Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Djuice számlás előfizetésre ki akarnak velem fizettetni 6000 Ft-nyi netes adatforgalmat, de sosem használtam a netet!! Mit tehetek? fórum

Djuice számlás előfizetésre ki akarnak velem fizettetni 6000 Ft-nyi netes adatforgalmat, de sosem használtam a netet!! Mit tehetek? (tudásbázis kérdés)


8. CsillagTM (válaszként erre: 7. - Noarashi)
2011. aug. 21. 18:21
nem fogom:) remélem, sikerrel járok!
7. Noarashi (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2011. aug. 21. 16:31
sajnos sokszor arra mennek rá, h inkább kifizetik mint harcba szállnak, de ha tényleg igaza van a fórumindítónak, akkor ne hagyja magát.
6. CsillagTM (válaszként erre: 5. - Noarashi)
2011. aug. 21. 16:14
na, akkor ő ügyes volt!
2011. aug. 21. 16:01

nekem egy barátom járt így, hgy ingyen egy hónapos nethasználat, aztán kiszámláztak neki vmi írtó nagy százezres számlát, másik szolgáltaló de most ez mindegy

ő nem fizetett

bement a helyi ügyfélszolgálathoz, határozottan fellépett, miután ügyfélszolgálatos lazán elhajtotta volna, h sajnáljuk de fizessen, kérte a feljebbvalóját, aki jött, akkor kérte a vásárlók könyvét és hozzá tette hogy innen egyenesen megy személyesen a fogyasztóvédelemhez, és bepanaszolja őket. és láss csodát, más hangnem, jóváírás, elnézést.

4. CsillagTM (válaszként erre: 3. - Sirga)
2011. aug. 21. 15:49
én se akartam kifizetni, csak a férjem azt mondta, h ne csináljam, mert csak többet fognak utána követelni...
2011. aug. 21. 15:36

Nem, teljesen igazad van! Ha letiltattad a netet, hivatkozz erre a letiltásra! Kell, hogy nyoma legyen! Ha semmi nem vezet célra, esetleg megpróbálhatod a Fogyasztóvédelmet értesíteni(Bár őszintén szólva én ki se fizettem volna ezt a számlát - utólag biztosan nehezebben adják vissza.)

Kívánom, hogy sikerüljön! :)

2011. aug. 21. 15:23

2008. 2. fele óta van számlás előfizetésem. a netet már rég letiltottam rajta, lévén SOHA nem használtam. ennek ellenére 6200 forintnyi összeg jelent meg egy 1-2 hónappal ezelőtti számlámon, amit kénytelen voltam befizetni, de vissza akarok kapni. írtam nekik, mire nagy sokára kb. annyit reagáltak, h használtam az internetet (de NEM!), de ők tök jófejek, ezért ha előfizetek vmilyen netes csomagra (de miért tenném?!), akkor annak a díjszámításával átkalkulálják azt a 6ezret is, utólag.


csak szerintem felháborító ez?!

2011. aug. 21. 15:20
Djuice számlás előfizetésre ki akarnak velem fizettetni 6000 Ft-nyi netes adatforgalmat, de sosem használtam a netet!! Mit tehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook