Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri valaki Arthur Ransome könyveit? fórum

Ismeri valaki Arthur Ransome könyveit? (beszélgetős fórum)

2007. dec. 13. 14:23

Igen igen,nagyon szeretem (bár én csak a fecskék és Fruskákat ill. a Téli szünidőt olvastam) szerindem az alexandra.hu-n biztos betudod szerezni őket.

Bár sajnos 7 könyv ma egy vagyonba kerül... egyre több szülő vesz számítógépes játékot a gyereknek könyv helyett,mert az sokkal kevesebbe kerül...és ezért nem tudnak olvasni a gyerkőcök.Pedig annál jobb nincs is mint jó meleg helyre bevackolni magad forró teával és elmerülni a kalandokba.én minden karácsonykor elolvasom a téli szünidőt vagy a Téli bereket.

2007. dec. 13. 13:07
Kár, hogy gyermekkorom kedvenc könyveit a ma élő és olvasó gyerkőcök már nem nagyon értékelik... :o(
2007. dec. 10. 21:37
Egy-kettőt olvastam is, a Nem akartunk tengerre szállni megjelent, meg is van valahol még.
2007. nov. 19. 06:50
még a nevet se hallottam soha)
2007. nov. 18. 21:53

1. rész: Fecskék és Fruskák

2. rész: Fecskevölgy

3. rész: Téli szünidő

4. rész: Galambposta

5. rész: Nem akartunk tengerre szállni

6. rész: Piktek és mártírok

7. rész: Titkos-tenger

Ennyi van meg nekem, de talán van még 5 rész...remélem, van!

üdv mindenkinek

2007. nov. 7. 10:24
Köszönöm a Kedves hozzászólásokat és ezzel együtt a segítséget! Mindenkinek További Szép Napot kívánok!
3. Nike
2007. nov. 5. 21:28

Titkos-tenger

Nem akartunk tengerre szállni - ez nem biztos, hogy nyomtatott könyv formában is megjelent


Többről sajnos nem tudok, hogy magyarra fordították volna.

2007. nov. 5. 20:40
A Fecskék és Fruskákat olvastam régebben,de a többiben nem segíthetek... viszont felhozom,hátha valaki...
2007. nov. 5. 13:53

Én a könyvek címére lennék kíváncsi, uis az összeset beszeretném szerezni az öcsémnek...

(Fecskék és Fruskák, Téli szünidő, Galambposta-eddig ezek vannak meg)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook