Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt valaki, aki Norbi Update kódos módszerével fogyózik\fogyózott? fórum

Van itt valaki, aki Norbi Update kódos módszerével fogyózik\fogyózott? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 23. 10:56
szerintetek a házi sajtot lehet enni egész nap?
2011. aug. 23. 09:01
Csináltam én is és gyorsan mentek is le a kilók.Ma fél éves a kicsi fiam és újra el akarom kezdeni.A lényeg fejben kell elhatározni és utána megy ez :)
10. pteri (válaszként erre: 1. - Ankara79)
2011. aug. 22. 08:15
Én csináltam kétszer. Olvadtak le a kilók. A végére mindkétszer annyira beteg lettem, hogy nem tudtam a fogyást megállítani. Csak elkötelezett anorexiásoknak ajánlom!
2011. aug. 21. 17:08
Én salátát szoktam hússal,tojást,virslit,túrót édesítővel,U1 palacsintát.Ha nagyon kívánod a bűnös dolgokat,akkor Norbi liszttel és édesítővel bármit meg lehet csinálni!Majdnem bármit!
8. noedi (válaszként erre: 4. - Ankara79)
2011. aug. 20. 17:46

ááá, dehogy, rengetegféleképp lehet elkészíteni a salátát! én nem vagyok nagy húsevő, de a sajtokat és halat például imádom, azzal is lehet variálni este.

Sajnos a hagyományos lisztes dolgokat el kell hagyni, vagy én pl. szoktam enni a norbis 1-es toast kenyeret, ha minden kötél szakad, 1-2-őt meg lehet enni belőle.

2011. aug. 20. 17:45

1-2 :D


A lényeg, hogy nem kell lemondanod mindenről! Lehet jókat és finomakat enni! Gugliba csak be kell írnod, h update 1 receptek és kidob egy csomót! ;) Böngéssz és biztos találsz kedvedre valót! :)

6. noedi (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2011. aug. 20. 17:43
gyümölcsöt miért kellene kihagyni? Abból is van sok 1-es.
5. michelle.r (válaszként erre: 4. - Ankara79)
2011. aug. 20. 17:39

Mit szeretnél jobban? Karcsú derekat, vékony combokat, vagy lisztes dolgokat enni? Nem piszkállak, de a kettő együtt nem megy. Állítsd át az agyad. Nézd meg a honlapját, ott van egy csomó U1-es étel, abból variálhatsz. A hús-saláta kombináció mindig jó.

Semmi kenyér, semmi fehér liszt, fehér cukor. Legalább egy hónapig a gyümölcsöket is dobnod kéne.

2011. aug. 20. 17:28
Tehát vacsira salátát, zöldséget rágcsálni? Egy idő után nem unalmas? A baj, hogy imádok enni. Főleg lisztes dolgokat sajnos:(
2011. aug. 20. 17:24
szia, én nemrég kezdtem el, eddig csak 1eseket ettem, nem nehéz betartani szerintem, finom kajákat lehet enni. Vacsira én csak vmi kis adag salátát szoktam enni.
2. 4c3c464c6e (válaszként erre: 1. - Ankara79)
2011. aug. 20. 17:21

Szia!

Én egy darabig csináltam és nagyon jó... de mondjuk nekem csak akkor volt látványos amikor csak update 1 ételeket ettem!

2011. aug. 20. 17:17
Érdekelne a hatása, és az, hogy milyen vacsorákat találtok ki? Szeretném kipróbálni, de ehhez kellene segítség. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook