Garatmandula (beszélgetős fórum)


2011. aug. 21. 14:11

szia!

nekem egészen ~24 éves koromig jól viselkedett, de akkor rettenetesen begyulladt, annyira hogy hónapokig csak szenvedtem vele. Komolyan, ha kinn fújt a szél és kinéztem az ablakon, már attól ismét begyulladt:) Szóval nagy nehezen lehúzták a gyulladást (azért maradt titokban hátul egy begyulladt tüsző, és rettenetesen heges is volt már, így a műtét kicsit elhúzódott) és kiszedték, azóta is jól vagyok:)

3. syl29 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2011. aug. 21. 14:07
Nemtudom volt már olyan valakinek, hogy a füle felé húzódott, mert nekem legutóbb olyan volt, azt hittem a fülem fáj, de mondta az orvos, hogy a garatmandula gyulladása miatt érzek ott fájdalmat, a fülem tövénél.
2011. aug. 21. 13:50
ha sokszor van tüszős gyulladás, ki kell venni, mert sajnos rámehet más szervekre is
2011. aug. 21. 13:48

Sziasztok!


Kinek milyen tapasztalata volt garatmandula gyulladással kapcsolatban? Milyen gyógymód? S mi az a határ, amikor bár biztosan ki kell venni? Én még most fogok menni magán fül-orr-gégészhez, mert a kórházi szakrendelésen nem igazán foglalkoznak a panaszokkal...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook