Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A három hónapos tengerimalacomhoz egy öt hónapos nőstényt hoztam párnak. Nem lesz ez gond a szaporításnál? fórum

A három hónapos tengerimalacomhoz egy öt hónapos nőstényt hoztam párnak. Nem lesz ez gond a szaporításnál? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 20. 14:22
Szia! Szerintem nem lehet gond belőle, hisz nekem az "Anyuka malacnak" a saját kölykétől lettek kismalackái előbb, mint hogy elérte volna a három hónapos kort. :) Azt nem tudom, hogyan sikerült, de a hím tengerimalac nem a miénk volt, így ő nem lehetett. :)
2011. aug. 20. 13:17
Most még külön vannak, de pár hét múlva szeretném őket egybe tenni, és valószínűleg udvarolni fog a lánynak. Nem gond, hogy csak 3 hónapos a fiú malacka? Tudom, hogy már nagyon fiatalon ivarérettek, és hogy a nőstényt nem szabad 5 hónapos kora előtt a vemhesség nehézségeinek kitenni, de mi a helyzet a hímekkel? Ott nincs ilyen időkorlát? Elvégre ők a könnyebb részét vállalják...:P
2011. aug. 20. 13:15
A három hónapos tengerimalacomhoz egy öt hónapos nőstényt hoztam párnak. Nem lesz ez gond a szaporításnál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook