmi eredménnyel, sőt!,majd irány a ladypoweres Gubás dr, ahol megtudtam, hogy nekem nem azokkal az izomrostokkal volt problémám, mint a barátnőmnek, vagyis teljesen más programokat kellett volna használnom….az új programok ok!
4. Laka
2012. jan. 9. 22:13
Nekem csak jó tapasztalataim vannak a Németh főorvos terápiájáról. Nekem nem kellett a kocka csak az elektro stimulátor, ami nem TENS gép, az teljesen más és a neten nem tudod megvenni, és a hüvelysúly. Én teljesen helyre jöttem ezektől. Az el stimtől összeszűkűlt a hüvelyem. Szerintem azért kell a hüvelysúly is az elektro mellett, főleg hosszú távon. Az elektroval kapcsolatban ezt találtam a neten:A komplex konzervatív terápiában alkalmazott programokat tartalmazó elektro stimulátor használatba vehető: Győr, tel:30/9321772, Miskolc, tel: 20/5747284
2012. jan. 7. 19:43

Én annyit tudok róla, hogy Németh Zoltán főorvosnak van egy komplex terápiája, úgy hívják, hogy lady power konzervatív terápia és annak a része az elektro stimuláció, ez hólyagsérvre, végbélsérvre, inkontinenciára stb jó. Én arra volnék kíváncsi, hogy a Németh Zoltán doktor Úr komplex kezelésében használt elektro stimulátor mennyire hatásos, nekem hólyagsérvem van, jobb-e, mint a TENS gépek, amit a neten is árulnak és, hogy Miskolcon is hozzá lehet-e jutni?Használta már valaki és milyen eredménnyel?Illetve, hogy ha csak az elektrot használom és a hüvelysúlyt nem, akkor az úgy eredményes e?


Köszönöm!

2011. aug. 25. 15:48
senki sem próbálta már ezt a kezelést?
2011. aug. 21. 16:56
Mi a véleményetek az ELEKTRO-STIMULÁTOR-ról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook