Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Huzatot kaphattam? fórum

Huzatot kaphattam? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 21. 13:23
Én azt gondolom, a kérdezőnek nem konkrétan a foga fáj, hanem az állkapcsa..
9. xido
2011. aug. 21. 13:20
Simán lehet huzat..nekem a torkomra ment rá,de most már lassan talán végére ér a klímás szezon és akkor helyre áll a béke:)
2011. aug. 21. 13:19
Nekem a fogdokim azt mondta,hogy "Jo fogat nem kezd ki a huzat" azt sem amelyik tomott,igy gondolom,hogy vmelyik fogad a ludas,vagy a fuled... :-(((
7. 04e95f637a (válaszként erre: 3. - Panka78)
2011. aug. 21. 13:11

Nekem 2 hete elég rendesen feldagadt a képem!háát sok mindent nem tudtam vele kezdeni,de elmúlt!:S


ecseteltem,öblögettem,stb...ennyi mármint a fogamat

2011. aug. 21. 13:10

Simán huzatot kaptál. Én rettegek a klímától.

Sőt, 5évembe került, mire rájöttem, hogy a farkcsontom azért fájt mindig, mert 2ablakot nyitottam ki és huzatban voltam!

Sajnálom, lehet, hogy ebből doki lesz.

De addig is, véletlenül se legyél huzatban!

2011. aug. 21. 13:09

Én is ilyennel szenvedek már egy ideje csak a jobb oldalamon. Lassan, de biztosan múlik el.

Ha nagyon fáj a füled ajánlom a meleg sót (én zokniba tettem), az infrázást (ez a fogaidnak is jó). Durvább esetben füledbe hagymalébe áztatott vatta, fogaidra fokhagyma.

Jobbulást!

2011. aug. 21. 13:07

füled simán fájhat a fogadtól is.

de az is lehet, hogy huzatot kaptál, és attól fáj a fület és a fogad is.


fogdokihoz menj el, csináltasd meg a fogad, azzal ne legyen gond.

ha sokáig nem múlik, menj el fül-orr-gégészhez is, és ne ülj a légkondi alá:)


jobbulást!

2011. aug. 21. 13:06
A fő kérdés természetesen az, hogy mi a szöszt csináljak, mielőtt még el is kezd dagadni a fejem?
2011. aug. 21. 13:05

Szombat reggel arra ébredtem, hogy fáj a fülem, és bal oldalt alul felül a fogaim.

Ennek az oka az, hogy rendszeresen használom a klímát?

Egyébként 1 hete letört felül a fogam, de még nem volt időm elmenni a fogdokihoz. Gondolom ennek nincs oka a fájdalomhoz, hiszen ettől miért fája a fülem, illetve alul is a fogaim?!?!

2011. aug. 21. 13:03
Huzatot kaphattam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook