Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Az igazság odaát van." fórum

"Az igazság odaát van." (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Az igazság odaát van."

1 2
2012. márc. 28. 07:42
ÁÁÁÁÁ.....nincs az sehol.
43. Boldogság1 (válaszként erre: 40. - 0b18315731)
2011. aug. 29. 08:43

Hú...Hát ez sem semmi:))

De miért ilyenek??Azt hiszi,hogy ha ő rendőr akkor neki mindent szabad??

Pedig van rendőr ismerősöm,nem is egy..Ők nem ilyenek..Sőt!!Tesóm exe is az volt:))

De ami velem történt az nagyon gáz volt számomra:))

Most már nevetve gondolok vissza rá..:))

Szép napot..

2011. aug. 28. 12:13

Hát én nem vagyok egy netbúvár, de ismerek olyan személyt aki egész nap , ha teheti, a neten olvasgat. Ezért nem ítélem el, de ha már valakinek a lába remeg ülés közben, és állandó kényszert érez kattintgatni amikor egy monitort meglát, hát az sajnos már függőség. Ez a személy már annyira buggyant, hogy beszélni sincs türelme, hadar és lassan véleménye sincs a dolgokról.

De ismerem a másik végletet is, amikor az illető teljesen megtiltotta a média behatolását az életükbe, na ott ez a baj. A gyermekek ha tv-t látnak mint az elbűvöltek, úgy nézik, mindegy mi megy rajta. 6 éves gyermek azt sem tudja, hogy kell bekapcsolni a számítógépet. holott ez nélkül nem is tud érvényesülni a mai világba.

Pedig a internet igazán egy nagy enciklopédia, amiben az ember mindenre kap választ, ami érdekli.

A sok bekattant ember lehet, hogy információ túltengésben szenved, nem bírja megemészteni a befogadott adatot és ez a furcsa viselkedésében nyilvánul meg. :D

2011. aug. 26. 22:25
:))
40. 0b18315731 (válaszként erre: 39. - Boldogság1)
2011. aug. 26. 16:55

:-)))Várjál,rendőrrel én is találkoztam,számomra hű-hás pasi volt a második randijig,amikor is megbeszéltük,hogy együtt vacsorázunk.Érdekesnek találtam,hogy fel akart jönni az albérletembe,gondoltam jól van.Ajtó kinyit!Ő pedig:Na mi jót főztél nekem?

Én:Én ugyan semmit,mert arról volt szó vacsorázni viszel.

Ő:Na persze akkor el beszéltünk egymás mellett.

Én:Jah,rendesen,de tudod mit én megyek nélküled és helló és rá bacctam az ajtót.

Éjfél fele hívott,hogy én mekkora...és hogy a nő verve jó!Én pedig közöltem remélem jól meg is ver téged is valakivel egyszer az isten!

Maradjunk annyiban,sem rendőr sem katona feleség ne akarjatok lenne,elnézést,ha valaki az!:-)))

39. Boldogság1 (válaszként erre: 36. - Gagababi)
2011. aug. 26. 10:22

Jaj..Ilyen gáz sztorim nekem is van:))

Megismertem egy bizonyos társkeresőn egy srácot.Megbeszéltük a találkát és eljött a közeli kisvárosba,nekem ez volt akkor a jó..Itt még rendes volt..Aztán kb 10 perc után azt néztem,hogyan tudnék innen elszabadulni..Kerestem a kijutásra a lehetőségeket:)))Durva,de már ekkor azzal jött,hogy az ő csajának milyennek kell lennie,miket kell csinálnia stb..Hozzátenném a pasi rendőr volt!De mintha egy idegbeteggel hozott volna össze a sors..Ekkor egy időre elment a kedvem az egésztől,majd pár hónap múlva a neten megismertem a páromat:))És azóta is együtt vagyunk:)

38. Gagababi (válaszként erre: 37. - 0b18315731)
2011. aug. 25. 23:40
Na, örülök,hogy jó kedvre derítettelek..akkor azért elég dühös voltam, hogy elpazaroltam a drága időmből egy ilyen muksóra, és a végén még én fizettem, de tanulságos volt. jó éjt! :)
37. 0b18315731 (válaszként erre: 36. - Gagababi)
2011. aug. 25. 21:57

:-)))))Jajjj,nagyon jót röhögtem!Köszi hogy le írtad!Én nekem ma már a véleményem érdekes a férfiakról 90%-ban senkik 10%-uk válogatható,ebből 5%-ka olyan,hogy elfér a gatyájában a farka,ha éppen valami fel áll és állj van!Mindenképpen a nőket becsülöm többre az is tény,de ezt tudja Párom is és nincs ezzel gond,mert számomra ő pasiba a főnyeremény,hiszen nem akar megváltoztatni,nem is tudna!:-))

Én ilyet nem tudok sztoriba,de csúcs,hát igen kedves férfi társaink!:-)))Nem semmik vagytok ti sem annyi bizonyos!Köszi a sztorit mégegyszer,élmény volt,rég nevettem ilyen jót este 10-kor!:-))

2011. aug. 25. 21:38

Nekem volt egy nagyon emlékezetes találkozom anno...A fotón egy normálisan kinéző srác, aránylag normális volt a gondolkodása is...úgy voltam vele,hogy veszíteni valóm nincs, ha ütközünk, de azért megbeszéltem egy jó barátommal, hogy hív, és az előre megbeszélt szöveget mondom, akkor nagy a baj, és jön értem....

Na...a fickó -bár ápolt volt, és jól öltözött, agyilag szerintem igen zakkant volt...folyton lehajtott fejjel beszélt,kerülte a tekintetem, előre szólt,hogy csak egy kávéra hív meg-de én még ittam egy kólát is:D mondtam, én tudom a magam dolgát fizetni, sőt, nem is vártam el,hogy fizesse a részem...végül még az ő kávéját is nekem kellett kifizetni....már az első ötperc utána sarkon fordultam volna, de gondoltam a tiszteletet megadom, ha már utazott miattam...folyton a volt csajáról beszélt, akit a neten ismert meg, és persze a csaj volt a hülye...beszélt úgy,hogy sose nézett a szemembe...ez annyira felcseszett agyilag, hogy ettől aztán nagyon nyegle voltam....elkezdte mondani,hogy én milyen magabiztos vagyok, meg erős személyiségű, és hogy neki nem tetszik, mert neki kéne annak lenni, meg hogy húzom a számat...na, aztán feleltem rá...kezdtem azzal, hogy elmagyaráztam neki,hogy az ismerkedéshez, és a jó benyomáshoz az első és a legfontosabb, hogy nézzen a szemembe, h velem beszél...persze, akkor már fogytán volt a türelmem, úgyhogy eléggé pökhendien beszéltem, de akkor már pont leszar*tam...közben barátom is hívott...delikvensnek mondtam,hogy halaszthatatlan találkozom lesz egy üzletféllel, és hogy vége a randinak.. búcsúzóul mondtam neki,hogy nem kell hívnia többet, mert nem fogunk többet randizni, erre ő meg azt mondta,hogy majd emailben megírja,hogy hogyan döntött...Mondtam, felesleges, hogyan dönt, mert én már eldöntöttem.,nem akarok vele találkozni..de nem fogta az adást :DD Ő balra el, én meg haverommal jobbra...mire este haza értem, ott várt az email...:D:D Komolyan mondom, tök gyagyás volt,...leírta,hogy én elnyomtam őt a randin,és hogy neki olyan nő kell, akit ő tud irányítani.,mert neki kell hordani a nadrágot, és a végén még azt is oda írta,hogy nagyon sajnálja, de nem kíván velem többet találkozni, és hogy reméli,hogy nem fogok rá haragudni :DDDD idióta..

35. Zamila (válaszként erre: 24. - Db7139323a)
2011. aug. 25. 20:21
Én csak jót tudok mondani a netes ismerkedésről,bár biztosan voltak rossz élményeim is,csak éppen abszolút nem, hagyott nyomot bennem :D Valószínűleg azért mert nem kerestem görcsösen,sőt szinte nem is kerestem,csak lézengtem beszélgettem az oldalakon,közben dolgoztam neveltem a lányaimat.Teljesen véletlenül ismerkedtem meg a jelenlegi párommal,az oldal egyik bírója volt,ő moderálta az adatlapokat,felügyelte a chat-et,olyat írtamki a lapomra amit nem szabad,ezért mielőtt moderálta volna a lapomat,rámírt,hogy töröljem a szöveget...aztán elkezdtünk levelezni,Ő az ország egyik felében én a másikban..mindez már egy éve volt,ő a feleségét hagyta el ,én a férjemet(mielőtt bárki is elítélne,egyikünknek sem volt már működőképes a házassága akkor),most együt télünk,négyesben Ő ,én és a két lányom...boldog vagyok,és remélem ez így is marad :)Rengeteg megpróbáltatáson ment keresztül a kapcsolatunk,de túl jutottunk rajta,és több száz kilométert költöztünk,hogy együtt élhessünk :)
34. 0b18315731 (válaszként erre: 33. - JudyTim)
2011. aug. 25. 16:57
:-)))Mint ha magamat olvastam volna,igen volt ilyen is!Akivel 3-om és fél évet éltem és vőlegényem volt,randira hívott és el mesélte nekem milyen rossz kislány voltam én és az anyám és jajj de éhes a sexre és a stb..Sokkoltam!Ő szégyelte magát én pedig írtó jót nevettem rajta.Nem tudok róla,hogy így évek eltelte után és 38 évesen lenne komolyabb kapcsolata.Talán elég volt neki a nőkből miattam egy életre!:-)Ez van!Én sosem állítottam senkinek sem,hogy egyszerű vagyok és normális,viszont ma már valaki így is szeret és nem akar megváltoztatni,holott még a fizetésben is néha versenyzek vele,most ő keres jobban,de rajta vagyok,hogy ez ne sokáig legyen így.Miért?Nem tudom,ha 1 ft-al is többet keresek nekem az az igazán megnyugtató,pedig közös kasszán vagyunk!:-)
2011. aug. 24. 22:32

Hát, nem semmik vagytok... :DDD Mintha Rocker Zsoltit olvastam volna...

Tény, mindenki megtalálta a maga eszementjét, én lüke, meg szégyelltem ezeket a fazonokat.

Ravaszság azért volt bennem is, mert csináltam " kacérkodó" nicket és jól bepaliztam őket. De volt pasi nickem is, amivel a lüke nőket szédítettem, és bevették. Hát ez a jó a netben, halálra tudod magad szórakozni. :))))

Persze, komoly kapcsolatom lett belőle....

Hát igen...

32. Gagababi (válaszként erre: 31. - 0b18315731)
2011. aug. 24. 21:35

Akkor már ketten vagyunk :D

Engem sem tartott el egy pasi sem, nem is tudnám elviselni...

31. 0b18315731 (válaszként erre: 30. - Gagababi)
2011. aug. 24. 13:30
:-))))Csúcs vagy!Ja igen kihagytam,hogy rá pár hónapra ismét összefutottam vele neten és persze akart még találkozni és roppantul sajnálta hogy le rohant.Voltak sztorik és aztán teljesen véletlen és nem is neten való ismerkedésen gondolkozva botlottam Páromba.Aki kárpótol a sok...elcseszett farokért akik rohangálnak a mai világba.Ez pedig teljesen így van,hogy a talpra esett élhető nőket nem kell eltartani,mégis nyomja némelyik nyomorék ezt a dumát,holott az erősebbik nem is van ám hogy a pénzre hajt,nem csak a nők,jó persze akad olyan is!A mostani Páromhoz sem én költöztem hanem fordítva és érdekes az elmúlt 5 évemben nem találkoztam olyannal aki nem anyukánál lakik és albérletbe.Érdekes nő vagyok tudom,de én bármikor boldogulok egyedül is,úgyhogy ki állok a női társaim mellett,mert van miért,sokan sokaknak bizonyítottunk már,hogy bizony némelyik önelégült majomparádé a nyomunkba sem ér és símán példát vehetne rólunk!Jah és nem mindenki a mosolyának és a fenekének vagy a jó opási technikájának köszönheti mint nő a biztos anyagi hátterét!Üdvözletem pasi fórumozók!:-)))))
30. Gagababi (válaszként erre: 25. - 0b18315731)
2011. aug. 24. 13:15

:DDD Kemény vagy. hogy még be mertél hozzá szállni azok után...elég betegekkel találkoztál, én szerencsésebb voltam nálad akkor :D

Pont az előbb írtam,hogy a srác velem akarta eltartani magát, és még ehhez annyit,hogy még szex sem volt..muhaha

29. Gagababi (válaszként erre: 24. - Db7139323a)
2011. aug. 24. 13:09

Hű Gratula 37 hónapja házas:) Te vezetsz előttem 1 hónappal :D


Én is tudok ilyen szép kis sztorikat mesélni a pasikról! Pl. kétszer két különböző srácnál volt úgy,hogy még a saját üdítőjét is nekem kellett kifizetnem, de amit kaptak azt nem tették zsebre :D


Aztán volt egy nagyon helyes, nagyon magas, tényleg szuper pasi, aki csak szexet akart, ami nem is volt baj, csak hónapok után közölte, amikor már totál belezúgtam..és aki szerint én laktam tőle messze..ő Pest végében, én meg Budán..úgyhogy miután azért kicsit bele taposott a lelki világomban, mondtam neki, hogy ha még nem jött volna rá magától"az emberek Budán laknak, és Pestre járnak dolgozni"..hihi (ez csak vicc persze) de ő azért jó emlék maradt :)


De volt olyan is, aki még az anyjával lakott, de velem szeretett volna élni, hogy a továbbiakban én tartsam el, ne a drága anyuka..és a hülyéje még mondta is...:D

28. Gagababi (válaszként erre: 23. - Volpertinger)
2011. aug. 24. 12:57

mondanám.hogy igen, de közben inkább nem :DD Hetekig irkáltunk egy fickóval anno...olyan dumája volt,hogy bepisiltem a nevetéstől..feltudott vidítani, ha szomorú voltam, ha tanács kellett, adott...de mikor személyesen találkoztunk, majdnem elsírtam magam mert az egy dolog,hogy nem volt kifejezetten jóképű, de ápolatlan volt, lepedékes a foga, és nincs az a kémia, ami beindította volna a vonzalmamat iránta...és ráadásul olyan hülye vigyora volt,hogy inkább taszított..úgyhogy sajnáltam,hogy ilyen értékes, okos ember kárba vesz...mert egyszer pár évre rá összefutottam vele a városban, és még akkor egyedül élt..


Idősebb kolléganőim mindig azt mondták, hogy a külsőn lehet változtatni egy muksón, hacsak ez a baj...hát van amibe nem érdemes belekezdeni sem :DD

27. tica06
2011. aug. 24. 12:39

Én neten még nem kerestem társat, ahhoz előbb rendbe kell tenni az életem, ha nem akarom tovább bonyolítani.

De szoktam, chatelni..közösségi oldalakon beszélgetni.

Ha valaki ír privátba és szépen megkérdezi mit keresek, megírom, hogy csak beszélgetek, mert épp ráérek.

erre a másik, hogy ő is..de a következő kérdése, van e kamerám? Ilyenkor már kedvesen elszoktam köszönni.

Van akivel néhány napig is ellehet kellemesen beszélgetni, mert ő boldog házasságban él...majd csak ki nyögi, hogy a felesége évek óta hátat fordít neki az ágyban...és tulajdonképp szeretőt keres.

De igazán azoktól kapok agybajt, akik azzal kezdik, hányas melltartót hordok...és még ez volt a legszolidabb kérdés.

Én eléggé türelmes vagyok, sokszor szépen megköszönöm, hogy rám gondolt, sok sikert kívánok a további kereséshez, és elköszönök. Van aki visszaköszön, de van aki elküld melegebb éghajlatra, mert feleslegesen rám pocsékolta az idejét...

De, azért van kellemes tapasztalatom is...van akit már két éve ismerek, beszélgetek vele, személyesen is találkoztunk....kölcsönösen tartjuk egymásban a lelket, ha a másiknak szüksége van rá...de jókat tudunk bolondozni is...

És igen az internet, megnyitja a világot előttünk, sok szélhámossal találkozhatunk, de szerintem, ha odafigyel az ember kilehet szűrni a linkocikat.

26. tica06 (válaszként erre: 24. - Db7139323a)
2011. aug. 24. 12:16
Ez nagyon tetszett...De, ugyanezeket leirtatnánk a férfiakról is...tisztelet a kivételnek.
25. 0b18315731 (válaszként erre: 24. - Db7139323a)
2011. aug. 24. 09:38

Szia!Szerintem mindenki tudja a buktatóit is és mire boldog lett,biztosan voltak buktatók.

Én is írhatom,hogy egy úriember le csapott 5 rugót az asztalomra és azt hitte ezért majd én bármit teszek,vicces volt!Te így én akkor be mutatom a pasi oldalt.Nem csak mi nők vagyunk olyanok amilyenek.Randiztam és billiárdozás helyett a világ végére vitt az ipse,ahol is sejtettem mire készül és ki szálltam előtte bagózni,gondolkozni,hogyan ne adjam magam.Nyitom a kocsi ajtót és az ipse meztelen feszít a vezetői ülésen,annyira biztosra ment.Végeredmény,elindultam gyalog,később beszéltam és a város másik végén tett ki és közölte reméli anyukám jól van!Hosszas fotó és telefon beszélgetések?Olyan koli igazgató barátom,hogy nem az idén barnult és szőr nőt ki a füléből,bezárja az iroda ajtaját?Na ez milyen?Fokozzam?Tudom!Olyan ipse barátom aki képet nem küldött de én azért taliztam vele 2 méter 10 gagyi,kérsz egy almát?című ipse és erősen csípő ficamos de magát jól keresőnek adta ki.Olyan ipse aki szexuálisan aberált mert szerinte az mekkora buli,ha csavargatja egy nő mellbimbóját,fél évig próbáltam róla le szoktatni.Szóval nem csak a nők vetítenek Életke ti pasik hozzán képest még jobban tudtok!Én mindenkinek azt tudom tanácsolni,randi forgalmas helyen,ne félj ki nyitni a szád ha csalódtál mert előtte kértél róla vagy 15 képet.Ha nálad vagy nálam,akkor nála!Ha komolyodna?Essél túl a családi bemutatáson és nézd meg te is jól az anyját!Minimum!Ja és ha te keresel jobban mint nő?Menekülj!Hiszen köztudott a mai világba,hogy a pasik is igen csak szeretnek a nőkből élni!Ennyit arról,hogy a neten milyen férfiak ismerkednek!Én még is boldog párkapcsolatba élek és jövőre férjhez megyek,ha úgy akarom!:-)))Örülök neki,hogy te is megtaláltad akit kerestél!Viszont az igényességet se beszéljük,mert ti hajlamosak vagytok ha már biztonságba érzitek magatokat egy kapcsolatba un kúltúráltan viselkedni.Még mi nők többsége sosem pukizunk és böfizni is szépen csináljuk!Szóval,bocsika de ezt le kellett neked írnom!:-)Remélem nem haragszol érte!

2011. aug. 24. 05:51

Tisztelt Hozzászólók!

a Judy Tim jó tanácsokat adott, én is a saját káromon tanultam meg a neten való ismerkedés buktatóit. a tapasztalataimból az alábbiakban néhány szösszenetet szeretnék megosztani.


Mély érzelmek, maximális őszinteség!

Már 42,5+ÁFA vagyok, de a munkám, és sport múltam alkalmával ennyi linkócival nem találkoztam, mint ez a röpke 2 hónap alatt !

Az “őszinte”, kivel már hetek óta levelezek, bejön a céghez hivatalos ügyben, csak 4 évet tagadott le a reglapján !

Az “érdek nélküli” budafoki pedamókus néni kb 3 perc beszélgetés után kifejti: nagyon szeret lovagolni, és golfozni, de a múlt évben elvált, és a pedagógusi fizetéséből ezt nem engedheti + magának! Kár, hogy nem volt kéznél papir-ceruza, így sajnos nem tudtam +adni a bankszámla számomat - az óta is vérzik a szívem !

A “betegesen szerény” bimbózó kapcsolatunk hajnalán lakhatásom körülményei után érdeklődik intenzíven, mert ő “az úri budai kislány” (48 éves túlkoros kiscica) Szerényem +említettem: én is a Déli pályaudvar közelében jöttem e világra - bár ebben semmi közrehatásom nem volt. Na ekkor jutottunk el a türelmi zónám határára, mert közölte: ő “úribb budai kislány”, ő az Istenhegyi útnál lakik (értsd: magasabban) Erre megzavarodtam, mint vasorrú bába a mágneses viharban, és közöltem vele: én meg a legúribb ecseri paraszt vagyok, mert a Strázsa hegy (Bp szélén) 21 méterrel magasabb a Gellért hegynél!

A “diszkréten módosítóval” Bp melletti kisváros prominens helyén taliztunk! Elötte telefonon is sokat beszéltünk, küldött fotót is magáról, melyet a fia készített 1 héttel ez elött. Mindes stimmelt, minden igaz is volt, csak azt felejtette el közölni: a fia mesteri módon kezeli a photoshop-ot, 15 kg-t, és 15millió ráncot faragott le a drága mamáról!

Más!

Azon már nem is lepődtem +, amikor közli - az egyébbként jó megjelenésü, és modoru - hölgy: ő igazából csak sexpartnert keres, mert nagyon gáz azon a lapon hirdetni!

Nem tudok már eligazodni magamon: miért vagyok egy kis fenntartással a nagyon kellemes , csínos, és értelmes jelen partner jelöltemmel szemben?

Jó dolog is a körömvirág krém, csak 333 Ft, és amikor az ember az arcára esik, nem kopik annyira a bőre ! Na mára ennyit! Kinek kinek sok sikert, vagy jó kalandozást.


De minden jó, ha a vége jó: 37 hónapja a világ legboldogabb férje vagyok. Őszintén kívánom mindenkinek, hogy találja + (meg) a párját: Harcimarci

23. Volpertinger (válaszként erre: 15. - Gagababi)
2011. aug. 21. 16:41

:))


Tkp ugyanazt írjuk, nem?

De az biztos, hogy a sok őszinte beszélgetés egy nagyon jó első lépcső. Ha sok beszélgetéssel meg van alapozva a dolog, akkor egy kicsit kisebb súlya van a külsőnek, nem? Nyilván számít, de talán kevésbé vagy kritikus, hiszen a "belsejét" már ismered, és az szimpatikus, nem?

2011. aug. 21. 13:23

Én töredelmesen bevallom,hogy soha nem olvasok el egyetlen egy cikket sem,de ez valahogy ,nem is értem miért olvastam el és elolvastam a többi cikkedet is.

Nagyon sok boldogságot kívánok és örülök,hogy nem csalatkoztál abban a férfiban ,akit a sors sodort hozzád.


Hosszú ,boldog életet kívánok Nektek!

2011. aug. 21. 11:13

Szia!Nagyon tetszett a cikked,mert én is az internetnek köszönhetem a Páromat és 300km-re laktunk egymástól.Mindjárt egy éve együtt vagyunk és 27 évet vártam rá,hogy megtaláljon,megtaláljam.

Valóban ő a másik felem.Úgyhogy fel is olvastam neki a cikkedet miután én elolvastam és egy élmény volt,köszi,hogy megírtad.Párom meg mosolygott:Igen ők is!:-)Igen mindenképpen jó,hogy van internet és nem lehetetlen semmi sem,jövőre mi is szeretnénk összeházasodni.

Örülök,hogy megtaláltam azt az embert akivel le tudom élni az egész életemet.Nem baj,hogy 27 évet vártam rá,hiszen előttünk egy egész élet még!Gratulálok a cikkedhez!Sok boldogságot kívánunk nektek a továbbiakban is!Puszi

20. monika0104 (válaszként erre: 17. - Syria)
2011. aug. 21. 10:19
igen olvastam a cikkeidet nagyon tetszettek ☺☺
19. oternite (válaszként erre: 1. - JudyTim)
2011. aug. 21. 09:15

Jó ilyen pozitív tapasztalatokat, történeteket olvasni!:) Én drukkolok nektek, hogy úgy alakuljon a további életetek, ahogyan szeretnétek.

Én mindig is úgy gondoltam, hogy az internet nem rossz, csak egy kapu a világra, ami olyan emberekkel köthet össze, akikkel másképp nem találkoznál. Ez nem rossz, és ha vannak is rossz tapasztalatok, a jók mindig feledtetik ezeket. A lényeg mindig a jelen!

2011. aug. 21. 09:12

Gratulálok a cikkhez és Nektek!

Én is a neten ismerkedtem meg 4éve a párommal. Most a babát tervezzük!!!!

17. syria (válaszként erre: 16. - Monika0104)
2011. aug. 21. 07:54

Az ilyen esetek kivédésére írtam a cikkemben, hogy az első találkozó minél előbb jöjjön létre!

Voltak, aki nem értettek ezzel egyet, mert azt mondták, számukra fontos, hogy a személyes találkozó előtt ráhangolódjanak egymásra.

Persze, nem vagyunk egyformák, mindenki maga dönti el meddig tologatja a személyes találkozót.

Azok közé tartozom, akik nem szeretik ha rabolják az idejét, felesleges köröket futtatnak vele.

16. monika0104 (válaszként erre: 15. - Gagababi)
2011. aug. 21. 07:21
ez igaz nálam mondjuk fordítva történt a dolog és az első tali után nem volt folytatás, hiába értettük meg egymást neten keresztül a személyes találkozás nem volt olyan .De igaz az is hogy a külső is számít igenis , én megpróbáltam nem venni számításba a külsőt de nem ment , lehet hogy ez valakinél működik nálam nem ment.
15. Gagababi (válaszként erre: 13. - Volpertinger)
2011. aug. 20. 23:25

Még jó,hogy ez csak a Te elméleted :) de a viccet félre téve...

Én a magam tapasztalatát tudom...ugyanúgy van az emberben szorongás, hogy vajon milyen lesz a személyes találkozás, mert hiába voltunk egymáshoz őszinték, lazák, és láttunk képet, lehet,hogy a személyes kontakt egészen másképp történik...és volt is erre példa..de a férjemmel mi neten keveset dumáltunk, ahogy telószámot cseréltünk, órákat dumcsiztunk, napokat, heteket, mégis az első tali döntötte el,hogy lesz-e folytatás...és szerencsére volt, van..

A külső számít, és a neten is ugyanúgy...hiába mennek a csetek, hiába jól megértik egymást, esetleg jön a fénykép csere, és annyi...találkozásig már el sem jutnak..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook